Αρχαιρεσίες Συλλόγου Διάδοσης Φυσικών Επιστημών «ΣΥ.ΔΙ.Φ.Ε.»
Ημερομηνία δημοσίευσης: Nov 01, 2016 10:51:14 AM
Συλλόγος Διάδοσης Φυσικών Επιστημών «ΣΥ.ΔΙ.Φ.Ε.»
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Διάδοσης Φυσικών Επιστημών «ΣΥ.ΔΙ.Φ.Ε.» προσκαλεί τα μέλη του να παρευρεθούν στην Γενική Συνέλευση η οποία θα πραγματοποιηθεί στο Ε.Κ.Φ.Ε. Ρόδου (2ο ΕΠΑΛ) στους Αγ. Αποστόλους την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 11:30π.μ. μέχρι 12:30μ.μ.
Θέματα ημερήσιας διάταξης:
- Απολογισμός δράσης απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου
- Οικονομικός απολογισμός
- Έγκριση πεπραγμένων και απαλλαγή του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου
- Προτάσεις και τοποθετήσεις μελών.
-Εκλογή εφορευτικής επιτροπής για την εκλογή νέου Δ.Σ. και εξελεγκτικής επιτροπής, αρχαιρεσίες
Αμέσως μετά την Γ.Σ. στις 12:30μ.μ. θα ακολουθήσουν εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και εξελεγκτικής επιτροπής. Οι κάλπες θα κλείσουν στις 15:00μ.μ.
Όσοι δεν είναι ακόμη μέλη και θέλουν να συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία μπορούν να γίνουν μέλη την ημέρα των εκλογών και να ψηφίσουν.
Το mail του συλλόγου είναι: sydifedod@gmail.com και στην ιστοσελίδα του συλλόγου: http://sydife.wordpress.com έχει αναρτηθεί το καταστατικό του συλλόγου προς ενημέρωση σας.