Архів (події,заходи,свята)

Святкування Нового року

Хай Новий рік на шлях веселку стелить,

І надихає до нових висот

Ми підіймаєм свого серця келих ,

За Україну, за її народ!

новогодний эльф

По Україні з краю в край ходить Святий Миколай

Здогадуюся, з яким нетерпінням Ти чекав 19 грудня, адже сьогодні улюблене свято всіх дітей — День Святого Миколая-Чудотворця.

Темної грудневої ночі цей добродій спускається з небес до українських малюків, аби крадькома залишити біля їхніх ліжечок омріяні подарунки. На золотих санях з білими кіньми, в ошатному вбранні та з мішком гостинців, обходить він усі будинки, де в цей час міцно сплять дітлахи.

Чудотворця супроводжують янголи, але й чортенята тут-як-тут: намагаються переконати Святого Миколая, що вкраїнські дітки вкрай нечемні та не заслуговують небесних дарунків. Але їхні старання марні, Миколай сам знає про всі заслуги та витівки дітвори, і давно вже записав у своїй Золотій книзі, кому дістануться ласощі, а кому і срібляста різочка.

Миколая-Чудотворця завжди вважали покровителем бідних, знедолених та незаслужено скривджених. Вірили також, що він опікується дітьми, студентами, моряками, воїнами та лучниками.

В Україні День Святого Миколая обожнювали з давніх часів. На вулицях влаштовували миколаївські гуляння, під час яких обходили двори, співали миколаївських колядок, змагалися у віртуозності гри на музичних інструментах — одним словом, веселилися.

У світі Чудотворець відомий також під іменами Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

Отож, вітаймо Святого Чудотворця, що завітав до нашого краю!

14 грудня

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день Днем ліквідатора. Ще в 1986 р. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. У 1994 р. громадські організації чорнобильців України звернулися з листом до керівників держави, у якому запропонували заснувати в календарі день учасників ліквідації чорнобильської катастрофи. Тоді офіційне рішення не було прийнято, але ліквідатори самостійно почали відзначати цю дату. Святкування було офіційно дозволено, від різних силових структур виділялася почесна варта, покладалися вінки від керівників держави, іноземних посольств і громадських організацій, але було відсутнє визнання цього дня на державному рівні.Додання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців.

Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей з усього Радянського Союзу, з яких більше половини представляли тодішню УРСР.

6 грудня

День Збройних Сил України

Щорічно протягом ось уже 22 років наша країна відзначає 6 грудня День Збройних Сил України, який є національним військовим святом. Це свято було засновано Верховною Радою України після здобуття країною незалежності та було приурочене до дня прийняття Закону "Про Збройні Сили України" 6 грудня 1991 року.

День Збройних Сил України у 2015 році припадає на неділю, а у нашому закладі всі чоловіки отримали напередодні приємні привітання : вірші,танці, листівки, подарунки.

День прекрасний – 6 грудня!

Гарне свято серед буднів,

Знаємо без зайвих слів:

Справжній День Чоловіків!

1 грудня

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Силами учнів, що входять до складу шкільного самоврядування –Лідер, 1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашій школі були проведена низка заходів на тему «ВІЛ та СНІД»У фойє школи були розміщені плакати та стенди на відповідну тему, лідерами школи були проведені лекції та презентації для учнів 7-го, 8-го,9-го та 10-го класів, небайдужим і проінформованим учням роздавали червоні стрічки, як символ боротьби проти СНІДу.

УСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ»

28 листопада 0 16 годині Україна сколихнеться від усвідомлення голодомору. Приспустяться від чорного болю жалобних стрічок державні прапори. Запізнілими дзвонами шукатимемо мільйони українських душ, щоб уписати їх в історію пам’яті. По всіх містах і селах нашої Батьківщини відбудеться Всеукраїнська акція «Запали свічку».

Співають коники у житі,

А жито мріє на ланах.

Отак би в світі жити й жити,

Аби лиш хліб у хаті пах.

Аби лиш хліб... А як немає?

Тоді немає і життя.

Народ мій ціну й крихті знає –

Він повернувся з небуття.

21 листопада

День Гідності та Свободи

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності.

День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв.

22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року.

Акція почалася після оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів (у результаті першого визначилися два кандидати - Віктор Ющенко і Віктор Янукович), згідно з якими переміг В.Ф.Янукович. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого президентом України став Віктор Ющенко.

На жаль, влада, встановлена в Україні на той момент, не змогла реалізувати більшості очікувань, покладених на неї українським суспільством.

Згодом, наступним Президентом України став Віктор Янукович. День Свободи в Україні був скасований і об’єднаний з Днем Соборності України Указом від 30 грудня 2011 №1209 / 2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" і відзначався з 2012 року - 22 січня.

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014.

У навчальному закладі відзначили День Гідності та Свободи. Проведено тематичні заняття "Ми маленькі патріоти", конкурс дитячих малюнків "Пишаюся тобою Україна", уроки Гідності "Лиш той життя й свободи вартий,хто йде щодня за них у бій"

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

ООН запропонувала урядам святкувати цей День в будь-який з днів, який кожен з них визнає доцільним. 20 листопада знаменує день, в який Асамблея прийняла в 1959 році Декларацію прав дитини, а в 1989 році – Конвенцію про права дитини.

Конвенція ООН про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини, була ратифікована Україною ще 27 лютого 1991 року і набула чинності 27 вересня 1991 року.

Зі святом!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.

Тож щиро вітаємо людей цієї професії – хліборобів, виноградарів, овочівників, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції, управлінців галузі зі святом. Бажаємо всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого святкового застілля.

Низький уклін тобі, моя земля,

І Вам, близькі мої односельчани,

Уклін і шана золотим рукам,

Що на зорі в полях працюють рано!

/Files/images/2015_rk/Цирк.jpeg

13 листопада до нашої школи завітали циркові артисти та показали виставу для учнів.

Дітям дуже сподобалися цікаві номери та яскраві костюми!

День української писемності та мови

Дорогі друзі! 9-го листопада ми з Вами відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.

Свято було встановлене указом президента України Леоніда Кучми в 1997 році. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Мелодійна, ніжна, солов’їна — не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову. Сьогодні нею розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.

Українська мова — державна мова України. Вона також є рідною мовою українців, які проживають за межами нашої держави: у Росії, Білорусії, Казахстані, Польщі, Словаччині, Румунії, Канаді, США, Австралії та інших країнах

Тож давайте оберігати, плекати та звеличувати українську мову. Адже як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко, «мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

Друзі! Вітаємо усіх вас зі святом української мови та писемності. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Саме сьогодні,9 листопада 2015 року об 11 годині, у День української писемності та мови,Українським радіо проводився XV Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Радіодиктант — це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості. Бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу. Бо він дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи. Бо писати радіодиктант можна будь-де і будь з ким! Бо радіодиктант змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові.

Осінь… Золота пора. Пора, що приносить нам багато прикрас і дарів. Вона легко махне своїм крилом і все враз перетворить у мерехтливу акварель, де один колір непомітно переходить у інший. Осінь зачаровує своїми барвами. Дарує нам прощальний танок листя.

Любить ночами сидіти на березі ставка та розчісувати своє волосся, заквітчане пшеничними колосками та червоними ягідками калини. А вранці над водою стоїть сивий туман.

Ходить осінь лугами, полями, городами, садками. Прикрашає свої дари різними барвами. Любить вона радувати працьовитих людей, тому і дарує їм на знак подяки рясні урожаї. А для учнів Орільської ЗОШ І -ІІІ ст. – це привід для безмежної фантазії , ідеальний матеріал для творчості.

« То чому б і нам не віддячити осені, не подарувати щось і їй?» - подумали діти і 23 жовтня 2015р.провели в школі свято« Щедрість рідної землі».

Учні з учителями,батьками проявили велику фантазію, уміння та творчі здібності у виготовленні різноманітних композицій

14 жовтня

День українського козацтва і День захисника України ...

Кожен в Україні чув про козаків.

Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України.

Козак в уявленні українця — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

Цікаво, що святкування Дня українського козацтва збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з її іконою.Козацтво відіграло у становленні нашої держави роль, історичне значення котрої важко переоцінити. Тому й ставлення до козаків особливе – з повагою та любов'ю, бо вони – символ мужності, честі, людської і національної гідності.У наш час традиції українського козацтва не просто живі, а й лягли в основу єднання нації, служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю, за Батьківщину.Президент України Петро Порошенко Указом від 14 жовтня 2014 року № 806/2014, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості встановив 14 жовтня нове державне свято — День захисника України.Щиросердечно вітаємо вас із цими важливими для нашого народу святами! Бажаємо нам усіх козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності, будьмо вільні, щасливі, успішні – у здоров’ї, мирі та злагоді!З нагоди Дня українського козацтва і Дня захисника України учні Орільської ЗОШ взяли активну участь у заході слави – зустрічі з воїнами АТО «День святої Покрови Пречистої Богородиці – свято козацьке» Увіковічнили пам’ять загиблому односельцю Василю Савченку запалюванням свічок та покладанням квітів на його могилу. Хвилиною мовчання згадали всіх померлих воїнів – інтернаціоналістів. Взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

"Нехай смачний вареник усіх єднає нині..."

13 жовтня, напередодні Свята українського козацтва і Дня захисника України, в їдальні нашої школи відбувся день національної кухні.Всі учні та прцівники нашого закладу мали змогу скуштувати традиційну українську страву: вареники з різноманітними начинками. Дякуємо дівчаткам-старшокласницям Горчак Марині,Губченко Діані,Третяковій Олені, Жмурко Анастасії та їхній наставниці Божко Наталії Миколаївні за смачні вареники!!!

ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

9 жовтня на стадіоні Локомотив м.Лозова відбулись змагання з легкоатлетичного кросу в рамках Спартакіади «Спорт протягом життя» серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Участь у змаганнях взяли 160 школярів .Комана спортсменів нашої школи здобула ІІ загальнокомандне місце в районі серед 20 команд-учасниць.

Щиро вітаємо команду та їх керівника і бажаємо їм подальших перемог!!!

Вітаємо освітян з професійним святом - Днем вчителя!

Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,

І радість на серці, і хліб на столі.

Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!

І мрій, і бажань, і наснаги творити,

Щоб серцю хотілося жити й любити!

Хай учні шанують, повагу дарують,

Злагода й мир у житті хай панують!

2 жовтня у ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено День самоврядування приурочений Дню вчителя. Учнівський парламент школи подарував вчителям феєрверк вражень та емоцій. Вони на протязі дня вітали тих, хто виховує малечу, веде по життєвій дорозі школярів, формує світогляд та творить Особистість.

При вході у школу вчителів зустрічала вітальна група учнів. Крім приємних слів, учні дарували своїм наставникам квіти .

В учительській чекав ще один сюрприз влаштований старшокласниками.

Найбільш яскравим дійством, яке влаштували учні, був святковий концерт «Учителю – душа твоя криниця». Також на свято завітали почесні гості – ветерани освіти.

Усіх зі святом ми вітаєм

Нехай поріг років не старить Вас,

Хай у душі живуть дерзання й сили…

Спасибі ще раз і уклін від нас

За праці слід, що ви, уже лишили!

Шкільний етап предметних олімпіад

З 01.10.2015 року стартував І етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.Кращі учні школи мають змогу перевірити і удосконалити свої знання. Переможці шкільних стануть учасниками районних олімпіад. Побажаємо всім успіхів!

УКЛІН ДОЗЕМНИЙ ШАНОВАНИМ ЛЮДЯМ

Щороку, 01 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Турбота про людей похилого віку — не лише справа дорослих. Учні Орільської ЗОШ разом із педагогами цього дня відвідують жителів мікрорайону, яких добре знають і поважають у рідному селищі. Діти розуміють, що саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого селища і держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов. Ці вічні цінності старенькі пронесли через усе своє життя. Шановані дорослі, приймайте щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено ними заради нашого майбутнього.

Вітаємо із днем вихователя та всіх дошкільних працівників!!!

Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому.

Вітаємо зi святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що Ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день Ваших вихованців в день радості та щастя. Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у Вашій роботі!

Всесвітній День туризму широко було відзначено спортивно –масовими заходами під гаслом «Здорова молодь – здорова нація» серед туристичних команд ЗНЗ у Лозівському районі.

27 вересня на стадіоні ДОЗ «Зміна» села Катеринівки відбулися спортивно- масові заходи із спортивного туризму та краєзнавства

У змаганнях взяли участь 12 команд з 12 шкіл району середньої та старшої вікових груп.

12 перепон чекали на них на шляху до перемоги. Юні туристи ставили намети, в’язали вузли, долали смугу перешкод, розпалювали вогнище, писали топографічний диктант тощо. На кожному етапі проходження маршруту учасникам допомагали справжні фахівці, які не тільки слідкували за правильністю виконання випробувань і виставляли оцінювальні бали, а й демонстрували справжні майстер – класи.

Головний приз у нелегкій боротьбі виборола команда Орільської ЗОШ (керівник Бугаєнко Д.В. )

Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу

.

Мир потрібен усім – і дорослим і малим

Згідно з планом роботи на 2015 рік,наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 15.09.2015 № 235 "Про проведення районної акції з нагоди Міжнародного дня миру у закладах освіти Лозівського району" та з метою забезпечення системної роботи у питаннях пов’язаних із національно- патріотичним вихованням дітей та молоді, з 15 вересня по 21 вересня 2015 року у нашому закладі проведено акцію з нагоди Міжнародного дня миру. Школярі прийняли активну участь у конкурсах малюнків, стіннівок, тематичних бесідах. Для учнів 1-11 класів були проведені тематичні уроки з теми: «Мир на планеті - щастя всім дітям».

ЛЮДИНА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ ДЛЯ МИРУ,

А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ,

НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ,

А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...

ФРАНСУА РАБЛЕ

Що таке Міжнародний день миру? Міжнародний день миру згідно постанови п'ятдесят п'ятої сесії Генеральної Асамблеї (A/res/55/282) святкується щорік 21 вересня всіма народами як свято миру. Мир — це те, до чого прагнуть всі народи світу. Створення в 1945 році в кінці найспустошливішої в людській історії війни Організації Об'єднаних Націй було реальним втіленням цього загального прагнення. Збереження миру і розвиток дружніх взаємин між державами є головними цілями роботи Організації Об'єднаних Націй. Для увічнення і зміцнення ідеалів миру серед всіх народів Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй в 1981 році оголосила день відкриття своєї чергової сесії Міжнародним днем миру. У своїй резолюції Генеральна Асамблея закликала всі держави-члени, установи і організації системи Організації Об'єднаних Націй, неурядові організації, народи і всіх людей відповідним чином відсвяткувати цей день. Хоча різні організації і групи відзначають свято миру і в інші дні, Міжнародний день миру є єдиним офіційним святом, проголошеним Організацією Об'єднаних Націй.

Як проводиться цей день в Організації Об'єднаних Націй?

У Центральних установах Організації Об'єднаних Націй цей день святкується щорік спеціальною церемонією біля Дзвону миру. Дзвін, відлитий з монет, пожертвуваних людьми з 60 країн, переданий в дар Організації Об'єднаних Націй японською Асоціацією сприяння Організації Об'єднаних Націй. Дзвін миру встановлений в західній частині саду у дворі комплексу на газоні перед будівлею Секретаріату Організації Об'єднаних Націй.

Щороку, зазвичай о 10 год.. 00 хв. за місцевим часом (14 год. 00 хв. по грінвічському), Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй, перш ніж ударити в дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу задуматися на мить над значенням миру для всіх людей. Після хвилини мовчання Голова Ради Безпеки також виступає із заявою від імені членів Ради.

Як проводиться цей день поза Організацією Об'єднаних Націй?

Найбільш поширеним способом святкування цього дня є дотримання хвилини мовчання. У багатьох країнах місцеві цивільні об'єднання і школи організовують спеціальні заходи і церемонії в ознаменування цього дня. Справжній сенс цього дня полягає в участі всіх людей в світі в спільних роздумах про значення миру і рішучості втілити його в життя.

Зі святом Вас, дорогі друзі!

Шановні гості! Йдіть до нас на свято!

Сьогодні ярмарок — і тут всього багато!

Бо ж люди в нас такі талановиті,

А їх серця і чисті, і відкриті!

16 вересня відбувся ярмарок,який користується великою популярністю серед учнів нашого закладу, тому всі його чекають з нетерпінням. Разом з батьками діти випікали млинці, пиріжки, тістечка, готували вареники, різні напої… На святі було людно, цікаво і весело. По тому, як сяяли очі та усмішки на обличчях у всіх присутніх, та від щирих побажань, щоб ще були такі заходи, організатори зробили висновок, що свято вдалося. Саме воно дозволило по-справжньому відчути дух свята та поринути у круговерть традиційних народних гулянь.

Велику подяку від усього шкільного колективу оголошуємо мамам та бабусям, які допомогли приготувати такі смачні страви

.

Воєнні дороги -

Крізь смерть і тривоги.

Ви все подолати змогли!

В боях і походах

За мир і свободу

Ви Перемогу здобули.

Уклін низький вам, ветерани,

Вітчизни дочки і сини,

За подвиг ваш, за ваші рани

У пеклі грізної війни.

16 вересня 2015 року в Орільській ЗОШ пройшли заходи, присвячені 72-й річниці визволення Лозівщини від німецько-фашистських загарбників: виставка літератури «Незгасаючий вогонь безсмертя» ;уроки мужності «Ціна Перемоги, ціна життя» ,виховні години «Юні пам’ять збережуть» , конкурс малюнків «За мир і спокій на рідній землі!» пройшла година памяті , відбувся мітинг-реквієм.Традиційно педагогічний та учнівський колективи школи є учасниками цього мітингу, бо кожен з нас приходить до підніжжя Меморіалу аби вшанувати полеглих, віддаючи їм данину пам'яті. Висловити подяку та пошану ветеранам прийшли як дорослі, так і діти.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Навчальний рік у Орільській ЗОШ розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізкультури та спорту.

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів школи.

Педагогічний та учнівський колективи вишикувалися на лінійку, де було оголошено план проведення Олімпійського тижня в школі й прийнято загонове рапортування кожного класного колективу.

Класними керівниками проведено єдиний Олімпійський урок.

Змагання – «Старти надій», що пройшли 11 вересня, покликали на шкільний стадіон учнів і вчителів усієї школи. Тут відбулася справжня завзята боротьба між учнями 1-4 класів: човниковий біг, біг із перешкодами, естафета «Посади картоплю»,«Стрибки на скакалці», перетягування канату – це далеко не повний список усіх випробувань. У цих змаганнях перемогла ДРУЖБА !!!

На шкільному майданчику весь час було тісно. Тут зібралися не лише хлопчики та юнаки, які змагалися в силі та міцності (біг,стрибки в довжину,футбол і т.д), а й дівчата і всі класні керівники,педагоги, які ще раз переконалися в тому, що їх є кому захищати. Бо хлопці – велика сила,та й дівчата у нас найкращі!!! Вітаємо переможців: Губченко Діану-10 клас,Козюпу Катерину-9 клас,Козак Ростислава-10 клас,які вміють найшвидше бігати,Джуру Олексія,який має досягнення у стрибках у довжину,Кострицю Ярослава-учня 9 класу,який гідно захищав ворота,Кутю Богдана-учня 9 класу,який забив не один гол у ворота суперника.

А ще на всіх чекав обіцяний сюрприз: учитель фізкультури, головний тренер і суддя змагань Кутя Юрій Миколайович,оголошує останній конкурс «В бой идут одни старики» – змагання між вчителями. Цей конкурс став найцікавішим моментом усього свята.

Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Оголошення

11 вересня 2015 року в Орільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбудеться свято присвячене Дню фізкультури та спорту

1 сентября - День знаний! / Отдел образования, молодежной по…

День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. В цей день усі школи України гостинно відчиняють свої двері для святкування початку нового навчального року.

Нехай тисячоліття проминає,

Та школа житиме й через віки.

Вкраїно, хай твій стяг засяє

Усім на довгії роки!

З Днем народження , школо,

З днем народження, школо,

З Днем народження, школо

Ми вітаєм тебе!

Адміністрація школи запрошує всіх бажаючих на ювілейний 45-й Перший дзвоник, який відбудеться 01.09.2015 року о 9.00 годині.