Освітній процес

/Files/images/2015/mo.jpg

Базовий компонент дошкільної освіти

БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ― ЦЕ ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ, ЯКИЙ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОГРАМАМИ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, ЩО ЗАТВЕРДЖУЮТЬСЯ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ.У НЬОМУ ЗВЕДЕНО НОРМИ І ПОЛОЖЕННЯ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ДЕРЖАВНІ ВИМОГИ ДО РІВНЯ ОСВІЧЕНОСТІ, РОЗВИНЕНОСТІ ТА ВИХОВАНОСТІ ДИТИНИ 6 (7) РОКІВ; СУМАРНИЙ КІНЦЕВИЙ ПОКАЗНИК НАБУТИХ ДИТИНОЮ КОМПЕТЕНЦІЙ ПЕРЕД ЇЇ ВСТУПОМ ДО ШКОЛИ

 Одне з основних завдань дошкільної освіти - збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини.

   Верхнянський заклад дошкільної освіти (дитячий садок)  "Колобок" у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, наказами МОН та відділу освіти, іншими нормативними - правовими актами та статутом .

  Навчавльний рік у закладі освіти починається 1-го вересня і закінчується 31 травня наступного року.

 З 1-го червня до 31-го серпня  проходить літньо - оздоровчий період.

 Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. 

Завдання  на 2023 /2024 н.р. 

  Виходячи з аналізу освітньої та методичної роботи у 2022-2023  навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи, діяльність педагогів буде спрямовано на виконання законів «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція від 12.01.2021 №33, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Положення про заклад дошкільної освіти (постанова КМУ від 12.03.2003 № 305 у редакції постанови КМУ від 27.01.2021 № 86), Планування роботи закладу дошкільної освіти на рік (лист МОН від 07.07.2021 № 1/9-344), Лист МОН від 21.08.2023 1/12490-23 "Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році "Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів.

 

Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти працюватиме над науково – методичною проблемною «Формування та розвиток ключових компетентностей особистості в умовах сучасного закладу дошкільної освіти» та  визначає на 2023-2024 навчальний рік такі   пріоритетні завдання:

1. Створити максимально безпечні умови для вихованців в умовах воєнного стану; організувати процес життєдіяльності дітей через гру як ефективний інструмент організації освітнього процесу з урахуванням вимог, що ставляться до охорони їх життя та здоров’я.

2. Формувати особистісну компетентність дитини дошкільного віку у всіх специфічно дитячих видах діяльності: ігровій, пізнавальній, образотворчій.

3. Продовжувати здійснювати роботу з формування соціально – громадянської  компетентності дітей дошкільного віку.

4. Сприяти підвищенню самоосвіти педагогів як важливої складової підвищення професійної майстерності педагога закладу дошкільної освіти.



Розпорядок роботи 

закладу дошкільної освіти

П'ятиденний робочий тиждень

Час перебування дітей у ЗДО : 

з 8:00 до 18: 30 год.

Навчальний рік: з 1 вересня до 31 травня

Оздоровчий період: з 1 червня до 31 серпня

Вихідні дні: субота, неділя, святкові

 Розклад організованої діяльності