Наші досягнення
2021-2022 н.р.
Шапаренко Я. учениця 10 класу - диплом ІІ ступеня за участь у ІІ етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості номінація «Література» (вч. Сиволога М.В.)
Курбала М. учень 10 класу – подяка за участь у обласному конкурсі відеоролика "Школа майбутнього"(вч. Шевченко І.М.)
Худенко Р. учениця 11 класу – грамота за участь у обласному (бібліотечному) конкурсі "Собори своїх душ бережіть" (вч. Сиволога М.В.)
Шапаренко Я. учениця 10 класу – подяка учаснику обласного конкурсу есе "Школа майбутнього" (вч. Сиволога М.В.)
Шапаренко Я, Дейчук А. учениці 10 класу – грамоти за участь у Конкурсі малюнків на екологічну тему (вч. Сиволога М.В.)
Марційчук Б. учень 7 класу – учасник Конкурсу малюнків на екологічну тему (вч. Мандрика Н.В.)
Ємець Н. учень 1 класу – учасник Конкурсу малюнків на екологічну тему (вч. Башловка О.О.)
Бровко Н. учень 9 класу - диплом І ступеня на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «МЕЛОДІЯ МОЄЇ МРІЇ», медаль учасника
Пшінник Є. учень 5 класу - диплом І ступеня на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «МЕЛОДІЯ МОЄЇ МРІЇ», медаль учасника
Танцювальна група «Тандем» - диплом ІІ ступеня, кубок, медалі на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «МЕЛОДІЯ МОЄЇ МРІЇ» (вч. Пустовойт Н.М.)
Обласна фотоолімпіада ,,Пізнай свій рідний край!” - надіслано понад 40 робіт. Диплом ІІ ступеня Лимоня М. (вч. Каша Л.І.), диплом ІІІ ступеня - Донець А. (вч. Шевченко І. М.) (вч. Пустовойт Н.М., Дінець Н.І., Салашна Л.В., Мандрика Н.В., Башловка О.О.)
Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна» учасники
Грамоти Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у Всеукраїнській акції-флешмоб «Україна назавжди», присвяченій 30-й річниці Незалежності України (вч. Салашна Л.В., Дінець Н.І., Хижна О.В, Пустовойт Н.М.)
Проєкт «Енергія майбутнього» (Не завершився через воєнні дії. За результатами ІІ тижня вийшли в фінал.) (вч. Мандрика В.В., Шевченко І.М., Хижна О.В., Петраченко Н.І.)
Проєкт SELO від Освіторії (вч.Мандрика Н.В.) (отримано грошовий перерахунок для потреб тимчасово переміщених осіб)
Проєкт для підвищення комфорту освітніх установ від Energyschool (заміна витяжної шафи у їдальні) Не завершився через воєнні дії. (вч. Мандрика В.В., Шевченко І.М., Мандрика Н.В., Пустовойт Н.М.)
Грамота від Національного банку України за участь в акції «Всеукраїнська благодійна акція "Монетки дітям"» (вч. Хижна О.В., Мандрика В.В.,)
Конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day) (вч. Петраченко Н.І.)
Творча команда «Вибір» стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу соціальних відео для шкільної молоді «Безпечна поведінка на дорозі учасників дорожнього руху» в межах проєкту «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області», реалізована громадською організацією «Переселенці та громади разом» у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Діти отримали в подарунок Bluetooth-навушники та Bluetooth-колонки та диплом фіналіста (вч. Суденко С.В.)
Конкурс "Людина починається з добра" від Всеосвіти дипломи І ст.- 3 шт, дипломи ІІст. - 2 шт. (вч. Шевченко І.М.)
Диплом ІІІ ступеня в районному етапі та участь у обласному конкурсі-огляді внутрішнього та зовнішнього озеленення закладів освіти "Галерея кімнатних рослин" (Королевят Т.П., Перепелиця О.В.)
Учні 3 класу та учениця 2 класу Шевченко К. – учасники обласного конкурсу "Збережи ялинку"
2020-2021 навчальний рік
· Гурток «Екологічний крок» - І місце в районному етапі конкурсу-огляду екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім» в номінації «Екологічні театри» (керівник Хижна О.В.) ІІ місце в зональному (обласному) етапі.
· Ляльковий театр «Казкове мереживо» - диплом ІІІ ступеня в районному конкурсі театральних колективів (керівники Башловка О.О., Петраченко Н.І.)
· Пошукова група - диплом ІІІ ступеня у районному етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна» по напрямку «Із батьківської криниці» тема «Короваю красний, як на небі місяць ясний» (керівники Шевченко І.М., Сиволога М.В., Пустовойт Н.М.)
· Пошукова група - диплом ІІ ступеня за участь у районному етапі конкурсу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна» по напрямку «Із батьківської криниці» тема «Секрет сімейного щастя» (керівники Мандрика Н.В. , Мандрика В.В.)
· Храпач А. учениця 11 класу - диплом ІІ ступеня за участь у районному етапі літературного конкурсу «Об’єднаймося, брати мої» номінація «Література» (вч. Сиволога М.В.)
· Худенко Р. учениця 10 класу участь у проєкті «Агенти змін» есе «У чому мій рецепт щастя» (вч. Сиволога М.В.)
· Худенко Р. учениця 10 класу ІІ місце у районному конкурсі дитячої казки (вч. Сиволога М.В.)
· Пшінник Є. диплом І ступеня у І (тетиторіальному) етапі обласного конкурсу «Веселка» номінація «Малі театральні форми». 1 місце у ІІ етапі обласного конкурсу «Веселка»
· Бровко Н. учень 8 класу диплом ІІ ступеня у І (тетиторіальному) етапі обласного конкурсу «Веселка» номінація «Інструментальний жанр»
· Храпач А. учениця 11 класу диплом ІІ ступеня у І (тетиторіальному) етапі обласного конкурсу «Веселка» номінація «Вокал»
· Хореографічний колектив «Тандем» диплом ІІ ступеня у І (тетиторіальному) етапі обласного конкурсу «Веселка» номінація «Хореографія»
· Королевят В. учень 8 класу грамота Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за участь у фотовиставці до Дня Соборності України «Україна - це ми!»
· 35 учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»
· 19 учасник Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок»
· 31 учасників Всеукраїнського мовного конкурсу «Соняшник»
· 18 учасники Міжнародного інформатичного конкурсу «Бобер»
· 26 учасників Всеукраїнського конкурсу «Патріот»
· 6 учасників Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня»
Участь у конкурсах та проєктах
· Кріпак Я. учениця 11 класу, Шапаренко Я. учениця 9 класу участь в обласному конкурсі «Історичне фото» (вчителі Сиволога М.В., Шевченко І.М.)
· Худенко Р. учениця 10 класу участь у конкурсі «Змагаймось за нове життя» до 150-річчя Лесі Українки номінація «Твір» (вч. Сиволога М.В.)
· Шапаренко Я. учениця 9 класу участь у конкурсі «Змагаймось за нове життя» до 150-річчя Лесі Українки номінація «Малюнок» (вч. Сиволога М.В.)
· Мандрика Олександр учень 6 класу переміг у конкурсі Green country (англійський) та пройшов курс навчання онлайн в даній школі (вч. Мандрика Н.В.)
· Шевченко К. учениця 1 класу, Королевят В. учень 8 класу Обласний етап Всеукраїнського фотоконкурс юних аматорів «Моя країна – Україна» (вч. Шевченко І.М., Салашна Л. В.)
· Піньковський М. Мандрика О. учні 6 класу взяли участь в онлайн- челенджі «Моя Валентинка» (вч. Мандрика Н.В.)
· Шевченко К. учениця 1 класу участь у конкурсі дитячого малюнка ПОЕН ЦУМ «Охорона праці очима дітей» (вч. Шевченко І.М.)
· Марційчук Б. учень 6 класу участь у конкурсі дитячого малюнка ПОЕН ЦУМ «Охорона праці очима дітей»
· Салашна А. учениця 5 класу участь у конкурсі дитячого малюнка ПОЕН ЦУМ «Охорона праці очима дітей» (вч. Салашна Л.В.)
· Конкурс фоторобіт, присвячений, Дню Соборності України «Україна - це ми»:
Салашна А. (диплом) (вч. Салащна Л.В)
Королевят В (грамота) (вч. Хижна О.В.)
Храпач А. (учасник) (вч. Дінець Н.І.)
· Онлайн- челендж «Моя Валентинка» учні 1кл, 2кл, 4 кл, 5 кл (вчителі Каша Л.І., Пустовойт Н.М., Дінець Н.І., Салашна Л.В.)
· Шевченко К учениця 1 класу грамота за участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». (вч. Каша Л.І.)
· Сиволога К. учень 4 класу грамота за участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Збережи ялинку» (вч. Петраченко Н.І.)
· Сиволога К. учень 4 класу грамота за участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» (вч. Петраченко Н.І.)
· Шевченко К. учениця 1 класу диплом ПОЕН ЦУМ за участь у онлайн- челенджі «Новорічні активашки» (вч. Шевченко І.М.)
· Конкурс «Екоторбинка»:
Мандрика О. 6 кл. (вч. Мандрика Н.В.)
Перерва С. 2 кл. (вч. Пустовойт Н.М.)
Голенко Н. 2 кл. (вч. Пустовойт Н.М.)
Чос В. 2 кл. (вч. Пустовойт Н.М.)
· Мандрика Н.В. участь у проекті Stop sexting та провела урок на тему «Не ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті»
· Шевченко І.М., Мандрика В.В. провели урок з медіаграмотності за методичними матеріалами, розробленими ЮНІСЕФ і ГО «Смарт освіта»
· Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
(вчителі Салашна Л.В. Хижна О.В. Дінець Н.І.)
· Команда «Активашки» участь у проєкті МОН «Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму» (вч. Петраченко Н.І.)
· Команда «Вибір» участь у Всеукраїнському конкурсі соціальних відео робіт «Будь помітним на дорозі» (вч. Суденко С.В.)
· Учні 3 класу участь у Всеукраїнській природничій акції «Годівничка» (вч.Башловка О.О.)
· Мандрика В.В., Шевченко І.М. успішно закінчили освітній курс «Сталий розвитк громад: проєктне управління» та отримали перемогу за проєкт «Клас робототехніки у школі»
· Участь у проєкті "Прокачай ШКОЛУ" (вчителі Мандрика В. В, Шевченко І. М, Клименко О.О.)
· Участь у проєкті Join IT «Фізика успіху від айтішника» (вч. Мандрика В. В.)
· Участь у проєкті «Створення агрокомплексу на шкільному подвір’ї» (вч. Перепелиця Н.І.)
· Участь у проєкті «Мій проєкт для громади» (вчителі Хижна О.В., Салашна Л.В.)
· Участь у Всеукраїнському челенджі здорового харчування в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» (вчителі Мандрика В. В, Шевченко І. М, Мандрика Н. В., Пустовойт Н.М., Хижна О.В.)