Наукова робота

Участь в ІІ етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

23 листопада 11 учнів 5-11 класів Криворізького ліцею 123 взяли участь в ІІ етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в режимі онлайн.

Дякуємо нашим юним філологам та їх учителям за творчу та кропітку роботу, і чекаємо результатів!

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ етап)

16.11.2023 учні 4-11 класів нашого ліцею - переможці шкільного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь в ІІ етапі даного заходу в режимі онлайн.

Дякуємо нашим юним мовознавцям та їх учителям за наполегливість, старанність та популяризацію рідної мови серед учнівської молоді! Ви - найкращі!

Участь в першому занятті школи стартапів в межах міського проєкту для здобувачів освіти "Школа START-UP

15 листопада учні Криворізького ліцею № 123 Барилка Софія (5Б клас), Гутьєва Діана (5Б клас), Велика Маргарита (6В клас), Павлиш Ірина (6В клас) та Єрмачков Нікіта (6В клас) взяли участь в першому занятті школи стартапів в межах міського проєкту для здобувачів освіти "Школа START-UP. Рівень PRO".

Під час онлайн-заходу ліцеїсти познайомилися з базовими основами про стартап, спілкування з інвесторами, а також стали учасниками тренінгу по роботі в команді.

Бажаємо нашим юним винахідникам та їх педагогам-тренерам подальшої активності, натхнення та наполегливості! Ми віримо у вас!

V Міжнародна науково-практична онлайн-конференція "STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку"

9 листопада педагоги Криворізького ліцею № 123 взяли участь в V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції "STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку". В пленарній частині заходу були розглянуті такі актуальні питання як: формування української парадигми STEM-освіти, зарубіжний досвід STEM-освіти для НУШ, особливості навчання STEM учнів з особливими освітніми потребами, ресурси розвитку STEM-освіти в освітніх закладах в умовах воєнного часу та інші. Після основної частини усі учасники мали змогу на вибір відвідати майстер-клас з робототехніки або STEM-майстерню “Нові обрії НУШ”. 

Дякуємо організаторам  за такий сучасний та цікавий захід, і продовжуємо поповнювати скарбничку STEM-ідей та можливостей!