НовиниВручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.

опубліковано Северинівська школа   [ оновлено ]

11 червня 2019 року у стінах Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу : Бойко Альоні Артемівні, Матвієнку Євгену Юрійовичу, Приходько Дар'ї Миколаївні та Стахну Іллі Дмитровичу.
Ось і промайнули 9 років, що були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та школярі подолали усі труднощі й отримали перші у своєму житті документи про здобуття освіти.
Як було приємно дивитися на цих унікальних, талановитих, обдарованих діток, котрі від щирого серця дякували батькам за те, що вони ростили їх, виховували, а вчителям висловлювали слова подяки за їхній нелегкий труд, терпіння і доброту.
Ми щиро вітаємо дев'ятикласників з отриманням першого документу про освіту та бажаємо їм здоров'я, наснаги, терпіння та витримки.

Останній дзвоник 2019

опубліковано Северинівська школа

27 травня 2019 року шкільне подвір'я майоріло від запашних квітів та щирих посмішок, адже сьогодні завершився ще один навчальний рік. Для когось він був першим у житті, для когось - останнім. Комусь він приніс нові творчі і навчальні досягнення, комусь - спортивні перемоги, комусь подарував нових друзів. Для кожного з присутніх - батьків, вчителів, учнів - цей рік був особливим  і неповторним, таким, який більше не повториться і залишиться у пам'яті.
Та бажаємо усім учасникам освітнього процесу гарного сонячного літа, теплоти в душі і за вікном, цікавих подорожей і нових відкриттів.
Батькам учнів бажаємо терпіння і наснаги у допомозі своїм дітям.
Вчителям бажаємо гарного відпочинку, відновлення сил, нового поштовху до чергового навчального року.

День захисту дітей 2019

опубліковано 3 черв. 2019 р., 11:32 Северинівська школа

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. у 2019 році це свято припало на суботу – вихідний день. Діти в ці вихідні мали змогу продовжити святкувати прощання зі школою та початок літніх канікул. Так що святковий настрій подвоївся. Потрібно пам'ятати, що День захисту дітей — це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.Сьогодні 03 червня на базі дошкільного навчального закладу «Веселка» для дошкільнят та дітей Северинівської ЗОШ І-ІІ ст. проведене свято з конкурсами, пізнавальними заходами, що покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини в області виховання, освіти, фізичного і духовного розвитку незалежно від суспільного походження, майнового стану та інших факторів.

Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім'я
Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа,
А розум підносить крізь будні людину.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 3 черв. 2019 р., 10:49 Северинівська школа

18 червня 2019 року відбудуться загальні збори трудового колективу Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, батьків учнів та громадськості.
Повістка денна:
1. Звіт директора школи про роботу у 2018 - 2019 навчальному році.
Початок о 09.00 у приміщенні школи.
                                                                                 Адміністрація.

Зарахування учнів до 1 класу на 2019-2020 н.р.

опубліковано 3 черв. 2019 р., 10:42 Северинівська школа

На виконання ст. 35 Закону України «Про освіту», ст. 6.18 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», п. 2.5 Статуту Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області та на підставі заяви батьків про зарахування дитини до загальноосвітнього навчального закладу

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ

Заходи до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики

опубліковано 14 квіт. 2019 р., 01:15 Северинівська школа

З метою увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка та зміцнення національно-патріотичного виховання молоді й популяризації досягнень у розвитку авіації та освоєння космосу в Северинівській ЗОШ з 08.04 по 12.04 було організовано та ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ,присвячених життю та діяльності першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка:перегляд відеоролика « Політ у Космос» (1-4 кл.),відеофільма «Космічна місія» (5-9 кл.),конкурс малюнків «Космос», «Всесвіт», виготовлення макетів ракет (1-4 кл.), фотоконкурс «Я – космонавт», переглянуто ряд розвиваючих та повчальних матеріалів у цифровому планетарії.

Загальношкільні батьківські збори

опубліковано 17 бер. 2019 р., 12:17 Северинівська школа   [ оновлено 17 бер. 2019 р., 12:17 ]

19 БЕРЕЗНЯ  О 14 ГОДИНІ 
У ПРИМІЩЕННІ СЕВЕРИНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ. ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ

Конференція "Герої сучасності серед нас"

опубліковано 17 бер. 2019 р., 12:08 Северинівська школа   [ оновлено 17 бер. 2019 р., 12:13 ]

Учениця нашої школи Приходько Дар'я, переможець районного 

конкурсу "Проба пера"взяла участь у районній конференції учнівської 

молоді "Герої сучасності - серед нас", на якій продекламувала 

Семінар для вчителів математики ЗЗСО Миколаївської ОТГ.

опубліковано 17 бер. 2019 р., 11:59 Северинівська школа   [ оновлено 17 бер. 2019 р., 12:00 ]


На базі Северинівської ЗОШ І-ІІ ст. 12.03.2019 відбувся семінар для вчителів математики закладів освіти Миколаївської сільської ради. Учасники заходу мали змогу обговорити актуальні питання викладання начальних предметів. Вчитель Шмакова О. Л. проаналізувала форми контролю знань учнів на уроках математики, а також провела відкритий урок «Лінійна функція, її графік та властивості» (7 клас).

1-10 of 168