Дидактичні матеріали

1. "Схема розв'язування квадратичних нерівностей" 9 клас. Даний файл роздруковується на обох сторінках аркуша, потім перерізається. Таким чином, кожен учень отримує аркуш А5, з двостороннім друком. Таблиця "Схема розв'язання..." використовується під час пояснення нового матеріалу. Учні слідом за поясненням вчителя заповнюють комірки таблиці відповідними малюнками у загальному вигляді та розв'язком. У таблиці "Розв'яжіть нерівність" за готовим малюнком учні розв'язують нерівності, використовуючи ручки двох кольорів. Одним кольором наводять уодну частину параболи, яка відповідає знаку нерівності і записують відповідь, та відповідно іншим кольором наводять іншу частину параболи та записують відповідь.

2. Залік 1 "Додавання і віднімання звичайних дробів" 6 клас. Дана тема є важливою, тому для закріплення умінь і навичок проводжу уроки у формі заліку, де знання шестикласників перевіряють та оцінюють учні старших класів. Усі учні діляться на групи, кожна з яких складається з трьох шестикласників та одного старшого учня. У кожного учня своя картка. Протягом уроку командир групи (старшокласнник) перевіряє правильність розв'язання прикладів та заносить результати до своєї звітної таблиці.

3. Залік 2 "Множення та ділення звичайних дробів" 6 клас. Проводиться так само як і залік 1

Залік 3 "Додавання та віднімання раціональних чисел" 6 клас. Проводиться так само як і залік 1

4. "практикум_корені_звед_рівняння" Дану картку можна використовувати як у 8-ому класі при вивченні даної теми, так і в старших, з метою повторити навички знаходження коренів зведеного квадратного рівняння за теоремою Вієта. Також можна використати як додаткову домашню роботу для «невстигаючих учнів»

5. практична робота "додавання та віднімання векторів". 9 клас. (Практична робота дод від векторів.docx)Даний урок проводиться в кабінеті інформатики, де учні працюють з програмою GeoGebra. На робочому столі кожного ПК є файл "додавання вект.ggb" (завантажити з сторінки), який потрібний для виконання першого завдання. Потім учні працюють у нових вікнах програми, записуючи всі результати та малюнки у зошит. Мета: удосконалити уміння додавання та віднімання векторів, а також сформувати чітке уявлення про геометричний зміст даних дій над векторами.

6. практикум "координати вектора. довжина". 9 клас. (коорд вектора практикум.docx )Даний файл роздруковується на обох сторінках аркуша, потім перерізається. Таким чином, кожен учень отримує аркуш А5, з двостороннім друком. Картку можна використовувати під час пояснення нового матеріалу, для домашнього завдання, для закріплення нових знань.

7. робота в парах "Додавання віднімання раціональних чисел". 6клас. (додав-віднім рац-чис робота в парах.docx) Дану вправу можна використати на актуалізації опорних знань з додавання та віднімання раціональних чисел або для індивідуальної роботи «сильного» та «слабкого учня». Учні працюють у парах, де роль першого учня – «вчитель», роль другого – «учень».