Це не іграшки

Безпека під час війни: поради, як захистити себе 

Наразі наші  ЗМІ розповідають  про  біль, злість, сум,  відчай, який спричинила   війна, яку розв'язала Росія  в нашій країні. Уже майже два місяці ми потерпаємо від наступу країни-агресора. 

Важливо вижити в цій війні, зберегти психічне й фізичне здоров'я, адже попереду в нас так багато роботи. Отож про те, як поводити  себе під час війни.

Найголовніше! Не можна піддаватися паніці в критичній ситуацїї.


Якщо ви знайшли снаряд, міну, гранату, які не вибухнули,  ні в якому разі не можна підходити ближче ніж на 5 метрів; обов'язково треба подзвонити у  спецслужби, щоб його дезактивували.

Актуальну інформацію читайте нижче.

"Пелюстка"

Може встановлюватися у грунт лише дистанційно, літак може нести 6 касет із 1248 "Пелюстками" в середині, можуть детонувати автоматично через 1-40 годин.

"МОН-50"

Міна може встановлюватися на грунт (сніг) на ніжках або кріпитися на інших предметах. Як вражаючі елементи можуть використовуватия циліндричні осколки або кульки.

Якщо ви побачили підозрілих людей, які не орієнтуються на місцевості та запитують вас або інших людей, де вони перебувають, то про це треба повідомити в поліцію або інші спецслужби.

Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки з гучномовця, що тривають протягом кількох хвилин, це означає -" Увага Всім ! ". 

Тут можна прочитати більше.

Фото взяті з інтернету

Будьте обережні! Бережіть себе!

Сторінку оформлювали Пономарьов Андрій та Титинчук Валентин