Співпраця зі стейкголдерами

Чергова гостьова лекція заступника директора Департаменту – начальника управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергія Даниленка

08 листопада 2023 р. заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергій Даниленко  прочитав гостьову лекцію «Основи тайм-менеджменту» для студентів спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна також мали нагоду стати слухачами гостьової лекції спікера, а саме: докторка педагогічних наук, доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук, доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, доцентка Алла Барбінова, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидат економічних наук Інна Іщенко.

До лекції долучилася докторка педагогічних наук доцентка кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Леся Лебедик та здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 освітні та педагогічні науки (позашкільна освіта).

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

Сергій Миколайович під час лекції поділився цікавинками щодо управління часом та планування в тайм-менеджменті. Особливу увагу зосередив на трьох важливих напрямках застосування (вивчення) тайм-менеджменту, а також розказав про  10 принципів ефективного тайм-менеджменту.

Дякуємо Сергію Миколайовичу та з нетерпінням чекаємо наступну лекцію!

Тренінг-практикум для студентів педуніверситету «Як підготувати резюме за європейським стандартом?»

19 жовтня 2023 р. студенти факультету природничих наук та менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент» та факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки спеціальності 051 «Економіка» взяли участь у тренінгу «Як підготувати резюме за європейським стандартом?». Захід провели директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», кандидатка економічних наук доцентка Віта Рекотова та заступниця директорки, кандидатка економічних наук доцентка Світлана Туль за участі декана факультету природничих наук та менеджменту Сергія Новописьменного, доцентки кафедри політекономії Тетяни Непокупної та викладачки кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Інни Іщенко.

Під час заходу Віта Іванівна поділилась практичними кейсами в роботі з конструктором резюме Europass, адже резюме для майбутніх менеджерів та економістів – це важливий документ, який покликаний продемонструвати роботодавцю, що здобувач є релевантним кандидатом на посаду.

Світлана Іванівна поділилась дієвими лайфхаками як зробити резюме  креативним та сучасним.

Під час тренінгу студенти навчалися складати резюме в Europass. Цей документ необхідний для участі у Програмі ЄС Еразмус+ (надає можливості брати участь у короткострокових програмах обміну) та при майбутньому працевлаштуванні.

Учасники тренінгу подякували експерткам за плідне професійне спілкування та насичену програму заходу!

Студенти спеціальності 073 «Менеджмент» розпочали 2023-2024 н. р. із зустрічі з роботодавцями та стейкхголдерами

1 вересня 2023 р. кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна розпочала новий навчальний рік спільним засіданням викладачів кафедри, стейкголдерів та роботодавців із здобувачами освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освітніх програм «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Менеджмент (Управління інноваційною діяльністю)», «Менеджмент (Управління проєктами)».

Роботодавці та стейкголдери, серед яких є випускники освітніх програм 073 «Менеджмент», а нині успішні управлінці різних галузей, цікавляться діяльністю кафедри і охоче співпрацюють з нею.

Директорка агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Клименко відзначила, що освітні програми, які реалізуються на кафедрі, є досить актуальними для Полтавщини. Сьогодні важливого значення набувають індустріальні парки, які є базою для прискореного відновлення  виробництва релокованих  підприємств, фундаментом стійкого економічного відновлення країни, завдяки впровадженню інноваційних технологій виробництва та залучення іноземних інвестицій. Для цього ринок праці потребує висококваліфікованих менеджерів, здатних діяти в умовах змін.

Випускник кафедри, а нині голова Дмитрівського старостату Станіслав Козка відзначив, що кафедра має потужний науково-педагогічний потенціал і спрямовує всі зусилля на формування управлінців нової генерації.

Начальник відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради Ганна Люлька закцентувала, що здобувачі освіти та викладачі кафедри є постійними партнерами Полтавської міської ради в контексті розробки муніципальних проєктів. Така співпраця завжди є результативною та дозволяє досягати високих результатів. Полтавська міська рада завжди з приємністю запрошує студентів на практику з подальшою можливістю працевлаштування. Виконуючи завдання практики, студенти проявляють творчий, системний підхід до організації роботи у відповідних умовах, підприємствах, набувають практичних навичок за обраним фахом, адаптуються до виробничого середовища. 

Директорка будинку дитячої та юнацької творчості комунального закладу позашкільної освіти Опішнянської селищної ради, випускниця кафедри Наталія Кардаш акцентувала увагу на тому, що вміння і навички, які формуються під час навчання на кафедрі, є практикоорієнтованими і слугують підгрунтям для професійної діяльності. Залучення роботодавців до освітнього процесу позитивно впливає на рівень оволодіння знаннями в контексті практичного їхнього використання.

Завідувачка гуманітарним відділом Мачухівської територіальної громади, випускниця кафедри Ольга Кішинець звернулася до присутніх із актуальними питаннями працевлаштування майбутніх випускників кафедри. Вона повідомила, що нині громада потребує висококваліфікованих менеджерів, здатних здійснювати ефективне управління та реалізацію власних знань на практиці.

Кандидатка педагогічних наук, заступниця директора з навчально-виховної роботи ТО «Приватна початкова школа м. Полтава «ДКУ» Ольга Гурська позитивно охорактеризувала освітній процес під час реалізації освітніх програм кафедри. Із приємністю зазначила, що на кафедрі забезпечуються всі умови для того, щоб сформувати конкурентноздатного управлінця. Унікальність освітніх програм полягає у тому, що вони є актуальними та практикоорієнтованими. Вона побажала студентам впевнено досягати цілей і не зупинятися на досягнутому.

Усі роботодавці суголосні у тому, що постійне оновлення та удосконалення освітніх програм свідчить про їхню відповідність сучасним запитам суспільства, а випускники є затребуваними на ринку праці.

З вітальними словами до студентів звернулися викладачі кафедри. Вони наголосили на тому, що кафедра завжди підтримує усі ініціативи студентів та є партнерами в освітньому процесі.

Під час зустрічі було узгоджено всі організаційні питання нового навчального року, окреслено перспективи і поточні завдання.  Першокурсники приєдналися до дружнього колективу кафедри та мали змогу познайомитися із членами кафедри та стейкголдерами.

Незважаючи на непереборні обставини сьогодення, спричинені війною, кафедра продовжує реалізувати всі ключові завдання. Наближаємо перемогу разом!

Співпраця кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна з КЗ «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради»

Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка  співпрацює із освітніми закладами різних типів, надає консультативну і методичну допомогу освітянам, бере участь у розробці і впровадженні сучасних освітніх технологій. 

Колектив кафедри уже тривалий час успішно співпрацює із КЗ «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради». Так, працівники Полтавського міжшкільного ресурсного центру запросили  науковців кафедри обговорити підсумки роботи закладу над методичною темою 2021/2022 н.р. «Забезпечення методичного супроводу ефективного застосування в освітньому процесі інноваційних ресурсів МРЦ».

Під час зустрічі розглянули питання підготовки фахівців нової генерації, здатних до розробки та втілення інноваційних освітніх технологій. Директорка закладу, член робочої групи освітньо-професійної програми «Менеджмент (Управління інноваційною діяльністю)» спеціальності 073 Менеджмент Олена Цимбалюк зазначила, що важливою складовою успішного розвитку професійних компетентностей фахівців є  впровадження інноваційних практик міждисциплінарного навчання та методів викладання з акцентом на розвиток дослідницьких компетенцій.  

Під час зустрічі учасники зібрання були суголосні в думці, що здобувачі освіти в галузі менеджменту інноваційної діяльності мають демонструвати високий рівень інтелектуальної активності, ініціативності, самостійності і незалежності у поглядах, високу працездатність, зацікавленість в одержанні результатів. Ці якості важливі як для тих, хто навчається на бакалаврській програмі, так і для тих, хто опановує магістерську.

Науковці кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна і фахівці КЗ «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради» окреслили основні напрямки співпраці у новому навчальному році і домовилися про науково-методичне консультування здобувачів освіти спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійними програмами «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Менеджмент (Управління проектами)», «Менеджмент (Управління інноваційною діяльністю)».

Науковці, магістранти та стейкголдери обговорили інструменти сучасних можливостей підвищення якості навчання із дистанційною складовою

17 листопада 2022 р. на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна в режимі онлайн на платформі Zoom відбувся методичний семінар «Сучасні інструменти підвищення якості вищої освіти».

Начальник навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області, аспірант кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Леонід Головач представив доповідь, під час якої поділився досвідом здійснення навчання із дистанційною складовою при підготовці працівників місцевої (добровільної) пожежної охорони на базі вищезазначеного навчального пункту.

Учасники семінару детально обговорили, як ефективно організувати дистанційне навчання в сучасних умовах та методично правильно зорієнтувати студента на пошук нових грантових проєктів та можливостей.

Науковці, магістранти, фахівці-практики та стейкголдери проаналізували практичні інструменти підвищення якості вищої освіти, взаємозв’язок між освітніми та професійними кваліфікаціями та шляхи підвищення конкурентоспроможності випускників-менеджерів на сучасному ринку праці.

Проведення подібних семінарів з актуальної тематики мотивує викладачів та магістрантів до пошуку креативних ідей, активної праці у дослідницькій сфері та демонструє широкі можливості розвитку наукових амбіцій.

Учасники подякували Леоніду Головачу за корисні практичні поради та домовилися про подальші науково-освітні заходи з метою обміну практичним досвідом та проведення мотиваційних зустрічей майбутніх фахівців з потенційними роботодавцями.

Заключна гостьова лекція заступника директора Департаменту – начальника управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергія Даниленка

7 грудня 2023 р. заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергій Даниленко прочитав заключну шосту гостьову лекцію «Основні інструменти для успішного початку кар’єри» в рамках курсу лекцій «Основи особистої та професійної ефективності».

Слухачами гостьової лекції традиційно стали студенти спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, а саме: докторка педагогічних наук доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидатка економічних наук Інна Іщенко.

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, професорка Лариса Яковенко, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

До лекції також долучилася завідувачка кафедри хімії та методики викладання хімії, професорка докторка педагогічних наук Надія Шиян та здобувачі вищої освіти спеціальності 014.06 Середня освіта (хімія) та спеціальності 102 хімія.

Доцентка кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Леся Лебедик та здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні та педагогічні науки (позашкільна освіта) взяли участь у жвавій дискусії з обговорення тематики лекції.

Під час лекції здобувачі вищої освіти отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію про те, як скласти перше враження при працевлаштуванні, як фахово скласти резюме, і т.д. За весь період циклу гостьових лекцій, навчальний матеріал доповнено цікавими та змістовними мультимедійними презентаціями, які сприяють формуванню професійних компетентностей, необхідних для майбутньої професійної діяльності за обраною професією здобувачів вищої освіти.

По закінченню лекції науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти подякували Сергію Миколайовичу за курс лекцій, який став мотиваційним та надихаючим.

Фінальним акордом завешення курсу лекцій стало вручення сертифікатів.

Дякуємо Сергію Миколайовичу та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Докторка педагогічних наук Наталія Кононец прочитала гостьову лекцію студентам педуніверситету

12 березня 2024 р. докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка аграрно-економічного відділення ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету» Наталія Кононец прочитала гостьову лекцію «Інтерактивні цифрові технології та ефективна комунікація у менеджменті» для студентів спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Гостьову лекцію спікерки також прослухали викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна: докторка педагогічних наук, доцентка Олена Жданова-Неділько, професор Андрій Ткаченко, кандидатка економічних наук Інна Іщенко, доценти Оксана Большая, Сергій Школяр, Ніна Пивовар, Василь Шпильовий, Алла Барбінова, старша викладачка Ірина Бабенко. 

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, професорка Лариса Яковенко, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

Наталія Василівна поділилася корисними інсайтами  з питань впровадження інтерактивних цифрових технологій, закцентувала увагу слухачів на важливості отримання необхідних знань під час навчання в університеті, а також постійному саморозвитку, що сприятиме в подальшому успішному розвитку кар’єри майбутнього спеціаліста.

Лекція відбулася в творчій та дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність пропонованої тематики. Педагогічна майстерність та компетентність лектора залишили позитивні враження, а актуальний матеріал викликав жваву дискусію. 

Висловлюємо щиру вдячність Наталії Василівні за плідну співпрацю та сподіваємося на її продовження!


http://pnpu.edu.ua/news/doktorka-pedagogichnyh-nauk-nataliya-kononecz-prochytala-gostovu-lekcziyu-studentam-peduniversytetu.html 

Гостьова лекція начальниці відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради Ганни Люльки

7 березня 2024 р. докторка філософії,  начальниця відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій Департаменту економіки і  інвестицій Полтавської міської ради Ганна Люлька прочитала гостьову лекцію «Експансія успіху: грантові горизонти для бізнесу, молоді та науковців» для студентів спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Гостьову лекцію спікерки також прослухали викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна: докторка педагогічних наук, доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук, доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, доцентка Алла Барбінова, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидатка економічних наук Інна Іщенко. 

Лекція була проведена з метою визначення основних аспектів грантової діяльності у сучасних умовах. Під час лекції були порушені актуальні питання функціонування сучасних грантових програм для бізнесу, стартапів та інноваційних проєктів. Лекторка детально описала механізми функціонування грантів, умови їх створення.

На прохання слухачів лекції Ганна Андріївна деталізовала, як різні типи грантів можуть сприяти кар’єрному зростанню та розвитку бізнесу.

Під час лекції усі зацікавлені отримали слушні поради щодо успішного конкурсного відбору та підготовки грантових проєктів.

Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна постійно дбає про професійне становлення здобувачів освіти, тому такі зустрічі із професіоналами-практиками є систематичними. Це  формує у здобувачів освіти комплексну систему професійних знань та здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми.

Висловлюємо вдячність Ганні Андріївні та сподіваємося на продовження співпраці!


http://pnpu.edu.ua/news/gostova-lekcziya-nachalnyczi-viddilu-strategichnogo-planuvannya-monitoryngu-ta-promoczij-departamentu-ekonomiky-i-investyczij-poltavskoyi-miskoyi-rady-ganny-lyulky.html 

Гостьова лекція заступника директора Департаменту – начальника управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергія Даниленка

24 жовтня 2023 р. заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергій Даниленко розпочав курс лекцій «Основи особистої та професійної ефективності», який складається з таких тем:

1. Особиста ефективність. Ключові навички та стратегії.

2. Основи тайм- менеджменту.

3. Управління проєктами як важлива складова професійної та особистої ефективності.

4. Сутність, значення та вплив сучасних девайсів на особисту та професійну ефективність.

5. Місце та значення книги для професійного становлення. Як прочитати 100 книг за рік.

6. Основні інструменти для успішного початку кар’єри.

Слухачами першої гостьової лекції стали студенти спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, а саме: докторка педагогічних наук доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, доцентка Алла Барбінова, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидат економічних наук Інна Іщенко.

Декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний звернувся з вітальним словом до слухачів та окреслив важливість такої співпраці задля обміну досвідом і отримання студентами нових знань від професіонала-практика, окремо відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників. Окрім цього, здобувачі освіти та професорсько-викладацький склад кафедр різних спеціальностей факультету природничих наук та менеджменту проявили зацікавленість у лекції, долучилися до обговорення та жвавої дискусії представленого матеріалу.

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

Впродовж виступу спікера студенти зосередили особливу увагу на практичних аспектах, які були представлені у «Формулі успішного працівника». Сергій Миколайович під час лекції звернув увагу студентів на топ навичок, на які звертають увагу працедавці при найманні працівників, розповів про особливості просування по кар’єрних сходах з власного досвіду.

Зазначимо, що лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії. Спікер зумів чітко та доступно розповісти про різні аспекти розвитку особистої ефективності. Він поділився цінними порадами і прикладами, які можна застосовувати в роботі, в навчанні та в особистому житті.

Дякуємо Сергію Миколайовичу та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

Гостьова лекція заступника директора Департаменту – начальника управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергія Даниленка

 6 грудня 2023 р. заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергій Даниленко прочитав четверту гостьову лекцію «Сутність, значення та вплив сучасних девайсів на особисту та професійну ефективність».

Декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний звернувся з вітальним словом до слухачів лекції та подякував спікеру за високий професіоналізм, педагогічну майстерність та компетентність, яка дозволила доступно розкривати питання впродовх циклу лекцій.

Слухачами гостьової лекції стали студенти спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, а саме: докторка педагогічних наук доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидатка економічних наук Інна Іщенко.

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, професорка Лариса Яковенко, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

До лекції також долучилася завідувачка кафедри хімії та методики викладання хімії професорка Надія Шиян та здобувачі вищої освіти спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) та спеціальності 102 Хімія.

Позитивними враженнями від лекції поділилась доцентка кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Леся Лебедик та здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні та педагогічні науки (позашкільна освіта).

Під час лекції здобувачі вищої освіти отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію про вплив сучасних девайсів на особисту та професійну ефективність. Адже вплив сучасних девайсів, як і багато інших сфер людської діяльності, залучений у процес трансформації, спричинений необхідністю відповідати реаліям сучасності та активно освоювати евристичні можливості цифрової реальності, породженої становленням онлайнового інтернет-середовища, що відображається у формуванні цифрового освітнього середовища, розвитку дистанційного та електронного навчання, які стоять перед здобувачами освіти на порозі сьогодення.

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відзначили прогресивний, інноваційний формат лекції, її високий теоретико-практичний, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи.

Дякуємо Сергію Миколайовичу за продуктивну співпрацю!


http://pnpu.edu.ua/news/gostova-lekcziya-zastupnyka-dyrektora-departamentu-nachalnyka-upravlinnya-planuvannya-regionalnogo-rozvytku-departamentu-regionalnogo-rozvytku-cherkaskoyi-oblasnoyi-vijskovoyi-administracziy-2.html 

Гостьова лекція заступника директора Департаменту – начальника управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергія Даниленка

 22 листопада 2023 р. заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації Сергій Даниленко прочитав третю гостьову лекцію «Управління проєктами як важлива складова професійної та особистої ефективності».

Слухачами гостьової лекції стали студенти спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та викладачі кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, а саме: докторка педагогічних наук доцентка Олена Жданова-Неділько, доктор педагогічних наук доцент Андрій Ткаченко, доцентка Оксана Большая, доцент Сергій Школяр, доцентка Ніна Пивовар, доцент Василь Шпильовий, доцентка Алла Барбінова, старша викладачка Ірина Бабенко та кандидатка економічних наук Інна Іщенко.

Слухачами лекції також стали студенти спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри політекономії факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, а саме: доцентка Тетяна Непокупна, професорка Лариса Яковенко, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко та Олександр Сакало.

До лекції також долучилася докторка педагогічних наук доцентка кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Леся Лебедик та здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні та педагогічні науки (позашкільна освіта).

«Проєкт – це не лише інновації та великі інвестиції. Це ще ризики та невизначеності. Вміло враховувати ці фактори дозволяє сучасне знання – управління проєктами (Project Management). З його допомогою можна ефективно змінювати не тільки організації, компанії, а й цілі соціально-економічні системи. управління проєктами – це потужний інструмент створення нових продуктів та послуг, універсальний ключ до успіху творення», – зазначив Сергій Миколайович.

Лекція надала важливий інсайт щодо ролі проєктної діяльності та викликів, які стоять перед здобувачами освіти на порозі сьогодення.

Дякуємо Сергію Миколайовичу за інформативні кейси  та практичний досвід!

Віцепрезидентка Полтавської торгово-промислової палати Тетяна Юрченко прочитала гостьову лекцію для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»

7 вересня 2023 р. кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти організовала гостьову лекцію на тему: «Сучасні виклики до менеджменту підприємств та організацій в Україні», яку прочитала в режимі відеоконференції на платформі «Zoom» депутатка Полтавської обласної ради,  віцепрезидентка Полтавської торгово-промислової палати Тетяна Юрченко.

Під час лекції Тетяна Олегівна поділилась зі студентами успішними кейсами  управління підприємством, розповіла про особливості управлінської взаємодії в компанії та просування кар’єрнихми сходами.

Особливу зацікавленість студентів викликало питання антикризового менеджменту підприємства  в сучасних умовах. Спікерка під час лекції розповіла про топ навички, на які звертають увагу працедавці при найманні працівників. Позитивним моментом лекції було саме дискусійне обговорення проблематики, студенти задавали питання й отримували вичерпні відповіді. Студенти відчули важливість і перспективність обраної професії.

Активність здобувачів вищої освіти, їхня зацікавленість у таких зустрічах мотивує до проведення подібних заходів, які є особливо актуальними, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних менеджерів.