Кращі дипломні роботи

Дипломна робота — кваліфікаційна робота, призначена для об'єктивної оцінки ступеня сформованості умінь та знань розв'язувати типові завдання діяльності, які, в основному, віднесені в освітньо-кваліфікаційних характеристиках до організаційної, управлінської і виконавчої (технологічної, операторської) робочих функцій.

Дипломні (кваліфікаційні) проєкти (роботи) виконуються на завершальному етапі навчання студентів і передбачають:

Дипломна робота — найважливіший етап в підготовці фахівця, завершальна ланка в єдиній системі теоретичного і практичного навчання студента, кульмінація його роботи протягом всього терміну навчання. Майбутній фахівець має продемонструвати ступінь своєї підготовленості з обраної спеціальності, рівень загальної, наукової і професійної ерудиції, творчий пошук нових напрямків в науковому і практичному підході до розв'язання поставлених завдань.

Дипломна робота виконується на базі отриманих у процесі навчання і придбаних під час студентських наукових досліджень теоретичних знань, зібраного фактичного матеріалу з обраної теми дослідження під час практики, результатах практичного виконання отриманого завдання. Ми пишаємось тим, що наші випускники щороку захищають проекти виключно практичного спрямування, серед яких чимало робіт, виконаних на замовлення та проектів, які були представлені на різноманітних фахових змаганнях та турнірах, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Цього року (2021) у якості найкращих дипломних проектів ми з гордістю представляємо наступні роботи:  

Спеціальність "Розробка програмного забезпечення" 

УВАГА! Підбірка студентських проектів,
представлених під час
Фестивалю науки 13.05.2023!

Оновлення: цьогорічні (2024) проекти

AR-асистент для виконання лабораторних робіт 

автор проекту - Комар Ілля Ігорович (група 45)

Мобільний застосунок, який дозволяє виконувати лабораторні роботи з електротехніки у доповненій реальності, забезпечуючи можливість вибору роботи, ідентифікацію лабораторного обладнання, навчальний та демонстраційний режими роботи, візуалізацію та побудову схеми в доповненій реальності, розпізнавання 3D-маркерів, додаткові підказки та інформаційні матеріали тощо.

Вихідні коди застосунку доступні в публічному GitHub-репозиторії

Система віддалених інтерактивних презентацій InterSlides

автор проекту - Котляр Андрій Сергійович (група 45)

Програмний продукт, призначений для використання в ході маркетингових чи технічних презентацій, нарад, зустрічей, вебінарів тощо. Ключова особливість продукту - можливість демонстрації різних версій одного й того ж слайдіу на пристрої доповідача (проекторі) і на пристроях слухачів. Також присутня можливість додавання різноманітних об'єктів та розширення функціональності системи за рахунок плагінів. Також реалізовано автооновлення системи. Проект був представлений на всеукраїнських конкурсах iTalent та Екософт-2021 і виборов призові місця.

Вихідні коди застосунку доступні в публічному GitHub-репозиторії

Гра "Морський бій" в доповненій реальності

автор проекту - Шаповалов Іван Романович (група 45)

Клієнт-серверний програмний комплекс, який дозволяє насолодитись класичною грою "Морський бій" в доповненій реальності. Існує як мобільна, так і веб-версія гри, плюс можливим є кросс-плей - тобто гравці не обов'язково мають використовувати пристрої одного типу. 

Вихідні коди серверної частини доступні в публічному GitHub-репозиторії.

А цей публічний репозиторій містить вихідні коди клієнтів для гри. 

Соціальний фотохостинг з прив'язкою фото до місця зйомки
та обговореннями 

автор проекту - Тацій Дениc Сергійович (група 45)

Мобільна соціальна мережа для фотографів-аматорів, яка надає можливості створити портфоліо своїх фоторобіт, прив'язаних до місця зйомки на карті, додавати фото інших користувачів до обраного та обговорювати улюблені фото в чаті.

Вихідні коди серверної частини доступні в публічному GitHub-репозиторії.

А цей публічний репозиторій містить вихідні коди мобільного клієнта. 

Розробка мобільного додатку спільного продажу одягу "Wome"

автор проекту - Сорока Максим Сергійович (група 45)

Розроблений на замовлення застосунок для iOS, який дозволяє переглянути каталог готового одягу, зробити замовлення, обговорити його з виконавцем, має соціальні можливості та однаково чудово виглядає на iPhone та iPad.

Вихідні коди продукту доступні за цим посиланням

Розробка гри для мобільних пристроїв "Croissant Collector" 

автор проекту - Скрипник Ольга Вікторівна (група 44)

Візуально приваблива й захоплююча гра у стилі Subway Surfer для мобільних пристроїв, які працюють під керуванням ОС Android. Гра призначена для дітей віком від 3 років, однак, здатна зацікавити й дорослих - спробуйте й переконаєтесь!

Завантажити та встановити гру можна за цим посиланням

Відвідуваність сайту:

Розробник сайту: Бабич Ангеліна, студентка ВСП "ППФК НТУ "ХПІ"