Новини з життя кафедри

Презентація студентом власної наукової розробки

Знайомство із сучасними технологіями підготовки та пакування питної води на базі ТОВ Еталон

13 березня наші студенти під керівництвом ст.викл. Деренівської А.В. та ст.викл. Мироненко С.М. відвідали одне із провідних підприємств ТОВ «Еталон-Україна», яке займається видобутком артезіанської води з шарів Юрського геологічного горизонту.

Ми мали можливість побачити обладнання для видобутку та підготовки води: фільтрувальні колони, якими вода очищається від механічних домішок; потримати у руках фільтрувальні матеріали. читати далі

Довгоочікуваний час для магістрів

5 березня відбувся випускний магістрів денної форми навчання на наші кафедрі. Довгі п'ять з половиною років навчання закінчились. Здані останні іспити, захищені всі курсові та дипломна робота. Тепер настала святкова мить отримання диплома і прощання з Alma Mater .

Свято проходило в актовій залі університету. Випускники почули прощальне слово, яку прозвучало з вуст директора ННІТІ ім. ак. А.І. Українця С.І. Блаженка, завідувача кафедри проф. А.І. Соколенка та представників студентства. читати далі

Можливість відвідати майбутнє місце навчання

2 березня в Національному університеті харчових технологій відбувся день відкритих дверей. В цей день абітурієнти, їх батьки та всі бажаючі мали змогу відвідати університет та позаглядати у всі його закуточки. Всіх факультетів та університетів, які входять до його складу, підготували презентації та екскурсії по своїм аудиторіям і експериментальним лабораторіям.

читати далі

Знайомство з "Базис"ом

21 лютого студенти кафедри мехатронікита пакувальної техніки під керівництвом проф. Якимчука М.В. відвідали підприємство «Базис» в рамках переддипломної практики.

Компанія «Базис» успішно працює на ринку фасувально-пакувального обладнання з 1996 року. 20 років розробок і впровадження пакувального і логістичного обладнання дозволили компанії накопичити, величезний досвід в області виробничих рішень нового пакувального обладнання, починаючи від снеків, бакалії та кондитерських виробів тощо читати далі

Початок дистанційного навчання

Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік пройшли остаточне затвердження та набули чинності – відповідний наказ МОН був зареєстрований в Мін’юсті та розміщений на сайті Міністерства.

Докладніше дізнатися про нові умови прийому у 2019 році можна завантаживши документ за посиланням https://bit.ly/2BItqeZ

Основні моменти і дати можна прочитати тут

Затверджено умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік

Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік пройшли остаточне затвердження та набули чинності – відповідний наказ МОН був зареєстрований в Мін’юсті та розміщений на сайті Міністерства.

Докладніше дізнатися про нові умови прийому у 2019 році можна завантаживши документ за посиланням https://bit.ly/2BItqeZ

Основні моменти і дати можна прочитати тут

Вітаємо з Різдвом Христовим

З НОВИМ 2019 РОКОМ

Кафедра мехатроніки та пакувальної техніки вітає всіх викладачів, студентів та гостей сайту з Новим рокам та всіма новоричними святами.

З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, успішними!

Вітаємо нашу студентку - учасницю «Women in Tech 2018»

За результатами багатоетапного конкурсного відбору, студентка кафедри мехатроніки і пакувальної техніки ННІТІ – Рівна Катерина, під керівництвом доцента кафедри Кривопляс-Володіної Людмили, виграла грант на участь у саміті «Women in Tech 2018», який відбувся у м. Варшава.

Науково-практичні заходи саміту об’єднали більш ніж 2600 жінок з країн Європи та Азії, серед яких - 120 учасників з України, у Варшавському Експо центрі.

Читати далі

В гостях у лідера галузі - компанії "Авентин"

Студенти 4-го курсу, які навчаються за спеціальністю "Машини і технології пакування" і викладачі кафедри мехатроніки та пакувальної техніки відвідали компанію "Авентин". Це провідний виробник полімерних пакувальних матеріалів та готової упаковки.

Під час екскурсії студенти ознайомились з сучасним обладнанням підприємства, процесом виготовлення полімерних пакувальних матеріалів від надходження сировини до відвантаження рулонного пакувального матеріалу і готових упаковок.

Читати далі

Ми одні з організаторів конкурсу з мехатроніки «Worldskills Ukraine '18»

27-29 листопада в Києві на території Арт-заводу «Платформа» відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Worldskills Ukraine 2018». Головна мета конкурсу – це сприяння популяризації сучасних робітничих спеціальностей серед учнів професійних технічних закладів та коледжів, залучення більшої кількості молоді до навчання за цими спеціальностями. Мехатроніка - одна із нових спеціальностей, яка активно розвивається в Європі та тільки зароджується в Україні.

Читати далі

Знову перемога в олімпіаді з "Мехатроніка в машинобудуванні"

З 20 по 23 листопада в Національному технічному університеті "КПІ ім. І. Сікорського" проходила ювілейна X Всеукраїнська студентська олімпіада «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ». Безперечно, серед усіх олімпіад, які проводить міністерство освіти ця олімпіада виділяється своєю практичною складовою у вирішенні технічних задач на основі проектування, підбору, монтажу та запуску мехатронних систем з використанням навчальних стендів компанії «FESTO»

Читати далі

22 листопада на родинне свято запрошено всіх

22 листопада на родинне свято – День Навчально-наукового інженерно технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Національного університету харчових технологій – до актової зали університету зібралася дружна інститутська сім’я й численні гості. Цього разу інститутські митці запросили у подорож на планету MEDUZA. Саме туди вирушили герої за кращим життям після того, як на Землі внаслідок воєн і ресурсного виснаження жити стало неможливо.

Читати далі

Черговий успішний захист нашого аспіранта

На днях відбулось засідання спеціалізованої вченої ради 05.18.18 присвячене захисту дисертаційної роботи аспіранта кафедри механотроніки та пакувальної техніки Пригодія Дениса Віталійовича (науковій керівник доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки СОКОЛЕНКО Анатолій Іванович).

Читати далі

Золотий каштан - 2018

Черговим досягненням студентів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки завершилась XIІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», яка проходила 6 листопада на базі нашого університету, на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу. Приємно відзначити, що наші студенти і цього року підтримали традицію перемагати у цьому престижному конкурсі.

Читати далі

Презентація сучасних наукових ідей

Сучасний розвиток пакувальної галузі, як і інших сучасних виробництв, неможливий без застосування мехатронних модулів. Вони являють собою синергетичне поєднання надточних механічних вузлів, електротехнічних елементів і комп’ютерних (програмованих) компонентів.

Оригінальний погляд на вирішення цього питання було запропоновано доцентом кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Кривопляс-Володіною Людмилою Олександрівною

Читати далі

Майстер – клас «PNEUMO- MUSIC»

В День відкритих дверей НУХТ кафедра Мехатроніки та пакувальної техніки презентувала інноваційне навчальне обладнання для залучення нових абітурієнтів.

В аудиторії навчально – наукової лабораторії «Пневматика та пневмоприводи» доцент кафедри Кривопляс – Володіна Людмила Олександрівна разом із завідуючим кафедри професором Соколенко Анатолієм Івановичем провели майстер – клас «PNEUMO- MUSIC»

Читати далі

День козака

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – День українського козацтва, друге – Свято Покрови Божої Матері, третє, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

На передодні свята, 10 жовтня, в студентському клубі НУХТ Навчально-науковим інженерно-технічним інститутом ім. акад. І.С.Гулого був організований захід, присвячений Дню українського козацтва, який вже став традиційним.

Читати далі

Екскурсія на завод Coca-Cola

Для студентів молодших курсів Навчально- наукового інженерно- технічного інституту ім. ак. І.С. Гулого, груп: ПМ-1-1, ПМ-3-1, ПУ-4-2 та ОХ-1-2, куратором к.т.н. Деренівською А.В., була організована подорож-екскурсія до с.м.т. Велика Димерка на завод Coca-Cola Beverages Ukraine.

На початку екскурсії ми відвідали Музей Coca-Cola, де познайомились його історією, структурою, особливостями та вимогами до виробництва напоїв. Провели дегустацію напою Coca-Cola, який був виготовлений при нас, в ручну, в імпровізованій аптеці так, як це робили це більш ніж 120 років тому.

Читати далі

Професор кафедри прийняв участь в команді експертів на європейському чемпіонаті EuroSkill

25-29 вересня в столиці Угорщини проходив Європейський чемпіонат робітничих професій EuroSkills 2018. Змагання відбувалися в 41 компетенції.

Всього в європейському чемпіонаті взяли участь 600 конкурсантів з 29 країн. Нажаль України серед них не було. Хоч Україна і стала в 2016 році 77-им членом всесвітньої організації WorldSkills International, але справи далі заяв про наміри не пішли. В Україні до цього часу не сформований професійний штат експертів по компетенціям, немає спроб провести для них майстер класи по умовах змагань, тощо.

Читати далі

Приходьте на майстер-клас "PNEUMO - MUSIC"

Щиро запрошуємо всіх бажаючих на інноваційну майстер-програму «Музика пневмосоплових систем», пов’язану із напрямком «Промислова пневмоавтоматика». На майданчику навчальної лабораторії «Пневматика та пневмоприводи» Ви зможете опанувати нотну грамоту за допомогою пневмоприводів, створити власні музичні твори і відтворити їх за допомогою програмованого логічного контролера і комп’ютера.

В рамках майстер-класу учасники, за допомогою досвідчених фахівців, зможуть самостійно запрограмувати і відтворити різні мелодії.

Майстер-клас буде проводитися з 12:00 в аудиторії А111, кафедри мехатроніки та пакувальної техніки.

Interpipe TechFest

15-16 вересня в Дніпрі на території парку розваг «Лавина» пройшов третій фестиваль «Interpipe TechFest». Його головна мета – сприяти популяризації інженерії, техніки і технологій, зокрема й нової спеціальності – мехатроніки.

Організатор фестивалю, велика металургійна компанія «Interpipe», уже відчула на собі проблему зниження суспільного інтересу до технічних спеціальностей та інженерії, і розуміючи критичні наслідки для наукомісткої промисловості, в рамках фестивалю провела змагання «Mechatronic Battle» в чотирьох лігах – серед команд шкіл, коледжів, студентів та підприємств України.

Читати далі

Занурення в майбутню професію

Студенти першого курсу групи ПМ-1-1 з перших днів навчання зайняли активну позицію та здобувають професійні знання. 12.09.2018 року вони разом з куратором, к.т.н. Деренівською А.В., відвідали 27-му Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання та технологій харчової промисловості «Inprodmash» та 19-ту Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання та технологій упаковки «Upakovka», де їх тепло зустріли учасники.

На виставках були представлені сучасні зразки обладнання для підготовки продукції, дозування, формоутворення упаковки, пакування, нанесення допоміжних пакувальних засобів та обандеролювання картонних ящиків. Були проведені дегустації зразків продукції.

Читати далі

Шановні першокурсники

Вітаємо Вас зі вступом на кафедрі Мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого!

З сьогоднішнього дня в вас починається неповторна пора життя – студентська. Нехай ваше студентське майбутнє іскриться усмішками, дзвенить сміхом та гуркоче вибуховим настроєм. Бажаємо менше мертвих нервових клітин і побільше нових зустрічей, знайомств, відчуттів та вражень.

Тиждень знань 2018

Студенти нашого університету разом з компанією «FESTO» провели майстер клас та олімпіаду по мехатроніці в рамках освітнього проекту - «Тиждень знань-2018».

З 11 по 16 червня ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводив щорічний освітній проект - «Тиждень знань-2018». Захід відбувався в спеціалізованому Університеті підприємства АрселорМіттал, яке знаходиться в Кривому Розі.

Основними напрямками в цьому році стали новітні технології, робота в команді, управління змінами і особиста ефективність.

Читати далі

Успіх на Student Agritech Challenge

Студенти Національного університету харчових технологій стали переможцями Хакатона агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

30-годинний хакатон (марафон) Student Agritech Challenge відбувся 12-13 травня і зібрав близько 150 учасників , які об'єдналися в 23 команди з різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

Читати далі

Наукові досягнення студентів

24 квітня студентами в рамках засідання секції «Машини та технологія пакування» 84-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулась презентація результатів власних наукових і прикладних розробок.

Майже всі ці дослідження були виконані в рамках виконання ними власних магістерських та бакалаврських кваліфікаційних робіт. Дякуємо доповідачам, особливо від виробництва, за цікаві доповіді та корисну інформацію.

Читати далі

Майбутні абітурієнти

24 квітня на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.А. Гулого (ННІТІ) відбулася зустріч зі студентами 3-го курсу і викладачами Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.

Спочатку студентів поінформували про кар’єрні перспективи та можливості самореалізації, які обіцяє навчання на інженера-механіка. Директор ННІТІ доц. С.І. Блаженко привітав гостей, розповів про спеціальності і напрями підготовки за якими проводиться навчання в інституті і університеті, правила прийому. Завідувач кафедри проф. А.І. Соколенко розповів про історію кафедри «Мехатроніка та пакувальна техніка»; життєві історії, які пов’язують його з авіацією.

Читати далі

Люби і розбудовуй Україну

14 березня на території Київського бронетанкового заводу за патронажем Державної служби зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для молоді «Люби і розбудовуй Україну» з метою популяризації серед молоді інженерної освіти.

Для ознайомлення майбутніх абітурієнтів з перспективами навчання в НУХТ було делеговано команду молодих фахівців Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, а саме асистента кафедри Мехатроніки та пакувальної техніки - Ольгу Горчакову, аспіранта кафедри машинобудування, стандартизації та сертифікації обладнання - Богдана Пащенка та аспіранта кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування- Володимира Захарова.

Читати далі

Сучасний майстер-клас для абітурієнтів

24 лютого 2018 року в рамках заходу дня відкритих дверей НУХТ на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбувся майстер-клас «ЗАПРОГРАМУЙ МОДЕЛЬ РОБОТИЗОВАНОЇ ПЛАТФОРМИ НА АРДУЇНО».

Майбутні абітурієнти змогли поринути у світ мехатроніки та робототехніки. Під час проведення майстер-класу завітав завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Соколенко А. І. та побажав успіхів майбутнім абітурієнтам на шляху до омріяної професії.

Читати далі

Останні інновації

Доцент кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Людмила Кривопляс-Володіна взяла участь у семінарі підвищення кваліфікації «Оптимізація систем стисненого повітря на промислових підприємствах харчової галузі», організованому UNIDO (ООН).

Лекторами проекту виступили фахівці компанії Аir Technology Limited Ерік Хардінг та Ян Мор (Велика Британія).

Читати далі

Останній крок до мети

На кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбулись перші публічні захисти магістерських проектів за спеціалізацією «Машині і технології пакування».

Не дивлячись на відчутне хвилювання доповідачі гідно представили свої наукові і конструкторські розробки. У своїх виступах вони розкрили суть запропонованих технічних рішень, довели актуальність та економічну доцільність проведених розробок.

Читати далі

Нова монографія авторства викладачів кафедри

Творчий колектив викладачів двох кафедр: Гавва О.М., Якимчук М.В., Беспалько А.П, Кривопляс-Володіна Л.О., Токарчук С.В. - підготували і видали наукову монографію «Проектування пакувального обладнання із мехатронних модулів».

У виданні наведено наукове обґрунтування концепції створення машин і технічних комплексів пакування продукції із мехатронних функціональних модулів. Сформульована методологія оптимізаційного структурного синтезу пакувальних машин, побудованих із типових функціональних модулів. Виконаний аналіз конструкцій та виділені типові функціональні модулі машин для пакування збільшених вантажних одиниць. Визначена оптимальна структура та параметри мехатронних функціональних модулів горизонтального та вертикального переміщення, захоплення, утримання та переміщення штучних і тарних вантажів.

Читати далі

Відзначення кращих

На засідання кафедри мехатроніки та пакувальної техніки відбулось урочисте привітання команди, яка представляла нашу кафедру та науково-навчальний інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого із вдалим виступом на IX-ій Всеукраїнській студентській олімпіаді «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ». Цього року участь у змаганнях брали участь студенти Владислав Ткачук, Володимир Десюк, Андрій Ткачук та Олег Ігнатенко.

Читати далі

Навчи робота рухатися!

25 листопада у рамках проведення Дня відкритих дверей НУХТ, на кафедрі Мехатроніки та пакувальної техніки відбувся майстер-клас для абітурієнтів «Навчи робота рухатись!», який підготували професор Микола Якимчук, асистент Ольга Горчакова та студент групи МП-І-1 Віталій Степанець.

На майстер-класі учнів шкіл познайомили з особливостями технологічних процесів в харчовій промисловості з використанням робототехнічних комплексів, ....

Читати далі

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

Відбулася зустріч доцента кафедри гуманітарних дисциплін Ірини Нікітіної та асистента кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Ольги Горчакової з учнями 11-В класу Київського природничонаукового ліцею №145, під час якої майбутні вступники дізналися про переваги отримання технічної освіти у нашому університеті. Спочатку викладачі поінформували слухачів про перспективи кар’єрного зростання та самореалізації, які обіцяє професія інженера-механіка.

Читати далі

Перші кроки професійного самовдосконалення

З 22 по 24 листопада в Національному технічному університеті "КПІ ім. І. Сікорського" на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки проходила IX Всеукраїнська студентська олімпіада «МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ».

Команда науково-навчального інженерно-технічного інституту ім. акад Гулого І.С. традиційно приймає участь в даній олімпіаді.

Читати далі

Відкриття пам’ятної дошки засновнику науково-педагогічної школи з теорії та практики створення пакувальної техніки

16 листопада 2017 року в Науково-навчальному інженерно-технічному інституті ім. акад Гулого І.С. відбулося урочисте вшанування пам’яті доктора технічних наук, професора Кривопляса Олександра Павловича. На засіданні Вченої ради Національного університету харчових технологій у зв’язку із 85-річчям кафедри мехатроніки і пакувальної техніки - було прийнято рішення про відкриття пам’ятної дошки на честь надання навчально-науковій лабораторії «Пневматика та пневмоприводи» (ауд. А111) імені доктора технічних наук, професора Кривопляса Олександра Павловича.

Читати далі

Новітні технології в освіті

Викладачі університету, в тому числі доцент кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Олексій Бойко, успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України у категорії «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій, інститутів», що працювали на базі НУХТ з 10 квітня по 10 листопада 2017 року і складались із трьох етапів: двох очних та одного дистанційного.

Читати далі

Наука в руках молоді

На базі нашого університету відбулася підсумкова конференція XIІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу. Конкурс був започаткований у 2000 році Клубом пакувальників України й з того часу проводиться спільно з ІАЦ «Упаковка» за підтримки Міністерства освіти та науки України та численних спонсорів.

Читати далі

Експозиція на честь 85-річчя кафедри

На честь відзначення свого 85-річчя, кафедра мехатроніки та пакувальної техніки в аудиторії А-409 відкрила експозицію. На стендах представлені документи, що стосуються створення кафедри технічної механіки та призначення першого завідувача – Терентьєва Баяна Євгеновича.

В ході своєї довголітньої історії кафедра змінювала свою назву, і була більш відомою як «Деталі машин». На експозиції представлені відповідні накази про перейменування кафедри.

Читати далі

Другий фестиваль Interpipe TechFest

Щоденно стикаючись з проблемою зниження суспільного інтересу до технічних спеціальностей і інженерії в цілому, і розуміючи критичні наслідки для наукомісткої промисловості 12-17 вересня в Дніпрі на території парку розваг «Лавина» пройшов другий фестивалі Interpipe TechFest. Його головна мета - сприяти популяризації інженерії, техніки і технологій, зокрема серед нової спеціальності – мехатроніка.

Читати далі

Славний ювілей!

20 вересня колектив кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зібрався дружною родиною, щоб відзначити 85-річчя від дня заснування підрозділу. Святкову атмосферу створювали щирі теплі посмішки викладачів і співробітників, усміхнені обличчя студентів, різнокольорові кульки, шановані гості.

Урочисте зібрання розпочав доцент кафедри Костянтин Васильківський, великою мірою завдяки зусиллям якого свято видалося дуже сімейним і цікавим.

Читати далі

Конференції «Пакувальна індустрія»

З 20 по 21 вересня 2017 р. в смт Брюховичі під Львовом відбулась XI міжнародна науково-практична конференція «Пакувальна індустрія (технічні рішення в рамках ініціативи SaveFood»).

Організаторами конференції виступили «Клуб пакувальників», ІАЦ «Упаковка» та Українська академія друкарства. У конференції прийняли брали участь 85 фахівців, які представляють 55 фірм, компаній та організацій з 5 країн світу.

Читати далі

В рамках відзначення 85-річчя кафедри

В рамках відзначення 85-ї річниці утворення кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, викладачі структурного підрозділу прийняли участь у заходах Міжнародної спеціалізованої виставки INPRODMASH & UPAKOVKA.

Результати науково-дослідної та навчально-методичної роботи було представлено на стенді Національного університету харчових технологій. Особливої уваги відвідувачів виставки привернули монографії кафедри видані за останні роки.

Читати далі

Перший раз на перший курс

30 серпня у актовій залі університету відбулася історична подія – урочистості з нагоди посвячення у студенти першого набору новоствореного Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С.Гулого. Нагадаємо, що цей структурний навчально-науковий підрозділ університету був створений влітку цього року на базі двох потужних факультетів із давніми славними традиціями, які своїми коренями сягають у минуле століття, – інженерної механіки та пакувальної техніки та енергетики і енергоменеджменту, випускники яких по усьому світу множать славу київського харчового.

Читати далі

Перші захисти бакалаврів на кафедрі ТМіПТ

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки факультету інженерної механіки та пакувальної техніки розпочались захисти курсових проектів за напрямком підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Не дивлячись на хвилювання доповідачі гідно представили свої наукові розробки. У своїх виступах вони розкрили суть запропонованих технічних рішень, довели актуальність та економічну доцільність проведених розробок. На всі питання членів Державної екзаменаційної комісії та присутніх були надані вичерпні аргументовані відповіді.

Читати далі

Переддипломна практика – чудова нагода набути професійного досвіду

Студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» спеціалізації «Машини і технології паковання» проходять переддипломну практику на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» в місті Біла Церква під керівництвом професора кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Миколи ВолодимировичаЯкимчука. Переддипломна практика – це чудова нагода для студентів, які пишуть бакалаврську дипломну роботу, набути практичного досвіду щодо проектування новітніх зразків пакувального обладнання.

Читати далі

Преставники виробництва - почесні гості кафедри ТМіПТ

6-7 квітня кафедру Технічної механіки та пакувальної техніки Національного університету харчових технології відвідали представники виробництва.

6 квітня відбулась зустріч молодих науковців з начальником технічного відділу всесвітньо відомого виробника пневматичного обладнання - фірми «Camozzi». Він розповів всім присутнім про діяльність компанію; інформацію щодо проекти, які спонсоруються; розповів про напрямки розвитку компанії в галузі пропорційної техніки, електромеханічних приводів, обладнання для керування рідкими та газоподібними середовищами.

Читати далі