Новини


Зірки української упаковки 2017

опубліковано Кафедра ТМПТ   [ оновлено ]

21 лютого у приміщенні Національного університету харчових технологій на кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки відбулось засідання журі щорічних, 19-х за рахунком, Всеукраїнських конкурсів на кращу упаковку "Українська зірка упаковки", на кращу етикетку "Українська етикетка" та студентського конкурсу "Упаковка майбутнього".

Організатори конкурсів "Клуб пакувальників", ІАЦ "Упаковка" та Київський міжнародний контрактовий ярмарок зібрали на конкурси 42 зразки упаковки від 20 підприємств з 11 міст, 8 зразків етикетки від 3 компаній з двох міст та 31 зразок упаковки студентів 7 ВИШів.

читати далі Компанія «Weidmueller» спонсор кафедри

опубліковано 21 лют. 2017 р., 01:33 Олексій Бойко   [ оновлено 21 лют. 2017 р., 01:45 ]

В 2016 році Україна стала 77-им членом всесвітньої організації WorldSkills International. Одним із напрямків таких змагань є участь в компетенції мехатроніка.

Змагання в даній компетенції передбачають розробку, монтаж та налагодження навчального технологічного обладнання, яке складається з механічних, електричних та електронних модулів. 

читати далі

Обмін досвідом

опубліковано 14 лют. 2017 р., 09:01 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 14 лют. 2017 р., 09:01 ]

Завершився обмін досвідом організації вищої освіти і процесу навчання в РЕспубліці Чехія та в Україні. Так представник доцент кафедри Технічної механіки та пакувальної техніки Бойко Олексій Олегович у складі об'єднаної делегації факультетів інженерної механіки і пакувальної техніки та енергетики і енергоменеджменту відвідав Університет Томаша Бата в місті Злін (Чеська Республіка).

Університет Томаша Бата – передовий університет Чеської Республіки, в якому на шести факультетах навчаються понад 10 тисяч студентів із Чехії та понад 40 інших країн. Університет готує фахівців із різних спеціальностей – хімії, технології полімерних матеріалів, харчових технологій та машинобудування, економіки та управління, прикладної інформатики, дизайну, гуманітарних наук та інших.

читати далі

Відвідування НУХТ норвезьким експертом з мехатроніки

опубліковано 2 груд. 2016 р., 07:10 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 2 груд. 2016 р., 07:10 ]

Після перемоги команди кафедри технічної механіки і пакувальної техніки НУХТ у складі Бориса Михайлика та Владислава Якимчука під керівництвом Миколи Володимировича Якимчука у Всеукраїнській олімпіаді «WorldskillsUkraine» в компетенції «Мехатроніка» розпочалась активна підготовка до Всесвітньої олімпіади «WorldSkills International». Перше тренування відбулось за участю експерта з мехатроніки «WorldSkills Norway» Ханса Рінда. читати даліКомпетенції вищого ґатунку

опубліковано 29 лист. 2016 р., 08:18 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 29 лист. 2016 р., 08:19 ]

25 листопада в Національному технічному університеті "КПІ ім. І. Сікорського" на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки вперше в Україні проводився відкритий конкурс за програмою "Worldskills"  в компетенції "мехатроніка".  Команда кафедри ТМ і ПТ факультету інженерної механіки та пакувальної техніки була представлена у складі:

Михайлика Бориса

Якимчука Владислава

читати далі

           

Знай наших!

опубліковано 29 лист. 2016 р., 08:09 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 29 лист. 2016 р., 08:10 ]

З 21 по 24 листопада в Національному технічному університеті "КПІ ім. І. Сікорського" на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки проходила VІІІ Всеукраїнська студентська олімпіада « МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ». Команда кафедри ТМ і ПТ факультету інженерної механіки та пакувальної техніки традиційно приймає участь в даній олімпіаді. Цього року команда була представлена студентами четвертого та п’ятого курсів у складі:

Михайлика Бориса  

Якимчука Владислава       

Тіт Ольги      

Десюка Володимира

Семенова Дмитра

Читати далі

Опановуючи майбутню професію

опубліковано 28 лист. 2016 р., 07:42 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 28 лист. 2016 р., 07:42 ]

Опановуючи нюанси майбутньої професії, студенти четвертого курсу спеціалізації «Машини і технологія пакування» напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» нашого університету відвідали ПАТ «Макарона фабрика» м. Київ в межах виїзного лабораторного заняття з дисциплін «Пакувальне обладнання» та «Технологія пакування та зберігання пакованої продукції».

Головний механік підприємства продемонстрував встановлене на підприємстві як пакувальне, так і технологічне обладнання. Студенти з цікавістю дізнались про специфіку виробництва готових макаронних виробів, особливостями реалізації технологічних операцій пов’язаних з їх пакування в споживчу та транспортну упаковку. Читати далі


 

Міжнародне стажування доцента кафедри

опубліковано 22 лист. 2016 р., 07:29 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 22 лист. 2016 р., 07:30 ]

У ході конкурсного відбору із 300 учасників з України серед промислових компаній і вишів, які працюють у напрямку пакувальної галузі, доцент кафедри технічної механіки і пакувальної техніки університету Національного університету харчових технологій Людмила Кривопляс-Володіна взяла участь у програмі стажування SABIT. До групи стажування ввійшли 18 представників пакувальної галузі із України, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Росії, Азербайджану, Узбекистану.

Метою організаторів SABIT є підготовка фахівців по спеціалізованих галузевих програмах стажування протягом трьох або чотирьох тижнів, знайомство з представниками американських компаній, державних агентств і громадських організацій, які відіграють важливу роль у розвитку галузі.

Програма «Упаковка і маркетинг» працювала у Вашингтоні, Нью-Йорку, Чикаго. Читати далі
Нагородження найкращих дипломних робіт

опубліковано 11 лист. 2016 р., 07:32 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 11 лист. 2016 р., 07:40 ]

    За традицією, що склалася впродовж останніх років, в Національному університеті харчови технологій відбулася підсумкова студентська конференція з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу. Конференція стала підсумком XI Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», який проподив клуб пакувальників України та ІАЦ «Упаковка» за підтримки Міністерства освіти та науки України. Подані на конкурс роботи, оцінювалися у номінаціях: конструювання та дизайн упаковки; технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки; технології пакування та пакувальне обладнання; упаковка – елемент логістики; технології і обладнання переробки використаної упаковки.
 Читати далі

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

опубліковано 13 жовт. 2016 р., 05:29 Олексій Бойко   [ оновлено 13 жовт. 2016 р., 05:31 ]

12 жовтня 2016 р. представники кафедри технічної механіки і пакувальної техніки ас. Горчакова Ольга Миколаївна та студент групи МП-4-10 Якимчук Владислав  представили Національний університет харчових технологій на ярмарці професій, яка відбулася у міськрайонному центрі зайнятості в місті Біла Церква. На ярмарці, традиційно,  були присутні школярі 9-11 класів з 35 загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Майбутні абітурієнти цікавились спеціальностями університету, умовами вступу, матеріально-технічною базою тощо. Представники ВУЗу провели зустріч з учителями шкіл, в процесі якої були передані рекламні матеріали та роздані запрошеня на День відкритих дверей НУХТ. Випускники шкіл виявили бажання навчатися на факультеті доуніверситетської освіти.

1-10 of 21