Нова школа

Post date: Oct 12, 2011 4:43:17 PM

1 вересня 1971 року було відкрито в с.Оброшино нову восьмирічну школу на 320 учнівських місць. А 20 вересня того ж року наказом по Львівському облвно вона була реорганізована в Оброшинську середню школу 9-10 – ті класи були переведені сюди зі Ставчанської СШ. Старе приміщення було передано під музичну школу.

Першим директором Оброшинської СШ був Боднар Іван Васильович, який організовував педагогічний колектив на забезпечення рівня навчально-виховного процесу в школі та створення її матеріальної бази. Працювало в школі 28 учителів, які навчали 360 учнів. В червні 1972р. Оброшинська СШ виряджала в життя свій перший випуск 10-А і 10-Б класів. Випускників 1972р. було 63. З них 2 золотих медалістів Рарох Борис Володимирович та Грева Ярослав Степанович. Класні керівники першого випуску Косьян Антоніна Йосипівна та Гірняк Євген Олексійович.

З 1 вересня 1972р. директором Оброшинської СШ був призначений Мельничук Іван Миколайович. Кількість учнів в школі постійно зростає. В 1973р. до школи прийшли діти з с.Лапаївка, вже тоді школа відзначалася високим рівнем знань своїх учнів. В 1973р. до школи прийшов учитель музики Кунинець Мирослав Васильович і створив чудовий учнівський хор, який був постійним переможцем і лауреатом учнівських конкурсів, що проводились в районі та області, школа славилася учнівською художньою самодіяльністю і завжди посідала 1-ше місце на районних художніх олімпіадах та призові місця на обласних оглядах учнівської художньої самодіяльності. При школі працювала учнівська виробнича бригада, керівник Марич З.І. і мала вагомі успіхи у вирощуванні кормових буряків. Зароджувались свої шкільні традиції.

В березні 1978 року директором Оброшинської СШ став Михайлик Мирон Іванович. Наповненість школи і класів учнями на цей час значно зросла. В школі вже навчалось понад 700 учнів, працювало 70 учителів. До послуг учнів зросла кількість класів-кабінетів: хімії, фізики, біології, географії, історії, укр.мови та літ., музики, математики, військової підготовки, обладнані спортивні площадки та стрілковий тир. Навчання в дві зміни. Школа впевнено посідає першість в районі по рівню знань, учнів, примножує свої кращі шкільні традиції. В 1970-80-их роках в загальноосвітніх школах впроваджувалось профільне навчання в старших класах. В 1980-81н.р. в Оброшинській СШ також було запроваджено профільне навчання з автосправи та агрохімії. На цей час було обладнано кабінет з автосправи та агрохімії, почалось будівництво гаражів та навчальних майстерень з автосправи. Зміцнюються навчальні зв’язки школи з науково-дослідним інститутом та обласною станцію хімізації с/г. Учні школи проводять цікаву дослідницьку роботу і їх лабораторіях та на дослідних полях. При школі була велика учнівська виробнича бригада по вирощуванню кормових буряків та по догляду за молочним стадом на фермі в с.Оброшино. Керувала нею вчителька агрохімії Стефанишин.В 1983-84 н.р. в школі було введено поглиблене вивчення математики та профільне навчання з обчислювальної математики /з ініціативи та наполегливості вчителя математики Злотніка Леоніда Мусійовича/.