Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 jest miejscem, w którym udzielana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Praca Poradni skoncentrowana jest wokół problematyki rodziny, szkoły, przedszkola i innych instytucji działających na rzecz dziecka i rodziny.

Z pomocy psychologów, pedagogów i logopedów korzystają dzieci, młodzież, rodzice, opiekunowie oraz nauczyciele.

Świadczymy bezpłatną pomoc poprzez dokonywanie diagnoz psychologicznych, pedagogicznych i logopedycznych, działania profilaktyczne, pracę terapeutyczną, prowadzenie mediacji, interwencji kryzysowych, psychoedukację oraz doradztwo.

 

Aktualności

 • Praca w wakacje Od 19.07 do 16.08 Poradnia pracuje w godzinach:poniedziałek 8.00-18.00wtorek - piątek 08.00-16.00Od 16.08 Poradna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-19.00.Bardzo prosimy o umawianie wizyt telefonicznie pod nr telefonu 22 825 18 15, 22 825 74 52
  Opublikowane: 5 lip 2021, 06:01 przez: poradnia11@onet.pl
 • Powrót do Szkoły W maju wraz z powrotem uczniów do nauki stacjonarnej wszyscy przeżywamy trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną. W tym trudnym czasie bądźmy empatyczni i wrażliwi, dostrzegajmy każdego człowieka, jego potrzeby i lęki, obawy. Przed nami czas na budowanie poczucia bezpieczeństwa, odbudowę relacji w zespołach klasowych oraz relacji nauczyciel-uczeń, dorosły-dziecko/nastolatek.Z myślą o problemach wynikających z tej trudnej sytuacji, przygotowaliśmy dla Państwa i Waszych dzieci materiały edukacyjne.Zachęcamy do korzystania z nich.Materiały będą publikowane nw zakładce "Powrót do Szkoły"
  Opublikowane: 24 maj 2021, 02:55 przez: poradnia11@onet.pl
 • Bezpłatne webinaria na temat depresji dla rodziców - kolejne spotkania. Prezydent Rafał Trzaskowski zaprasza rodziców na cykl bezpłatnych spotkań organizowanych przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, poświęconych zjawisku depresji u dzieci i młodzieży (link do strony). To problem, który dotyka rodziny w całej Polsce. Już na początku pandemii uruchomione zostało Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów. Od lat młodzi ludzie mogą korzystać też z Młodzieżowego Telefonu Zaufania. Spotkania będą miały charakter bezpłatny i otwarty.Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału w spotkaniach. Dajmy sobie szansę, żeby lepiej zrozumieć nasze dzieci i skutecznie pomagać im w tej bardzo trudnej sytuacji. Troska o ich zdrowie psychiczne jest dziś równie ważna, jak chronienie ich przed zakażeniem koronawirusem.Terminy i linki do poszczególnych spotkań: Zagadki motywacji. Jak skutecznie motywować dzieci i młodzież ...
  Opublikowane: 29 kwi 2021, 01:11 przez: poradnia11@onet.pl
 • 2 kwietnia 2021 Szanowni Państwo, informujemy, że 2 kwietnia 2021 r. (piątek) Poradnia będzie czynna w godz 8.00 - 15.00
  Opublikowane: 31 mar 2021, 03:57 przez: poradnia11@onet.pl
 • Wielkanoc Ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu osobistym i zawodowym życzą dyrekcja i pracownicy Poradni 11
  Opublikowane: 31 mar 2021, 03:43 przez: poradnia11@onet.pl
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 20. Zobacz więcej »

Pracownicy placówki to zespół specjalistów, dla których praca jest służbą publiczną. Stale podnosimy kwalifikacje oraz zdobywamy nowe umiejętności po to, by lepiej i pełniej wykonywać swoje obowiązki.

W codziennej pracy naszych specjalistów bardzo ważne jest wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Kładziemy nacisk na pracę zespołową.

Nasza struktura organizacyjna umożliwia ścisłą współpracę ze szkołami i przedszkolami na rzecz najpełniejszego rozpoznawania oraz zaspakajania potrzeb psychologiczno-pedagogicznych klientów.

Dokładamy starań, by upowszechniać wiedzę o możliwości korzystania z usług Poradni oraz o oferowanych formach pomocy.

Zasady, którymi się kierujemy to: profesjonalizm, pełna poufność, kameralność, równa dostępność do świadczonych przez nas usług i dbałość o krótki czas oczekiwania na wizytę.

 

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego