Новини


Тиждень знань 2018

опубліковано 18 черв. 2018 р., 02:07 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 18 черв. 2018 р., 02:07 ]

Студенти нашого університету разом з компанією «FESTO» провели майстер клас та олімпіаду по мехатроніці в рамках освітнього проекту - «Тиждень знань-2018».

З 11 по 16 червня  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводив  щорічний освітній проект - «Тиждень знань-2018».  Захід відбувався в спеціалізованому  Університеті підприємства АрселорМіттал, яке знаходиться в Кривому Розі.

Основними напрямками  в цьому році стали новітні технології, робота в команді, управління змінами і особиста ефективність.

Читати далі

Успіх на Student Agritech Challenge

опубліковано 27 трав. 2018 р., 14:48 Олексій Бойко   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:55 ]

Студенти Національного університету харчових технологій стали переможцями Хакатона агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

 

30-годинний хакатон (марафон) Student Agritech Challenge відбувся 12-13 травня і зібрав близько 150 учасників , які об'єдналися в 23 команди  з різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

читати далі

Наукові досягнення студентів

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 15:10 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:37 користувачем Олексій Бойко ]

24 квітня студентами в рамках засідання секції «Машини та технологія пакування» 84-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулась презентація результатів власних наукових і прикладних розробок.


Майже всі ці дослідження були виконані в рамках виконання ними власних магістерських та бакалаврських кваліфікаційних робіт. Окремо хочеться відмітити роботи студента МП-4-1 Ткачука Андрія, МТ-1-2М Десюка Володимира та МП-3-1Чепура Максима. Вони у своїх роботах продемонстрували значний рівень виконання власних розробок, які, сподіваємось, найближчим часом знайдуть свою реалізацію у виробництво.


Дякуємо доповідачам, особливо від виробництва, за цікаві доповіді та корисну інформацію.

читати далі


Майбутні абітурієнти

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 13:56 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:05 користувачем Олексій Бойко ]

24 квітня на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.А. Гулого (ННІТІ) відбулася зустріч зі студентами 3-го курсу і викладачами Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.

Перед студентами з вітальними словом виступили директор ННІТІ доц. С.І. Блаженко, завідувач кафедри проф. А.І. Соколенко і провідні викладачі кафедри.

Спочатку студентів поінформували про кар’єрні перспективи та можливості самореалізації, які обіцяє навчання на інженера-механіка. Директор ННІТІ доц. С.І. Блаженко привітав гостей, розповів про спеціальності і напрями підготовки за якими проводиться навчання в інституті і університеті, правила прийому. Завідувач кафедри проф. А.І. Соколенко розповів про історію кафедри «Мехатроніка та пакувальна техніка»; життєві історії, які пов’язують його з авіацією.

Читати далі

Люби і розбудовуй Україну

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:47 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 01:47 ]

14 березня на території  Київського бронетанкового заводу за патронажем Державної служби зайнятості відбувся  профорієнтаційний захід для молоді «Люби і розбудовуй Україну» з метою популяризації серед молоді інженерної освіти. Для ознайомлення майбутніх абітурієнтів з перспективами навчання в НУХТ було делеговано команду молодих фахівців  Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, а саме асистента кафедри Мехатроніки та пакувальної техніки - Ольгу Горчакову, аспіранта кафедри машинобудування, стандартизації та сертифікації обладнання - Богдана Пащенка та аспіранта кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування-  Володимира Захарова.
читати далі


Сучасний майстер-клас для абітурієнтів

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:38 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 01:39 ]

24 лютого 2018 року в рамках заходу дня відкритих дверей НУХТ на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбувся  майстер-клас «ЗАПРОГРАМУЙ МОДЕЛЬ РОБОТИЗОВАНОЇ ПЛАТФОРМИ НА АРДУЇНО».

Майбутні абітурієнти змогли поринути у світ мехатроніки та робототехніки. Під час проведення майстер-класу завітав завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки  Соколенко А. І. та побажав успіхів майбутнім абітурієнтам на шляху до омріяної професії.

читати далі


Останні інновації

опубліковано 27 лют. 2018 р., 23:53 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 лют. 2018 р., 23:54 ]

Доцент кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Людмила Кривопляс-Володіна взяла участь у семінарі підвищення кваліфікації «Оптимізація систем стисненого повітря на промислових підприємствах харчової галузі», організованому UNIDO (ООН).

Лекторами проекту виступили фахівці компанії Аir Technology Limited Ерік Хардінг та Ян Мор (Велика Британія).  читати даліОстанній крок до мети

опубліковано 27 лют. 2018 р., 23:50 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 лют. 2018 р., 23:50 ]

На кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбулись перші публічні захисти магістерських проектів за спеціалізацією «Машині і технології пакування».

Не дивлячись на відчутне хвилювання доповідачі гідно представили свої наукові і конструкторські розробки. У своїх виступах вони розкрили суть запропонованих технічних рішень, довели актуальність та економічну доцільність проведених розробок.
читати далі

 

Нова монографія авторства викладачів кафедри

опубліковано 13 груд. 2017 р., 14:10 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:57 користувачем Олексій Бойко ]

Творчий колектив викладачів двох кафедр: Гавва О.М., Якимчук М.В., Беспалько А.П, Кривопляс-Володіна Л.О., Токарчук С.В. - підготували і видали наукову монографію «Проектування пакувального обладнання із мехатронних модулів».

У виданні наведено наукове обґрунтування концепції створення машин і технічних комплексів пакування продукції із мехатронних функціональних модулів. Сформульована методологія оптимізаційного структурного синтезу пакувальних машин, побудованих із типових функціональних модулів. Виконаний аналіз конструкцій та виділені типові функціональні модулі машин для пакування збільшених вантажних одиниць. Визначена оптимальна структура та параметри мехатронних функціональних модулів горизонтального та вертикального переміщення, захоплення, утримання та переміщення штучних і тарних вантажів. Виділені основні тенденції розвитку пакувальних машин із системами штучного інтелекту.

Монографія корисна науковим працівникам, конструкторам та інженерно-технічним фахівцям, що працюють у сфері пакувального машинобудування й технічного обслуговування пакувальних машин, а також аспірантам і студентам вищих навчальних закладів.

 


Відзначення кращих

опубліковано 2 груд. 2017 р., 15:41 Кафедра ТМПТ   [ оновлено 27 трав. 2018 р., 14:59 користувачем Олексій Бойко ]

На засідання кафедри мехатроніки та пакувальної техніки відбулось урочисте привітання команди, яка представляла нашу кафедру та науково-навчальний інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого із вдалим виступом на IX-ій Всеукраїнській студентській олімпіаді «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ». Цього року участь у змаганнях брали участь студенти Владислав Ткачук, Володимир Десюк, Андрій Ткачук та Олег Ігнатенко.

читати далі

1-10 of 54