Наші партнери

Історико-культурний заповідник "Більськ" був заснований 2005 року як комунальна установа Полтавської обласної ради для охорони, збереження та дослідження Більського городища. До складу археологічної території входять більша частина Більського городища скіфського часу, а також пам'ятки його округи, розташовані у межах Полтавської області. Північна частина городища і Куземинське укріплення розташовані у межах Сумської області.

Краєзнавчий музей у місті Полтаві, найбільше зібрання пам'яток і предметів історії, археології, природознавства, етнографії і культури в цілому, свідчень і матеріалів про видатних осіб Полтавщини. Заснований 1891 року. Має близько 300 тисяч експонатів. Проводить наукові дослідження з історії Полтавщини. Підпорядковується управлінню культури Полтавської облдержадміністрації.

Українська асоціація релігієзнавців (УАР) – позапартійна, світська громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах вчених-релігієзнавців, богословів-релігієзнавців, викладачів релігієзнавчих курсів навчальних закладів України. Створена в березні 1993 і зареєстрована Мінюстом України того ж року. УАР має свої осередки майже в усіх областях України. Членство в Асоціації є індивідуальним і колективним.

Полтавський університет економіки і торгівлі – сучасний заклад вищої освіти, що реалізує у своїй освітній, науковій, міжнародній та партнерській діяльності світові стандарти якісної освіти. Науково-педагогічний корпус університету представлений потужною командою докторів наук, професорів та кандидатів наук, доцентів, наукові здобутки яких високо цінуються як в Україні, так і міжнародною науковою спільнотою.

Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Яковича Стеллецького – один із найстаріших музеїв Полтавщини, заснований у 1918 році професором археології Гнатом Стеллецьким. Він продовжує традиції музейних закладів Лубенщини пов’язаних з діяльністю меценатки та просвітниці Катерини Скаржинської, педагога Федора Камінського та етнографа Сергія Кульжинського.

Національний музей-заповідник українського гончарства — науково-дослідний і культурно-освітній заклад, метою якого є збереження й популяризація гончарської спадщини України. Музей-заповідник володіє найбільшою в Україні колекцією творів народних майстрів-гончарів та художників-керамістів (близько 55000). У ній представлено творчі досягнення мистців усіх історико-етнографічних регіонів України, провідних національних шкіл художньої кераміки. Не мають аналогів у країні та за її межами й музейна Національна галерея монументальної та садово-паркової глиняної скульптури, Галерея символічних панно провідних художників-керамістів і гончарів України та інших країн.

Державний архів Полтавської області — головна архівна установа Полтавської області, структурний підрозділ Полтавської обласної державної адміністрації, який підзвітний та підконтрольний голові обласної державної адміністрації та Державній архівній службі України.