9 клас

Голодомор

У день пам'яті жертв Голодомору 28 листопада в Україні вшановують заморених голодом хвилиною мовчання або молитвою, відвідують поминальне богослужіння, згадуючи вбитих комуністичним тоталітарним режимом співвітчизників. В четверту суботу листопада в Україні проходить акція "Запали свічку пам'яті" о 16.00 провести хвилину мовчання та поставити на підвіконня запалену свічку.

16 днів проти насильства

Як відомо, з 25 листопада на 10 грудня в Україні проходить акція "16 днів проти насилля". Початок акції припадає на 25 листопада -Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня -Міжнародний день Прав людини. В усьому світі така акція проводиться з 1991 року, в Україні - з 2020. З учнями 9 класу була проведена бесіда "Ми проти насилля".

БУЛІНГ

Ми народжуємось різними. Ми можемо бути жорстокими. Ми можемо бути добрими. Напевно, ця частинка агресивності є у кожного з нас. Але є певні кордони, які ми не можемо не порушувати, тому що пов’язано з нашим вихованням. Батьки, які співчутливо навчають дитину любити світ, турбуватись про нього, формують різні рівні співчуття у дитини. Дитина навчається у батьків, тому батьки є прикладом. Сім’я відіграє важливу роль. Але, окрім сім’ї, важливу роль грають засоби масової інформації, суспільство, соціально-економічне становище, а також дитячі потреби, які не є задовільнені.

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг", пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім'ї, молоді та дітей, – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

День учителя

День учителя в Україні в Україні не має фіксованої дати і щороку відзначається в першу неділю жовтня. Офіційна назва свята -День працівників освіти" , але в народі його знають просто як День Учителя. Ця дата була заснована за часів СРСР 29 вересня 1965 року. А на офіційному рівні почала відзначатися з 1980 року. В нашій школі кожного року діти приймають участь у підготовці цього свята. Учні 9 класу-активні учасники.

Є професія у світі –

Серце віддавати дітям!

Серце вчителя безкрає,

Як би він його не краяв.

Тому гідний вчитель шани.

Так, любові і пошани

За роботу непросту

І за те, що я росту!

Хай же вистачить терпіння

Передати нам уміння.

А за працю вашу діти

Щиро вам дарують квіти!

Сценка учнів 9 класу

КОРОНАВІРУС: ЩО ПОВИННІ ЗНАТИ БАТЬКИ ТА УЧНІ

Знати про коронавірус якомога більше: означає захистити від захворювання і себе, і своїх близьких. В умовах пандемії COVID-19, яка охопила світ і Україну зокрема ці знання є особливо важливими. В кабінеті знаходиться стенд, де вказані та розміщені основні правила гігієни. Учні 9 класу виконують всі правила особистої гігієни.

1 вересня

Традиційно у перший день осені 1 вересня в Україні відзначають День знань. Відчуття, які виникають у цей день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Це свято якимось неймовірним дивом об'єднують всі покоління. Цей день завжди відрізняться яскравістю вражень і нових надій і несподіваних зустрічей. Цьогорічний Першовересень для учнів 9 класу по-особливому хвилюючий. Вони цей рік підсумовують свої знання за 9 років і одержують свідоцтво про базову освіту.

Свято починається!!!!!