Малинський ліцей № 2

Запрошуємо майбутніх першокласників до нашого ліцею у захопливий світ сучасної освіти. Саме у нас кожна дитина розкриває свої таланти та має змогу зростати незалежною особистістю. Щоб отримати більш детальну інформацію, телефонуйте за номером 0968726185. Наші двері завжди відчинені для вас і ваших дітей!

На базі Малинського ліцею №2 відбувся навчальний тренінг для вчителів початкових класів за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" – у межах підтримки відновлення освіти України фундацією The LEGO Foudation.

Метою тренінгу стало упровадження діяльнісного методу навчання в освітній процес закладів загальної середньої освіти як способу реалізації ідей та змісту Нової української школи і відповіді на питання, як навчати дітей сьогодні.

Навчання пройшло у теплій, дружній атмосфері. Під час командної взаємодії учасники спілкувалися, ділилися думками, обґрунтовували та аргументували їх, шукали цікаві рішення, були ініціативними спікерами, завзятими учасниками активностей в діяльнісному підходу


25  вересня 2023 року  учні 10-11 класів та представники педагогічного  колективу  Малинського  ліцею №2   взяли участь у Дослінженні соціально-емоційних навичок 

Переливом пролунав срібний голос першого дзвоника та сповістив про початок нового навчального року. Наша дружна родина Малинського ліцею №2 поповнилася 51 першокласником, а до батьківського колективу додалося багато мам, татусів, бабусь і дідусів. Приємно, що колишні випускники щороку приводять до нас у перший клас своїх діток. Ми цінуємо вашу довіру та зробимо все можливе, аби кожен з них досягнув максимальних результатів у навчанні, а кожен день у школі був цікавим, комфортним та безпечним. 

Фото на сторінці Facebook ліцею переглядаємо тут: 


Дорогі учні та шановні батьки! 

Вже завтра - День знань. Це свято символізує початок нового етапу життя, реалізацію задумів та втілення мрій. І одна мрія у нас спільна - Перемога! Малинський ліцей №2 завжди підтримує будь-які ідеї, які можуть допомогти наблизити цей довгожданий день, а тому 1 вересня ми приєднуємося до акції "Донат на ЗСУ замість квітів". У коридорах закладу будуть розміщені відповідні скриньки і якщо ви планували витратити кошти на придбання квітів - не робіть цього! Краще покладіть цю суму в скриньку, ми передамо їх місцевим волонтерам, з якими співпрацюємо вже довгий час.

Віримо у ЗСУ! Наближаємо Перемогу! Слава Україні!

Перші робочі дні нашого STEM hub проходять "на Ура"! Яскраві враження, несподіванки у віртуальній реальності, магія процесу втілення власної ідеї - це те, що чекає на кожного нашого допитливого відвідувача! Дружня атмосфера, комфортні умови та новітнє обладнання чекає саме тебе! Стань одним із тих, хто втілює мрії в реальність! 

STEM hub Малин 

За два дні розпочинаємо новий навчальний рік!!! З новими силами, новими сподіваннями та новим інтер’єром! Протягом літа колектив нашого закладу доклав максимальних зусиль, аби у ліцеї стало ще комфортніше здобувати знання. Уже працює STEM hub Малин (про його діяльність читайте в дописах вище), створено інтерактивний простір для учителів «Учительська №2», оновдено дизайн коридорів та деяких класних кімнат, з’явилися нові столи та офісні стільці.

За нові меблі щиро дякуємо компанії Airslaters та спеціалісту з кібербезпеки https://www.facebook.com/KO5.Vitaly Vitaly Omelchenko. Фінансову підтримку в реалізації проєкту «Пригоди кольорових цяточок» (оновлення інтер’єрів коридорів початкового корпусу) надали Малинська міська рада і благодійник, який побажав залишитися інкогніто. А ще щира вдячність тим, хто два тижні поспіль «грався у художників» - учителям та найстаршим учням. Разом ми – СИЛА!!! До зустрічі в рідних шкільних стінах! 

Порядок прийому до 1-ого класу:


З 01.02 по 28.05.2023р. – можлива реєстрація батьками дітей (в телефонному режимі, 

096 -872 – 61 – 85   Сичевська Тетяна Миколаївна);

02.05. до 01.06.2023р. - прийом заяв, документів.  

Перелік документів, які подаються батьками(або особами, що їх заміняють) при вступі до 1-ого класу:

 - заява;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медичні довідки про останній мед/огляд дитини перед школою(форма-086-1, 063);

 - документ, що підтверджує місце проживання дитини.

«У зв’язку із запровадженням воєнного стану, та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу необхідно враховувати, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в його оформленні керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходження закладу освіти.» / Лист Міністерства освіти і науки України № 1/4202-22 від 16 квітня 2022 року/.

 Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):                                                                                {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

• паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників; {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

• довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1108); {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

 • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296; 2015 р., № 70, ст. 2312; 2016 р., № 46, ст. 1669); {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

• документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівліпродажу житла тощо); {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

 • рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання; {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}

• документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами. Договір найму жилого приміщення укладається між власником будинку (квартири) і наймачем у письмовій формі з наступною реєстрацією у виконавчому комітеті місцевої Ради. Договір повинен містити вказівку на предмет договору, строк, на який він укладається, визначати права і обов'язки наймодавця і наймача та інші умови найму. {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}.  

2. Територія обслуговування, що закріплена за Малинським ліцеєм № 2:

вул. Степана Бандери

Прогнозована кількість 1-х класів - 2(два).

З повагою  адміністрація ліцею

«Обізнані – захищені!» - саме під таким гаслом пройшов День цивільного захисту у нашому освітньому закладі. З ліцеїстами було проведено тематичні бесіди про поведінку у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Для наймолодших учнів учнівське самоврядування разом із учителями-наставниками організували однойменну освітню мандрівку. Діти дізналися багато корисних порад та вивчили правила поводження під час стихійних лих, навчилися одягати протигаз та надавати першу долікарську допомогу, пригадали, що має бути у тривожній валізі та де можуть ховатися міни та інші вибухонебезпечні «подарунки» від ворогів. Семикласники відвідали пожежну частину та ознайомилися із роботою рятувальника. 

Переглянути ролик 

8 травня – День пам’яті і примирення. Складно говорити про примирення у той час, коли за вікном реве тривога, коли щоденно з’являються світлини зруйнованих будинків, коли тривожні звістки розривають душу. Але пам’ять про полеглих у часи другої світової війни ми маємо шанувати так само, як шануємо тих, хто захищає нас сьогодні, хто ціною власного життя робить наші будні спокійними та мирними.

Протягом дня класними керівниками проводилися хвилинки тематичного спілкування, для учнів 3-а, 7-б – виховні заходи «Війна очима дітей», для 10-х класів – круглий стіл «Розвінчування міфів другої світової війни». Більшість ліцеїстів пішли додому із символами цього дня – червоними маками, які вони виготовили під час флешмобу «Ніколи знову». У коридорі закладу та у приміщенні бібліотеки діяли інформаційний куточок «Факти про другу світову» та книжкова виставка «У серцях і книгах – пам’ять про війну…»

Багато батьків наших вихованців захищає зараз рідний дім від ворога. Але, на жаль, є і ті, хто вже не повернеться додому. Учні 2-А класу підтримали свою однокласницю та разом відвідали могилу її батька, поклавши квіти та згадавши загиблого воїна теплим словом.

Сьогодні у ліцеї пройшли заходи, метою яких є нагадати учням про страшну катастрофу нашої країни, яка стала трагедією не тільки для нас, а й для усього світу. Класні керівники провели зі своїми вихованцями тематичні бесіди, розгорнули діяльність інформаціїний куточок «Чорнобиль. Пам’ятаємо…» у коридорі закладу та виставка «Героїзм, що врятував світ» у приміщені бібліотеки. Учнів 3-Б класу було запрошено на бібліотечний урок, на якому учні дізналися багато цікавих фактів про зону відчуження та спробували свої уявлення відтворити на папері. Для 5-Б класу було проведено мандрівку «Подорож Чорнобилем», а учні 7-А класу разом з класним керівником підготували виховний захід «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…», на якому згадали імена ліквідаторів та віддали шану їх героїзму та мужності.


26 квітня 2023-го - 37 років з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. Сьогодні Чорнобиль - місце, яке пережило вже другу катастрофу поспіль. Другою стала навала російських військ у 2022 році.

Колись це було зелене місто, яке любили, у якому жили, працювали, відпочивали та виховували дітей. Але того жахливого дня о 1 годині 23 хвилини життя припинило свій лік у цих місцях. Першими до реактора прибули пожежники, які кинулися у бій зі смертельною радіацією за велінням совісті, затуливши собою не лише територію сучасної України, а й Європу. Вплив Чорнобильської аварії на здоров’я людей дуже значний і є проблемою не тільки для нас, а й для кількох наступних поколінь. В Україні постраждало близько 3.7 млн. людей, з яких 1.5 млн. складають діти.



На базі Малинського ліцею №2 відкрився і вже працює Цифровий освітній центр: DLC, який створено в межах ініціативи “Збереження доступу до шкільної освіти”, що впроваджується в межах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance), що реалізується компанією Alinea International за кошти уряду Канади.

  Зараз діти багато часу  навчаються дистанційно і тому мають освітні втрати. Перше завдання DLC  - це виявити їх та поліпшити якість знань учнів. Для цього в  центрі є консультації з різних предметів та додаткові заняття, також  діють студії з підготовки до національного мультипредметного тесту. Для цього наш центр має все необхідне. Меценати забезпечили кожне робоче місце  учнівським ноутбуком або планшетом, а також акустичними навушниками.

Звичайно, центр  не має на меті замінити звичайну школу, він прагне розширити ці кордони, тому тут  діють і  гуртки : «Юний інтелектуал», «Технології та дизайн»"IT-технології".

Ще одним напрямом роботи  є організація дозвілля дітей. У нашому центрі ми пропонуємо дітям спільний перегляд фільмів, гру в настільні ігри, організацію волонтерської роботи, читання книг у затишній атмосфері. Для цього ми отримали багато настільних ігор та багато цікавих видань .Також діти можуть просто скористатися гаджетами, щоб  виконати домашнє завдання індивідуально або  разом зі своїми друзями.

Центр запрошує всіх охочих. Особливо тих учнів, які змушені були покинути свій рідний дім через війну і зараз проживають на території нашої громади.

У суспільстві побутує думка про те, що канікули у школах - для усіх. Часто у непедагогічних працівників викликає щире здивування те, що учителі ідуть на роботу під час канікул. «А що ви там робите, коли дітей немає?» - можемо почути ми. Привідкриємо завісу та розповімо трішки, чим займався колектив Малинського ліцею №2 протягом двох канікулярних тижнів.

Підведення підсумків роботи за І семестр навчального року, розробка та узгодження розкладу уроків на ІІ семестр, оформлення звітності – це звичайні завдання, які необхідно встигнути зробити першочергово. Але крім цього нам вдалося ще й обмінятися досвідом на педагогічній раді та засіданнях методичних об’єднань, активно попрацювати на тренінгу "Стратегія налагодження відкритої довірливої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу ", який підготувала соціально-педагогічна служба ліцею, продовжити роботу щодо подолання прогалин у навчанні у рамках проєкту відUNICEF «Спільно до навчання», більше уваги приділити учням, які знаходяться за кордоном та навчаються на екстернатній формі навчання та сплести для наших захисників дві маскувальні сітки(а третю не дала закінчити сьогоднішня тривога).

Особливої уваги заслуговує тема підвищення кваліфікації. Цього тижня наш ліцей гостинно відчинив двері не лише для колег з інших закладів (Малинського ліцею №1 та №6), а й зустрічав досвідчених лекторів зі столиці. У рамках реалізації ініціативи з відновлення доступу до шкілької освіти Проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) курс «Змішане навчання: освіта під час війни» дав можливість 25 учителям нашої громади вдосконалити знання та поповнити педагогічні валізки новими діяльнісними методами навчання. Безцінним було живе спілкування з досвідченими лекторами Оленою Ліннік, доктором педагогічних наук, експертом ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» та Юрієм Гайдученко, експертом проєкту “Навчаємось разом”, методистом, учителем української мови та літератури НВК “Новопечерська школа”. Отримані знання, вдосконалені навички та новітні інтерактивні застосунки допоможуть робити навчання ще більш ефективним для кожного учня.

Ще однією приємною новиною є те, що завершується робота щодо обладнання «Цифрового освітнього простору» на базі нашого ліцею і вже зовсім скоро учні громади матимуть можливість сповна використовувати його можливості. Але це вже тема для наступного допису…

Налаштовані на ефективну роботу в новому семестрі та віримо в ПЕРЕМОГУ!


Із 7 листопада наш ліцей вийшов на змішану форму навчання. Уроки розпочалися із інструктажів та навчальної тривоги. Сьогодні, на жаль, мали справжню. Упоралися за 4 хвилини 7 секунд. Діти, а який рекорд ми зможемо встановити?

Шановні батьки, повідомляємо, що в укритті тепло, учителі постійно знаходяться біля своїх класів, з молодшими школярами проводяться розважальні ігри, ведеться постійний контроль кількості учнів протягом дня, під час евакуації та після неї. Медична сестра та психолог школи завжди готові за потреба надати необхідну допомогу. Разом здолаємо усі труднощі!!!

Віримо у ЗСУ!!! Чекаємо ПЕРЕМОГИ!


Ось і відшуміло, відлетіло тривожне літо 2022 року. І знову на порозі вересень… Схвильовано тріпочуть в грудях серденька наших першокласників і їх батьків, адже так довго чекали сьогоднішнього свята, складали портфеля і очікували зустрічі із своїми першими найкращими і найдобрішими вчителями. Бентежно і трепетно на душі і нашим випускникам, сьогоднішній день залишиться світлими спогадом у їхньому житті . А як чекала зустрічі із вами, діти, наша школа. Поранена і понівечена у березні , вона гоїла рани дбайливими руками наших учителів, техпрацівників, небайдужих добрих людей , а сьогодні причепурилася і радісно прийняла вас у свої обійми.

Учні 1, 5 та 11 класів сьогодні зібралися на свято Першого дзвоника, а на інших школярів чекала дистанційна зустріч з класними керівниками та Всеукраїнський перший урок. Радо школа вітала вельмишановних гостей: начальника військової обласної адміністрації Бунечка Віталія Івановича, заступника голови Житомирської ОДА Денисовця Юрія Миколайовича, начальника обласного департаменту освіти Шевчук Наталію Олександрівну, міського голову Ситайла Олександра Григоровича та представників обласної та місцевої адміністрацій. Віталій Іванович передав для учнів початкової школи солодкі подарунки та канцелярське приладдя. Ще одним подарунком стало те, що цей день минув без тривог.

Тож, дружна шкільна родино, вітаємо зі святом першого дзвоника. Пам’ятаймо, що небо над нами тримають наші мужні захисники, а освіта – це наш з вами фронт. Тож з новими силами з вірою в перемогу вступаймо навчальний рік. Пам’ятаймо, що ми нація нескорених, тому всі труднощі подолаємо разом. У добру путь і Слава Україні!!! 


37 пташенят знову вилетіли з рідного гнізда назустріч дорослому життю! Випускникам 22 року "пощастило" особливо, в 9 класі свято забрав Коронавірус, в 11 - війна. Але нехай на цій ноті їх неприємності закінчаться, а надалі буде тільки пряма протоптана стежина, якою легко крокуватиметься. Нехай підкорюється кожна вершина, нехай збувається кожна мрія, нехай кожна ціль буде досягнута!

У добру путь, діти! Пам'ятайте: двері рідної школи завжди відчинені для кожного з вас!!!

Складно назвати сьогоднішній день святом. Нові реалії продиктували нам нові умови і кожному з нас довелося навчитися в них жити. Ми знайшли спосіб закінчити навчальний рік, зуміли залишитися великою міцною шкільною родиною, зберегли зв’язок, незважаючи на кілометри та кордони.

Дорога шкільна родино, нехай теплі сонячні літні дні чимскоріш наблизять нашу ПЕРЕМОГУ. Нехай блакитне небо над вами завжди буде мирним, тихим і привітним. Нехай навколо лунає тільки пташиний щебет та веселий гомін.

Позаду складний навчальний рік, попереду – довгоочікуване літечко. Нехай голос шкільного дзвоника розжене тривогу і смуток та принесе у кожен дім тільки мир та спокій.

Слава Україні! Героям слава!

Акція "Зігрій солдата". Спільними зусиллями ми зібрали чимало речей: продуктів харчування (крупи, макаронні вироби, консерви та домашня консервація, солодощі, чай та кава), засобів гігієни (засоби для гоління, мило, шампуні та зубна паста), теплого одягу та навіть ліків. Особливе тепло зберігають у собі дитячі листи малюнки та сувеніри.  



У корпусі початкової школи є свій невеличкий, але затишний кабінет інформатики. Мінусом цієї класної кімнати було відсутність дошки. ЇЇ просто не було куди почепити, адже практично весь простір єдиної стіни, до якої у вчителя є доступ, займає вікно.

Завдяки спонсорській допомозі від ТРЦ «Замок володарів» цю проблему вдалося вирішити. Подарований фліпчарт забезпечить можливість ще краще унаочнити уроки та урізноманітнити навчальні завдання.





Святкове вимірювання температури та вручення допуску до роботи, перевірка стану здоров’я медичною командою УС та профілактичні «Пігулки для щастя і від нудної роботи», святкова фотосесія та фотозона «Коли учителі були маленькими», відео «Якби коти були учителями…» та «Одни день із життя учителів» - це ті сюрпризи, які змушували нас посміхатися та відчувати себе справді ЩАСЛИВИМИ напередодні професійного свята.

Всеукраїнський день бібліотек у нашій школі. Приємного перегляду. ТУТ 

Для учителів початкової школи тиждень розпочався з приємних несподіванок: сьогодні вони отримали в подарунок спортивний інвентар для проведення уроків фізичної культури. Щиро дякуємо за такий сюрприз людині, що має велике щедре безкорисливе серце, адже наш благодійник попросив не наголошувати на його імені, лише побажав учням активних та цікавих занять і міцного здоров’я. 

Новий навчальний рік розпочато!!! Як завжди, активно проходили останні серпневі дні: молодші школярі взяли участь у майстер-класах, які було організовано під час проведення «Освітянського форуму Житомирщини», учителі сумлінно опрацьовували нормативні документи та проводили педради та наради, учнівське самоврядування активно взялося за оздоблення школи до свята.

 На шкільному подвір’ї зібралися учні, учителі, батьки та гості. І Свято першого дзвоника, і перший урок були пронизані тематикою 30-річчя незалежності України. Учні згадували про досягнення та здобутки нашої держави, ушановували борців за незалежність та переглядали мотиваційні відео, а також узяли участь у загальношкільному флешмобі «З Днем незалежності, Україно!» 

Детальніше за посиланням на сторінці Facebook 

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

НАКАЗ

                    від 13.10. 2020р.                                   №  70

Про внесення змін до структури/

тривалості начального року

 

Керуючись листом Міністерства освіти  і науки України №1/9 – 575 від 12.10.2020 року та з метою вжиття додаткових заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1.     Внести зміни до структури навчального року та встановити тривалість осінніх канікул з 15 жовтня 2020 року по 30 жовтня 2020 року включно.

2. Класним керівникам:

2.1.         Довести інформацію до відома батьків та учнів

2.2.         Провести інструктажі з обов’язковою фіксацією в класних журналах щодо безпечної поведінки під час канікул у побуті та за умов пандемії

3. Савченко Л.В. розмістити даний наказ на сайті школи.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Янкову С.С. та заступника директора з виховної роботи Данюк І.М.

 

                                           

                        Директор школи                          Шевчук Л.А.

 


Відео звіт участі в Еко квесті 2018

Усім привіт! Ось і добігає кінця шостий конкурсний день Еко-квесту "Наше Полісся". Сьогодні він проходив під девізом "Дерева - легені Землі". Учні Малинського ЗЗСО №2 садили дерева та кущі на подвір'ї нашої школи. А ще, напередодні, восьмикласники садили дерева у Малинському лісгоспі. Було приємно бачити, що діти займають активну життєву позицію та дбають про навколишнє середовище. Ми радіємо від того, що можемо робити довкілля чистішим та гарнішим, адже озеленення нашої планети вкрай важливе! Приєднуйтеся до порятунку Землі з нами! Збережемо природу разом!

21 вересня – Міжнародний День миру.

Сьогодні весь світ відзначає День миру. Учні Малинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 приєдналися до відзначення цієї події.

Класні керівники провели інформаційні хвилинки «Ми за мир!». Активісти учнівського самоврядування підготували свіжий випуск загальношкільної стіннівки. Учні 3-4 класів долучилися до написання диктантів на дану тематику. Молодші школярі та 5-класники виготовили паперових голубів – символів цього дня. Дитячі посмішки та надія, що мир запанує в Україні, відбилися в дитячих малюнках, які яскравими барвами заграли на папері та шкільному подвір’ї – проведено виставку дитячої творчості та конкурс малюнка на асфальті «Українські діти за мир!». У бібліотеці оформлено інформаційну виставку «Білий голуб миру, не забудь про Україну!» . 


Посилання на Фейсбук для більш детальної інформації

Усім привіт! Ось і завершився 5-ий день Еко-квесту "Наше Полісся", що сьогодні проходив під гаслом "Хай зацвіте наше Полісся". І дійсно, двір нашої школи немов зацвів сьогодні не тільки від квіток, які садили наші учні, але й від щасливих усмішок школярів! Плідно попрацювала початкова школа: учні четвертого класу підготували чудовий святковий концерт до Всесвітнього дня Землі "Збережемо красу Землі", а також взяли активну участь у шкільному конкурсі малюнків на тему охорони довкілля. День видався насиченим та яскравим, адже завжди приємно створювати свято там, де чисто! Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтеся до нас! Збережемо красу планети разом!

Світлина від Поліни Ковальчук.
Світлина від Поліни Ковальчук.

Посилання на Фейсбук для більш детальної інформації

І знову усім привіт! Ось і закінчився четвертий день Еко-квесту "Наше Полісся", який проходив під гаслом "Турбота про тварину виховує людину".Сьогодні МалинськаЗОШ №2 активно і плідно попрацювала, адже тема захисту тварин в нашій школі завжди була в центрі уваги. Протягом тижня серед учнів початкових класів проводився конкурс на найкращі годівнички та шпаківні для птахів, і роботи дітей виявилися чудовими! Вже сьогодні хлопці із 10 класу та вчитель фізичної культури розвішали їх у міському парку. Але це ще не все! Учні нашої школи проявили ініціативу не тільки самим допомогти тваринам, а і закликати до цього інших малинчан! Тому вранці колона із старшокласників пройшлася центром міста та міським парком із гучними закликами до порятунку та збереження тварин і природи в цілому. І звичайні перехожі із усмішкою зустрічали нас, підтримували та приєднувалися до акції. Дуже сподіваємося, що наші слова будуть почуті, і люди із ще більшою турботою ставитимуться до братів наших менших. Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтеся до порятунку природи. Збережемо нашу планету разом!

Посилання на Фейсбук для більш детальної інформації

І знову усім привіт! Малинська школа №2 готова прозвітувати про проведення третього дня Еко-квесту "Наше Полісся", який проходив під девізом "Вода - основа життя". Відповідно, малинські школярі сьогодні прибирали засмічені водойми. У Малині протікає річка Ірша, яка завжди славилася своєю красою та прозорістю. Але останнім часом надто вона забруднена. Неодноразово малинчани влаштовували "суботники" та фестивалі, приурочені прибиранні річки, але щороку, щойно розстає сніг, разом із річкою розливаються по узбережжю купи сміття. Тому рано-вранці п'ятикласники узяли до своїх рук пакети для сміття та рукавички і радо пішли очищувати забруднені береги Ірші. І, думаю, впоралися із цим чудово! Сподіваємось, звичайні малинчани візьмуть приклад із школярів та допоможуть нам прибрати місто від сміття, і, найголовніше, нарешті перестануть смітити. Слідкуйте за нашими новинами, адже на завтра ми приготували дещо цікаве! Збережемо природу разом!

Посилання на Фейсбук для більш детальної інформації

Усім привіт! Отож, закінчився і другий день Еко-квесту "Наше Полісся", який проходив під гаслом "Покажемо сміттю, де його місце!" І дійсно, учні Малинської школи №2 показали сміттю, хто тут господар. А господарем у нашому місті має бути чистота! Школярі та педагоги наводили чистоту не тільки поблизу рідної школи, а й біля костелу Св. Анни та місцевої Дитячо-юнацької спортивної школи. Ці будівлі знаходяться у самому центрі Малина, тому стали ласими шматочками для тих, хто любить відпочивати, але не любить прибирати. Але наші учні швидко та вправно усе прибрали, показуючи гарний приклад звичайним перехожим. Сподіваюсь, кожен із них задумався над проблемою чистоти у нашому місті та зробив для себе певні висновки. Найголовніше, щоб учасники прибирання усвідомили усю глобальність цієї проблеми та будуть надалі підтримувати чистоту навкруги. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтеся до порятунку нашої планети! Зробимо цей світ кращим разом!

Посилання на Фейсбук для більш детальної інформації

Усім привіт! Малинська загальноосвітня школа №2 готова прозвітувати про проведення першого дня Еко-квесту "Наше Полісся" у школі. Сьогодні ми працювали під гаслом "Хто володіє інформацією - той володіє світом!". Лідери учнівського самоврядування на черговому зібранні оговорили план роботи на тиждень та разом налаштувалися на інтенсивну роботу. І вже першого ж дня вчитель біології та екології Андрійчук Леся Василівна разом із старшокласниками провели відкритий семінар про День довкілля "Наша планета - наш дім". Учні та педагог разом оговорили проблему знищення людиною природи та надмірного забруднення нашої планети. Учасники семінару шукали способи зупинки забруднення природи, ділилися власними методами сортування сміття, переглянули відеоролики про найголовніщі екологічні проблеми Землі. Старшокласники інсценізували цікаву екологічну казку "І у сміття є будинок" та пограли у гру "Подарунок Землі", під час якої дали обіцянки берегти природу та примножувати її багатства. День видався цікавим та корисним, адже один із найголовніших етапів у вирішенні проблем екології - проінформованість! Вже завтра наша шкільна родина застосовуватиме отримані знання на практиці. Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтеся до порятунку природи! Разом врятуємо нашу планету!😎