Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»

Секція 14. Машини та технології пакування  

90-та Міжнародна наукова конференція, 2024 рік.


Опублікований: 08-04-2023


89-та Міжнародна наукова конференція, 2023 рік.

5 квітня викладачі та здобувачі кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зібрались разом у межах секції «Машини та технології пакування» для проведення 89-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

На конференцію здобувачі надали свої напрацювання щодо теоретичних досліджень та аналізу характерних технологічних процесів і засобів, реологічних властивостей, особливостей виготовлення, дизайну, збирання та перероблення пакувальних матеріалів, т також свої розробки технічних систем та їх втілення.

Найкращі роботи були відібрані та представлені широкому загалу під час роботи секції в доповідях і протягом тижня – постерами.

Доповідали: Богдан Цись про особливості рекуперації механічної енергії у мехатронних модулях пакувального обладнання; Влад Ясичев щодо теоретико-практичних аспектів інтеграції дозувально-фасувальних модулів у системі робота-маніпулятора; Дмитро Ємельянов про систему пневматичних приводів soft-захватних пристроїв для транспортування крихких виробів; Гліб Пилипчук щодо впливу агресивного середовища на властивості міцності технічних волокон; Євгенія Бабенко про дослідження інформації на споживчій упаковці; Таміла Силенко щодо розширеної відповідальностіь виробника в Законі України «Про управління відходами».

Здобувачі освіти та їх наукові керівники доклали багато часу і зусиль для підготовки наукових робіт до конференції. Всі доповіді були різнонаправлені, яскраві та цікаві. Після доповідей у молодих науковців виникала потреба обговорити наукові ідеї, поділитися своїм баченням ситуації, підказати можливий подальший розвиток дослідження.

Хотілося б, але, на жаль, можна було відзначити не всіх.

Доповідачі, рекомендовані до відзначення:

1 місце – Дмитро Ємельянов
2- місце – Богдан Цись
3- місце – Євгенія Бабенко і Таміла Силенко

Автори постерів, рекомендовані до відзначення:

1-місце – Тарас Бутик, Владислав Ясичев
2- місце – Владислав Павлюков, Іван Чернієнко, Сергій Шевченко
3- місце – Євгеній Кирильчук, Дмитро Скула

Кафедра вітає здобувачів освіти з відзнаками, висловлює всім учасникам подяку за стійкість і побажання перемоги, миру, зростання та розвитку!

Опублікований: 06-04-2023


ПОСТЕРНА СЕКЦІЯ

УСНІ ДОПОВІДІ

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ за 2023 р.

89-Part_2 (1).pdf

88-та Міжнародна наукова конференція, 2022 рік

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ за 2022 р.

Part 2.pdf

87-та Міжнародна наукова конференція, 2021 рік

15 квітня в університеті розпочала роботу 87-ма Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Колектив кафедри мехатроніки та пакувальної техніки традиційно взяв у ній участь в межах секції «Машини та технології пакування».

Робота секції розпочалася з привітання усіх, хто приєднався до відеоконференції, заступником завідувача кафедри, гарантом освітньої програми «Прикладна механіка» Костянтином Васильківським. Він розповів про напрями наукової діяльності на кафедрі та про успіхи, яких досягли здобувачі освіти за попередній період.

Далі слово взяли молоді науковці. Їх доповіді стосувалися найрізноманітніших тем – дослідження пакувальних матеріалів, аналізу роботи складових сучасного пакувального обладнання, мехатронних модулів, особливостей технологій перероблення використаної упаковки.

Кожна тема досліджень була по своєму цікавою та викликала жваву дискусію серед присутніх.

Найбільш актуальні й цікаві доповіді були відзначені:

1 місце – здобувачі освіти 4 курсу Дмитро Данюк і Тетяна Крючкова з науковою роботою «Створення та дослідження конструкції механічного захоплювального пристрою на засадах біоніки» (науковий керівник – д.т.н., професор Микола Якимчук).

2 місце – першокурсники Юлія Муравйова, Євген Кирильчук та Іван Д’яченко з науковою роботою «Дослідження функцій ресиверів у структурі пневмопривода» (наукова керівниця – д.т.н., професорка Людмила Кривопляс-Володіна).

3 місце – здобувачка освітнього ступеня «магістр» Марія Аліпатова з науковою роботою «Розробка та дослідження роботи установки для гібридного сонячного освітлення підприємств харчових виробництв» (науковий керівник – д.т.н., професор Микола Якимчук).

Вітаємо юних науковців! Бажаємо їм та їх керівникам подальшої плідної роботи й успіхів!

Опублікований: 15-04-2021



УСНІ ДОПОВІДІ

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ за 2021 р.

Part 2 (1).pdf