Новини


Перший раз на перший курс

опубліковано 5 вер. 2017 р., 03:11 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 5 вер. 2017 р., 03:12 ]

30 серпня у актовій залі університету відбулася історична подія – урочистості з нагоди посвячення у студенти першого набору новоствореного Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С.Гулого. Нагадаємо, що цей структурний навчально-науковий підрозділ університету був створений влітку цього року на базі двох потужних факультетів із давніми славними традиціями, які своїми коренями сягають у минуле століття, – інженерної механіки та пакувальної техніки та енергетики і енергоменеджменту, випускники яких по усьому світу множать славу київського харчового.

Завершилася урочиста частина відеопрезентацією про Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. академіка І.С.Гулого, підготовленою студрадою інституту, після чого нове поповнення згуртованої інститутської родини попрямувало на кафедри ближче знайомитися зі своєю новою домівкою. 

Зміни без втрати якості

опубліковано 5 вер. 2017 р., 03:01 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 5 вер. 2017 р., 03:02 ]

Рішення ректора університету з 01 липня 2017 кафедра змінила назву.
Тепер Ми кафедра "Мехатроніки і пакувальної техніки".
Актуальність зміни назви підтверджується відкриттям нової магістерської спеціалізації "Мехітроніка".
Вітання колективу кафедри з цією подяєю!

Перші захисти бакалаврів на кафедрі ТМіПТ

опубліковано 7 черв. 2017 р., 04:18 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 7 черв. 2017 р., 04:18 ]

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки факультету інженерної механіки та пакувальної техніки розпочались захисти курсових проектів за напрямком підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Не дивлячись на хвилювання доповідачі гідно представили свої наукові розробки. У своїх виступах вони розкрили суть запропонованих технічних рішень, довели актуальність та економічну доцільність проведених розробок. На всі питання членів Державної екзаменаційної комісії та присутніх були надані вичерпні аргументовані відповіді.

читати далі


Переддипломна практика – чудова нагода набути професійного досвіду

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 04:12 Олексій Бойко   [ оновлено 13 квіт. 2017 р., 04:13 ]

Студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» спеціалізації «Машини і технології паковання» проходять переддипломну практику на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» в місті Біла Церква під керівництвом професора кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Миколи Володимировича Якимчука.  Переддипломна практика – це чудова нагода для студентів, які пишуть бакалаврську дипломну роботу, набути практичного досвіду щодо проектування  новітніх зразків пакувального обладнання. 

читати далі


Преставники виробництва - почесні гості кафедри ТМПТ

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 14:57 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 14:58 ]

6-7 квітня кафедру Технічної механіки та пакувальної техніки Національного університету харчових технології відвідали представники виробництва.

6 квітня відбулась зустріч молодих науковців з начальником технічного відділу всесвітньо відомого виробника пневматичного обладнання - фірми «Camozzi». Він розповів всім присутнім про діяльність компанію; інформацію щодо проекти, які спонсоруються; розповів про напрямки розвитку компанії в галузі пропорційної техніки, електромеханічних приводів, обладнання для керування рідкими та газоподібними середовищами.

Читати далі

Представник фірми "Ельфа" гость студенської конференції

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 14:45 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 14:46 ]

7 квітня під егідою кафедри Технічної механіки та пакувальних технології Національного університету харчових відбулось засідання секції «Машини та технологія пакування» в рамках 83-я Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

читати далі

Фірма Camozzi відвідала англомовну секцію конференції

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 14:35 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 14:35 ]

6 квітня в Національному університеті харчових технологій розпочалась щорічна 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Перший робочий день якої відзначився засіданням англомовних секції. Особливо цікаво вийшла наукова дискусія на секції «Процеси, обладнання і системи контролю харчових виробництв». Головою цієї секції була доцент кафедри технічної механіки та пакувальних технології Кривопяс-Володіна Людмила Олександрівна.

читати далі


Відкрите заняття

опубліковано 5 квіт. 2017 р., 00:45 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 5 квіт. 2017 р., 00:45 ]

31 березня відбулася відкрита лекція з дисципліни «Пневматика та пневмоприводи» професора, доктора технічних наук Якимчука Миколи Володимировича для студентів третього курсу освітнього ступеня «бакалавр» cпеціальностей 131 «Прикладна механіка» та  133 «Галузеве машинобудування». На лекцію завітали професорсько-викладацький склад кафедри технічної механіки і пакувальної техніки, представник навчально-методичного управління Алла Оскілко.

Читати далі


Енергія зі сміття

опубліковано 30 бер. 2017 р., 06:57 Олексій Бойко   [ оновлено 1 квіт. 2017 р., 04:26 ]

Студенти факультету інженерної механіки та пакувальної техніки та викладачі факультету Олексій Бойко, Володимир Костюк і Вадим Серпученко побували на сміттєспалювальному заводі «Енергія» і на власні очі вони побачили, як утилізується міське сміття.

Спочатку представники заводу детально розповіли технологію перероблення сміття.


День відкритих дверей

опубліковано 28 бер. 2017 р., 05:52 Олексій Бойко   [ оновлено 28 бер. 2017 р., 06:59 ]

25 березня у Національному університеті харчових технологій відбувся щорічний День відкритих дверей.  Кафедра технічної механіки і пакувальної техніки традиційно взяла активну участь в цьому заході.

Діючий мехатронний стенд, який представили викладачі кафедри, та новий роздатковий матеріал дали можливість більш ґрунтовно ознайомити майбутніх абітурієнтів з спецальностями кафедрами.  
читати далі

1-10 of 33