Дистанційне навчання

З урахування можливостей закладу освіти та у зв'язку з відсутністю на території закладу освіти укриття, 2023-2024   навчальний рік планується у ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ  навчання. 

Онлайн-сервіси для дистанційного навчання на допомогу вчителям, учням та батькам

1. Портал «Дія. Цифрова платформа» - це проєкт Президента України, що його втілює Міністерство цифрової трансформації в рамках своєї мети: навчити громадян цифрових навичок. Платформа «Дія. Цифрова освіта» запустила серіал для вчителів «Карантин: онлайн сервіси для вчителів».

2. GIOS – інтерактивна онлайн-платформа з уроками, завданнями, тестами, яка допомогає організовувати змішане і онлайн-навчання, і, що важливо, – має гриф Міністерства освіти і науки України. 

3. Освіторія - це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні, створює інноваційні школи, програми, допомагає вчителям навчатись та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. Діє школа тренерів «Нової української школи» (НУШ) – це партнерський проект з Міністерством освіти і науки України, що працює за сприяння Міжнародного фонду. 

4. Ilearn (Освіторія) - проєкт ГС «Освіторія». Це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання). 

5. MySchool.ua - навчальне онлайн-середовище для школярів, їх батьків, вчителів. Система об'єднує людей, пов'язаних зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, онлайн-бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспекти для вчителів з усіх предметів, тем для всіх класів і різних SMS-сервісів. 

6. Prometheus – це освітній проєкт, який збирає лекції і завдання від українських університетів з найрізноманітніших предметів. На сайті є набір курсів, які дозволяють школярам підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. 

7. "На Урок" – Всеукраїнські онлайн-курси, олімпіади та журнал для школярів. Онлайн-школа "На Урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.

8. Доступна освіта – ця платформа створена для того, щоб надати можливості українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. 

9. EdEra - український проект, який представляє собою сайт з онлайн-курсами у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів). Зараз вже можна пройти сім курсів, серед яких «Українська мова і література», «Географія», «Фізика», «Історія України», «Математика», «Біологія», «Англійська мова». Проєкт включає в себе інтерактивні лекції, конспекти, іспити і домашні завдання, спілкування з іншим учнями і педагогами.

10. Osvita.ua - новинний сайт з інформацією про останні зміни в освітній сфері. Ресурс пропонує чимало тематичного контенту від експертів галузі. 

11. Be Smart – онлайн-платформа підготовки до ЗНО. Платформа за підтримки МОН України. Безкоштовні відеоуроки, тести, затверджені МОН, консультації від учителів онлайн.

12. Гіпермаркет знань – тут можна знайти повну шкільну програму, яка дає можливість підготуватися контрольних робіт і практичних завдань. У онлайн-гіпермаркеті зібрані шкільні підручники, посібники та дидактичні матеріали, завдання і вправи для самоперевірки практикумів, тренінгів і домашніх завдань.

13. Parta.ua - універсальний всеукраїнський освітній портал. 

14. learning.ua - освітня онлайн-платформа. Програми, завдання розроблено відповідно до Державних стандартів МОН України для поглибленого вивчення предметів. Онлайн тести, інтерактивні завдання.

15. Сучасні технології в освіті (https://educationpakhomova.blogspot.com)  (імерсивні технології, STEM-освіта, змішане навчання), корисні матеріали, практичні онлайн-інструменти і ресурси.


Посилання на Всеукраїнську школу онлайн 

1 клас – bit.ly/USO1class          

2 клас – bit.ly/USO2class

3 клас – bit.ly/USO3class

4 клас – bit.ly/USO4class

5 клас – bit.ly/USO5class

6 клас – bit.ly/USO6class

7 клас – bit.ly/USO7class

8 клас – bit.ly/USO8class

9 клас – bit.ly/USO9class 

Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб – середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).

Пам’ятайте, у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини),але потрібно заздалегідь попередити вчителя або класного керівника. Відсутність по хворобі підтвержується довідкою від лікаря, з інших причин – пояснювальною від батьків.

Всім приємного і успішного дистанційного навчання!