Новини


Екскурсія на завод Coca-Cola

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 06:43 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 4 жовт. 2018 р., 06:43 ]

Для студентів молодших курсів Навчально- наукового інженерно- технічного інституту ім. ак. І.С. Гулого, груп: ПМ-1-1, ПМ-3-1, ПУ-4-2 та ОХ-1-2, куратором к.т.н. Деренівською А.В., була організована подорож-екскурсія до с.м.т. Велика Димерка на завод Coca-Cola Beverages Ukraine.

На початку екскурсії ми відвідали Музей Coca-Cola, де познайомились його історією, структурою, особливостями та вимогами до виробництва напоїв. Провели дегустацію напою Coca-Cola, який був виготовлений при нас, в ручну, в імпровізованій аптеці так, як це робили це більш ніж 120 років тому.  читати далі

Професор кафедри прийняв участь в команді експертів на європейському чемпіонаті EuroSkill

опубліковано 2 жовт. 2018 р., 03:29 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 2 жовт. 2018 р., 04:18 ]

25-29 вересня в столиці Угорщини проходив Європейський чемпіонат робітничих професій EuroSkills 2018. Змагання відбувалися в 41 компетенції.

Всього в європейському чемпіонаті взяли  участь 600 конкурсантів з 29 країн. Нажаль України серед них не було. Хоч Україна і стала в 2016 році 77-им членом всесвітньої організації WorldSkills International,  але справи далі заяв про наміри не пішли. В Україні до цього часу не сформований професійний штат експертів по компетенціям, немає спроб провести для них майстер класи по умовах змагань, тощо.  читати  далі


Майстер-клас PNEUMO - MUSIC

опубліковано 25 вер. 2018 р., 23:16 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 25 вер. 2018 р., 23:16 ]

Щиро запрошуємо всіх бажаючих на інноваційну майстер-програму «Музика пневмосоплових систем», пов’язану із напрямком «Промислова пневмоавтоматика». На майданчику навчальної лабораторії «Пневматика та пневмоприводи» Ви зможете опанувати нотну грамоту за допомогою пневмоприводів, створити власні музичні твори і відтворити їх за допомогою програмованого логічного контролера і комп’ютера.

В рамках майстер-класу учасники, за допомогою досвідчених фахівців, зможуть самостійно запрограмувати і відтворити різні мелодії.

Майстер-клас буде проводитися з 12:00 в аудиторії А111,  кафедри мехатроніки та пакувальної техніки.


Interpipe TechFest

опубліковано 25 вер. 2018 р., 23:12 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 2 жовт. 2018 р., 04:17 ]

15-16 вересня в Дніпрі на території парку розваг «Лавина» пройшов третій фестиваль «Interpipe TechFest».  Його головна мета – сприяти популяризації інженерії, техніки і технологій, зокрема й нової спеціальності – мехатроніки.  Організатор фестивалю, велика металургійна компанія «Interpipe»,  уже відчула на собі проблему зниження суспільного інтересу до технічних спеціальностей та інженерії, і розуміючи критичні наслідки для наукомісткої промисловості, в рамках фестивалю провела змагання «Mechatronic Battle» в чотирьох лігах – серед команд шкіл, коледжів, студентів та підприємств України. читати далі


 

Занурення в майбутню професію

опубліковано 18 вер. 2018 р., 16:34 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 18 вер. 2018 р., 16:55 ]


Студенти першого курсу групи ПМ-1-1 з перших днів навчання зайняли активну позицію та здобувають професійні знання. 12.09.2018 року вони разом з куратором, к.т.н. Деренівською А.В., відвідали 27-му Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання та технологій харчової промисловості «Inprodmash» та 19-ту Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання та технологій упаковки «Upakovka», де їх тепло зустріли учасники.

На виставках були представлені сучасні зразки обладнання для підготовки продукції, дозування, формоутворення упаковки, пакування, нанесення допоміжних пакувальних засобів та обандеролювання картонних ящиків. Були проведені дегустації зразків продукції.

Отримані знання вони використають на старших курсах де вже матимуть уявлення і практичний досвід при вивченні дисциплін професійного спрямування. Читати даліШановні першокурсники

опубліковано 18 вер. 2018 р., 16:33 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 18 вер. 2018 р., 16:35 ]

Вітаємо Вас зі вступом на кафедрі Мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого!

З сьогоднішнього дня в вас починається неповторна пора життя – студентська. Нехай ваше студентське майбутнє іскриться усмішками, дзвенить сміхом та гуркоче вибуховим настроєм. Бажаємо менше мертвих нервових клітин і побільше нових зустрічей, знайомств, відчуттів та вражень.


Тиждень знань 2018

опубліковано 18 черв. 2018 р., 02:07 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 18 черв. 2018 р., 02:07 ]

Студенти нашого університету разом з компанією «FESTO» провели майстер клас та олімпіаду по мехатроніці в рамках освітнього проекту - «Тиждень знань-2018».

З 11 по 16 червня  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводив  щорічний освітній проект - «Тиждень знань-2018».  Захід відбувався в спеціалізованому  Університеті підприємства АрселорМіттал, яке знаходиться в Кривому Розі.

Основними напрямками  в цьому році стали новітні технології, робота в команді, управління змінами і особиста ефективність.

Читати далі

Успіх на Student Agritech Challenge

опубліковано 27 трав. 2018 р., 14:48 Олексій Бойко   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:55 ]

Студенти Національного університету харчових технологій стали переможцями Хакатона агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

 

30-годинний хакатон (марафон) Student Agritech Challenge відбувся 12-13 травня і зібрав близько 150 учасників , які об'єдналися в 23 команди  з різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

читати далі

Наукові досягнення студентів

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 15:10 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:37 користувачем Олексій Бойко ]

24 квітня студентами в рамках засідання секції «Машини та технологія пакування» 84-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулась презентація результатів власних наукових і прикладних розробок.


Майже всі ці дослідження були виконані в рамках виконання ними власних магістерських та бакалаврських кваліфікаційних робіт. Окремо хочеться відмітити роботи студента МП-4-1 Ткачука Андрія, МТ-1-2М Десюка Володимира та МП-3-1Чепура Максима. Вони у своїх роботах продемонстрували значний рівень виконання власних розробок, які, сподіваємось, найближчим часом знайдуть свою реалізацію у виробництво.


Дякуємо доповідачам, особливо від виробництва, за цікаві доповіді та корисну інформацію.

читати далі


Майбутні абітурієнти

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 13:56 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:05 користувачем Олексій Бойко ]

24 квітня на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.А. Гулого (ННІТІ) відбулася зустріч зі студентами 3-го курсу і викладачами Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.

Перед студентами з вітальними словом виступили директор ННІТІ доц. С.І. Блаженко, завідувач кафедри проф. А.І. Соколенко і провідні викладачі кафедри.

Спочатку студентів поінформували про кар’єрні перспективи та можливості самореалізації, які обіцяє навчання на інженера-механіка. Директор ННІТІ доц. С.І. Блаженко привітав гостей, розповів про спеціальності і напрями підготовки за якими проводиться навчання в інституті і університеті, правила прийому. Завідувач кафедри проф. А.І. Соколенко розповів про історію кафедри «Мехатроніка та пакувальна техніка»; життєві історії, які пов’язують його з авіацією.

Читати далі

1-10 of 60