Rok 1993

Rok ukończenia szkoły: 1993

Klasa III a. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: murarz

Wychowawca: Stefania Bryła

1.      Arendarski Radosław

2.      Chmiel Piotr

3.      Ćwiertniewski Tomasz

4.      Dziuba Jerzy

5.      Jasik Jacek Stanisław

6.      Kiliański Konrad

7.      Konopka Mariusz

8.      Kordyka Janusz

9.      Kowalski Marek

10.  Kruzel Robert

11.  Krzemiński Sylwester

12.  Maj Mariusz

13.  Niedziółka Mariusz

14.  Róg Artur

15.  Rządkowski Sławomir

16.  Sierant Piotr

17.  Skorupa Grzegorz

18.  Szewczyk Marek

19.  Środa Andrzej

20.  Warych Grzegorz

21.  Wawrzyńczak Artur

22.  Wrzosek Grzegorz

23.  Zembrzycki Marcin

24.  Zięba Robert

 Klasa III b. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: murarz

Wychowawca: Jolanta Stolarska

1.      Bill Wojciech

2.      Chmielowiec Piotr

3.      Czesnowski Krzysztof

4.      Gałka Sylwester

5.      Gamoń Stanisław

6.      Gawron Jarosław

7.      Guz Grzegorz

8.      Idec Krzysztof

9.      Jaroć Mariusz

10.  Kondeusz Krzysztof

11.  Kopeć Mariusz

12.  Nawrocki Grzegorz

13.  Nieradka Wojciech

14.  Panek Piotr

15.  Paterek Sylwester

16.  Piotrkowski Rafał

17.  Serafin Mariusz

18.  Skrzypek Marek

19.  Słabisz Jarosław

20.  Stępień Piotr

21.  Warzocha Zbigniew

22.  Witas Jan

23.  Wnuk Grzegorz 

Klasa III c. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: malarz budowlany

Wychowawca: Bożena Kiliańska

1.      Baran Adam

2.      Bodura Agnieszka

3.      Borkowska Anna

4.      Chmielewska Monika

5.      Dyl Marcin

6.      Grądziel Katarzyna

7.      Juda Piotr

8.      Kapuściński Krzysztof

9.      Kiliański Sławomir

10.  Kostór Dorota

11.  Kulza Elżbieta

12.  Marczewska Agnieszka

13.  Osemlak Jolanta

14.  Rożek Olimpia

15.  Sapielak Małgorzata

16.  Strojewski Remigiusz

17.  Szkolak Dorota

18.  Szumilas Wioletta

19.  Wyrzykowski Grzegorz

20.  Zawadzki Piotr

21.  Żakiewicz Filip

22.  Żmudziński Marek

Klasa III g. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: ślusarz - mechanik

Wychowawca: Mieczysław Gospodarczyk

1.      Adamczyk Piotr

2.      Bidas Tomasz

3.      Bilski Marek

4.      Broda Dariusz

5.      Cieciura Marcin

6.      Drypa Paweł

7.      Ferens Jacek

8.      Figiel Janusz

9.      Gach Piotr

10.  Kalinka Robert

11.  Kozieja Sebastian

12.  Łuczyński Kamil

13.  Markiewicz Marcin

14.  Mazur Piotr

15.  Nagórny Robert

16.  Ordon Arkadiusz

17.  Polit Piotr

18.  Pyra Arkadiusz

19.  Pyszczek Dariusz

20.  Rąb Janusz

21.  Siudak Mariusz

22.  Skrzypczak Paweł

23.  Stępień Ireneusz

24.  Strugała Marcin

25.  Tenderowicz Marek

Klasa III e. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: ślusarz – mechanik

Wychowawca: Helena Frańczak

1.      Bała Grzegorz

2.      Białkowski Witold

3.      Bzduch Paweł

4.      Chodurski Sławomir

5.      Cieśla Wojciech

6.      Flis Zbigniew

7.      Florys Sławomir

8.      Kolera Grzegorz

9.      Kuraś Paweł

10.  Łukasiewicz Mariusz

11.  Łukawski Jacek

12.  Łukawski Zbigniew

13.  Oleszek Grzegorz

14.  Orawiec Marian

15.  Partyka Krzysztof

16.  Paw Rafał

17.  Podlewski Leszek

18.  Stępień Witold

19.  Śpiewak Sylwester

20.  Świątek Sebastian

21.  Witczak Sebastian

22.  Zajdlicz Robert

Klasa III f. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: monter instalacji budowlanych

Wychowawca: Ryszard Pacholczak

1.      Bartosz Grzegorz

2.      Bednarski Paweł

3.      Bidas Dariusz

4.      Bielecki Damian

5.      Borczuch Rafał

6.      Duda Józef

7.      Fornal Bogusław

8.      Furman Piotr

9.      Guźla Mirosław

10.  Jarosz Mariusz

11.  Jazgara Jerzy

12.  Kapała Arkadiusz

13.  Karczmarski Wiesław

14.  Kiliański Krzysztof

15.  Kowalczyk Grzegorz

16.  Krakowiak Sylwester

17.  Kusal Rafał

18.  Kuśmierski Karol

19.  Latra Robert

20.  Machała Paweł

21.  Michalski Andrzej

22.  Pawlica Jacek

23.  Piątkowski Jacek

24.  Pyszczek Tomasz

25.  Rosowski Wojciech

26.  Rutkowski Paweł

27.  Skuciński Sebastian

28.  Słoma Zbigniew

29.  Stępień Paweł

30.  Stępień Sylwester

31.  Taras Wiesław

32.  Tarkowski Szymon

33.  Wilkowski Grzegorz

34.  Zdyb Andrzej

35.  Żmuda Sylwester

Klasa III i. Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: mechanik pojazdów samochodowych

Wychowawca: Małgorzata Ziomek

1.      Baska Krzysztof

2.      Borowski Jarosław

3.      Brania Piotr

4.      Chmiel Robert

5.      Cira Sebastian

6.      Czajka Wojciech

7.      Czerepak Ireneusz

8.      Drzewiecki Tomasz

9.      Dziuba Rafał

10.  Golonka Grzegorz

11.  Kabała Piotr

12.  Kasiński Mariusz

13.  Klocek Dariusz

14.  Kozieja Piotr

15.  Kulza Arkadiusz

16.  Lachtara Roman

17.  Legwant Bogdan

18.  Marzec Marek

19.  Mazur Mariusz

20.  Mazurkiewicz Hubert

21.  Mendala Jakub

22.  Niezgoda Piotr

23.  Pater Wojciech

24.  Piątek Leszek

25.  Raczkiewicz Tomasz

26.  Roda Jacek

27.  Roda Paweł

28.  Rzepka Mariusz

29.  Rzeszowiak Albert

30.  Sokalski Piotr

31.  Stąpór Grzegorz

32.  Stepień Zbigniew

33.  Strąk Grzegorz

34.  Świątański Tomasz

35.  Trojanowski Jacek

36.  Tworek Marek

37.  Ura Robert

38.  Urbański Wiesław

39.  Wódz Wojciech

40.  Wójcik Albert

41.  Zaręba Zbigniew

Klasa III s. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna, zawód: malarz budowlany

Wychowawca: Barbara Rokosz

1.      Baran Wiesław

2.      Borowiec Marcin

3.      Burdzy Andrzej

4.      Chmura Adam

5.      Paszko Mariusz

6.      Paź Robert

7.      Pityński Krzysztof

8.      Pityński Zdzisław

9.      Ptak Jacek

10.  Rzepecki Adam

11.  Stawiarz Janusz

12.  Wojtala Marek

Comments