Πραγματοποίησης εκπαιδευτικής συνάντησης με Δειγματική Διδασκαλία Φυσικών Επιστημών (Βιολογίας) για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ04.
Ημερομηνία δημοσίευσης: Dec 07, 2013 10:39:16 AM
Θα πραγματοποιηθεί εκπαιδευτική επιμορφωτική συνάντηση με δειγματική διδασκαλία και ενημέρωση-συζήτηση για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ04 που δήλωσαν συμμετοχή και διδάσκουν στο Νησί της Ρόδου,
Η δειγματική διδασκαλία θα πραγματοποιηθεί στο 4ο Λύκειο Ρόδου, την Τρίτη 10-Δεκ-2013 από τη συνάδελφο κ. Αγγελική Τενέντε. Η εκπαιδευτική συνάντηση θα διαρκέσει από τις 11.15 π.μ. έως τις 13.45 μ.μ.
Ο Σχολικός Σύμβουλος
Δρ. Στυλιανός Ορφανός