16.6. Hampuri
17.6. Hampuri
18.6. Lauenburg - Geesthacht
19.6. Lauenburg - Darchau
20.6. Havelberg - Wittenberge
21.6. Havelberg - Tangermünde
22.6. Barlebersee - Magdeburg
23.6. Barlebersee - Rogätz - Burg
24.6. Dresden
25.6. Dresden - Hungerberg
26.6. Dresden - Bastei
28.6. Wien
29.6. Wien - Greifenstein
30.6. Wien
2.7. Krems - Tulln
3.7. Krems - Melk
4.7. Au an der Donau - Linz
5.7. Au an der Donau - Grein - Enns
6.7. Irring - Passau
7.7. Irring - Passau - Engelhartszell
8.7. Irring - Niederalteich
10.7. Straubing - Deggendorf
11.7. Bad Abbach - Regensburg
12.7. Bad Abbach - Neustadt an der Donau
14.7. Ingolstadt - Rennertshofen