ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ 2024 РОКУ, ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ НМТ 

НМТ - 2024

Реєстрація відбуватиметься дистанційно у безпаперовій формі.

Для реєстрації майбутнім учаснику / учасниці НМТ потрібно буде:

створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти;

унести в цьому кабінеті необхідні персональні дані;

вказати ті предмети, з яких потрібно пройти тестування (вибрати можна буде тільки один предмет із чотирьох, оскільки українська мова, математика та історія України є обов’язковими. Предметом на вибір можна вказати українську літературу, або біологію, або географію, або іноземну мову (англійську, німецьку, французьку або іспанську), або фізику, або хімію);

вибрати населений пункт в Україні або за кордоном, де вони перебуватимуть у дні проведення тестування (дана інформація враховується при визначенні місця проходження тестування);

завантажити в електронній формі сканкопії або фотокопії реєстраційних документів;

підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти;

сформувати Сертифікат НМТ 2024 року.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ). Зміни до реєстраційних даних осіб, які реєструються у додатковий період можна буде внести до 19 травня.


Усі етапи реєстрації згодом будуть докладно описані за цим посиланням dneprtest.dp.ua/nmt-zno/zagalna-informacziya/ 

РЕЄСТРАЦІЯ

Наступний етап – створення персонального кабінету учасника НМТ на порталі УЦОЯО. 

Можливість зареєструватися та отримати реєстраційну картку з’явиться у березні 2024 року. 

Важливо правильно ввести свої персональні дані, адресу електронної пошти, контактний номер телефону. 

Під час реєстрації на НМТ абітурієнт має вказати населений пункт в Україні чи іншій країні, де він буде складати іспити.

 Для підтвердження персональних даних потрібно завантажити до персонального кабінету скани своїх документів.

 Якщо під час внесення даних допущена помилка, учаснику може бути відмовлено в реєстрації. 

Також причиною відмови може стати ненадання копій документів або введення недостовірної інформації. 

Щоб мати час виправити можливі помилки, варто завчасно розпочати реєстрацію на НМТ (ЗНО) 2024. 

Більше інформації за посиланням 

Інформаційні ресурси для внутрішньо переміщених осіб, зокрема посилання на безкоштовні відео-уроки, презентації з української мови, заходи та проєкти з формування української національної та громадянської ідентичності

Всеукраїнська школа онлайн 

Школа_інфо 

Цікаві факти про Україну

💬 В Україні працює тренажер для психологічної підтримки підлітків


Запуск тренажера для психологічної підтримки підлітків в Україні є важливим кроком для забезпечення доступу до психологічної допомоги та консультацій для молоді.


Платформа "Happy Mind Help" може надавати важливі ресурси та вправи для підлітків, які стикаються зі стресом, тривожністю, депресією або іншими психологічними викликами. Це є безпечним та дискретним способом отримувати підтримку та інформацію.


Якщо у вас або ваших близьких є потреба в психологічній підтримці, завжди важливо звертатися до фахівців у цій сфері. Але онлайн-ресурси можуть служити корисним доповненням до професійного консультування. 


Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням 👉 тисніть   

З метою підвищення рівня обізнаності учнівської та студентської молоді  в питаннях законодавства про працю, зокрема, щодо незадекларованої праці та ризиків потрапляння до трудового рабства, прохаємо звернути увагу на інформацію. 


Інформаційно-роз’яснювальні матеріали Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці 


Найпростіше укриття облаштовано в приміщенні Підгірненської гімназії. В ньому є кімнати для учнів 1-4, 5-11 класів. Створено  умови для тимчасового перебування вихованців та персоналу в разі повітряної тривоги.

Ключі від  укриття знаходяться у Хірманчука П. А., контакти: +380683795702

21листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Це – наріжні цінності, що визначають фундамент української нації і крізь століття вели покоління наших предків до своєї мети – незалежної держави. Цінності, що плекали мрію, будували шлях для її втілення і нині дають силу і мужність, щоб захищати свою Батьківщину від ворога.

Гідність і свобода – це портрет українця. Кожного – і військового, і рятівника, волонтера і лікаря, фермера і залізничника, кухаря і дизайнера. Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили і волі, нашої наснаги до боротьби, нашого нестраху й уміння усілякими засобами, а часом і голіруч протистояти ординській навалі.

Ми платимо високу ціну за нашу мрію. Однак, незважаючи на всі спроби нас залякати, далі йдемо вперед. Бо українці виросли з укоріненим на генетичному рівні прагненням волі. Нині воно ще дужче гуртує нас перед нашою мрією і завданням – бути самостійним господарем на власній землі.

Цьогоріч символом опору російській окупації стала Жовта стрічка. У цей день її заохочують пов’язати на знак підтримки тих територій, які ще чекають свого звільнення. І воно обов’язково відбудеться. Ми йдемо, ми вистоїмо і переможемо! #БУТИ ГІДНИМ 



ЛЮДИ ТВОРЯТЬ ІСТОРІЮ. НЕБЕСНА СОТНЯ

Люди творять історію. Небесна Сотня.mp4

Зі святом! З днем Незалежності України! Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини. #ЛюблюУкраїну30



Флеш моб Я люблю Україну.mp4

22 січня 2022 року, в Україні будуть відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Офіційно святкувати День соборності почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме його. Мабуть, найбільш знаковий з таких відбувся в 1990 році і отримав назву «Живий ланцюг». Тоді люди вишикувалися «ланцюгом» від Києва до Львова та Івано-Франківська. За різними оцінками, участь у такій акції взяли до трьох мільйонів людей.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ, З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, УЧНІ!

Цьогоріч виповнюється 76 років з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”. Таким чином, Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Офіційне гасло пам’ятних заходів – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку.

ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій, тож День перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління.

Це свято важливе для нашого народу й нашої історії. День перемоги – символ мужності та згуртованості заради вищої мети – спільної перемоги.

На жаль, з року в рік, учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу. Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. На жаль, українська земля і досі жадана для деяких країн. Військові події на сході України, що досі тривають, показують нашу згуртованість, єдність, мужність українського народу. Ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

Привітання з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від учнів школи

Шановні батьки та учні школи!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області «Про тимчасове призупинення освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти» та з метою запобігання поширенню на території Новомиколаївського району коронавірусу COVID-19   дистанційна форма навчання триває (терміни тимчасового призупинення можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні).

Шановні батьки та учні школи!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області «Про тимчасове призупинення освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти» та з метою запобігання поширенню на території Новомиколаївського району коронавірусу COVID-19 в школі тимчасово призупинено освітній процес з  22 березня до  26 березня 2020 року (терміни тимчасового призупинення можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні)

Більше інформації за посиланням

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади. Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія. Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Для інформування про наявні можливості для українців Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. За цим посиланням ви знайдете додаткову інформацію. 

 Повний перелік точок, де надають сервіс єМалятко доступний за цим посиланням

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

Так, у цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

ШАНОВНІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

З 11 СІЧНЯ 2021 РОКУ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ, ВИХОВАНЦІВ ПІГОТОВЧОЇ ГРУПИ. ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА СТОРІНЦІ НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

 

Інформаційні матеріали

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Щоб захистити дітей від сексуального насильства в Інтернеті, маємо більше говорити про ЦЕ...

#stop_sexтинг 

20 жовтня для учнів 5-11 класів було проведено уроки " #Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті", Інтимне селфі в Інтернеті"

БАЖАЄМО КОЖНОМУ З НАС 

МИРУ В ДОМІВЦІ, ДОБРА В ДУШІ, 

ЛЮБОВІ В РОДИНІ, МУДРОСТІ В ДУМКАХ!

Перелік документів дитини для зарахування 

до 1 класу на 2020 - 20201 н.р. ПІДГІРНЕНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів) подається з 30 квітня по 31 травня.

 2. Паспорт одного з батьків дитини.

 3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

 4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о).Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічнИХ закладах. Довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 

5. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

- паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

 /Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до ЗЗСО/

  

 Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.    

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

 

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

 -        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

  

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДГІРНЕНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

с. Підгірне

с. Новосолоне

с. Миколаївка - 2

с. Листівка

с. Сергіївка

 

День Європи в Україні - YouTube

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи в 1964 році.

Більше інформації на сторінці Виховна робота

Карантин продовжено до 22 травня, але з 11 травня  скасовано частину обмежень

Виконуюча обов'язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій заявила, що в умовах карантину навчальний рік в українських школах завершиться не пізніше 1 липня. Про це вона сказала під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

За словами Мандзій,  2019/2020 навчальний рік закінчиться у відповідності з чинним законодавством.

"Навчальний рік закінчиться у відповідності з чинним законодавством - не пізніше 1 липня для всіх, крім випускників 11 класу", - зазначила вона.

Наші учні та весь колектив долучаються до привітань 

з 75-ю річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам'ятаємо!

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ ШКОЛИ!

Наразі карантин триває до 24 квітня. Станом на 2 квітня встановлено, що карантин триватиме до 24 квітня 2020 року, і ця дата наразі залишається незмінною. Будь-яка інша інформація – фейк. Якщо Уряд ухвалить рішення про зміни цього терміну, Міністерство освіти і науки повідомить про це офіційними каналами, зокрема, надішле офіційні листи місцевим управлінням освіти, а також розмістить відповідну інформацію на своїх офіційних ресурсах.

ЗНО відбудеться. Міністерство освіти і науки неодоразово наголошувало, що ЗНО відбудеться незалежно від термінів карантину. Єдине, що залежить від тривалості карантинних заходів – дати проведення тестувань. Наразі на сайті МОН оприлюднено 2 сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. З ними можна ознайомитись тут. 

Завдання держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». 40 педагогів з Києва на час карантину фактично стануть учителями для всієї України. Школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів.

Онлайн-уроки на офіційному каналі МОН України

Щоранку, о 10:00, з понеділка до п’ятниці уроки транслюватимуть українські телеканали: •

 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна

• 6-й клас – ZOOM та NewsOne

Онлайн-уроки для учнів 7-го класу – ZIK

• 8-й клас – Індиго та УНІАН

• 9-й клас – Рада та UA: Культура

• 10-й клас – UA: Перший

• 11-й клас – М1

Також уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Прохання до батьків: стежте за розкладом уроків, заохочуйте дітей до перегляду та долучайтеся до пізнавального контенту всією родиною!

Залишаємось вдома! Вчимося вдома!

#вчимосьвдома               

                    Шановні батьки та учні!   

Карантин в школах України через коронавірус діє з 12 березня по 3 квітня. Уряд розпорядився для запобігання поширення COVID-19 закрити всі навчальні заклади в країні - від дошкільних до вишів та інститутів післядипломної освіти, незалежно від форми власності та сфери управління.

Зазначимо, що вимушена перерва у навчанні на три тижні насправді аналогом канікул не є, й учні можуть продовжити вивчати шкільні предмети. Зміст навчального матеріалу можна проглянути на сторінці Навчання в умовах карантину

На час карантину припинено проведення особистих прийомів громадян адміністрацією школи.

Звернення приймаються в електронній формі поштою podschool@ukr.net або по телефону 

097-1-999-607

 о50-869-39-69

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДІТИ 

ТА ГОСТІ НАШОГО САЙТУ!

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! 

ДОТРИМУЙТЕСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ!

 ТА ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ

Що Потрібно Знати Про Новий Вірус

Результат пошуку зображень за запитом Карантин в українських школах

День Безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Учні 5-10 класів брали участь в інтернет-олімпіаді з інформатики, переглядали та обговорювали відеоролики про правила безпечного інтернету, ділились власним досвідом, як захищати себе в разі небезпечних ситуацій. 

Учні 9 класу підготували виступ "Будь обачним в мережі" для учнів 1-4 класів.

     Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинівпроти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. 

    Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України,

 Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Вітаємо всіх зі святами!

15 жовтня наші учні приймали активну участь у селищному святі "Козацькому роду нема переводу!" Вірші, пісні, танці, конкурси - такою була програма заходу. Більше інформації можна переглянути на сторінці Виховна робота 2019/2020

Офіційна назва Дня вчителя в Україні – День працівників освіти. Нині професійне свято освітян святкують 100 країн у всьому світі. Цього дня вшановують заслуги вчителів та всіх працівників сфери освіти у процесі якісної освіти та їхній неоцінений вклад у розвиток суспільства.  Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/10707603-den-vchitelya-v-ukrajini-2019-istoriya-svyata.html

Шановні друзі, мої любіі!

Бракує найтепліших слів,

Щоб привітати щиро й сутно

Найкращих в світі вчителів!

За зустріч цю і попередні,

За той невигаданий час,

Коли отут безпосередньо

Були ми учнями у вас.

І ми вже стали вчителями,

Але повсюди і щораз,

Як і колись, ми поруч з вами,

І досі учимось у вас.

Ми й досі з вами нерозлучні

На нашій матінці-землі,

Бо не вмирають вчителі,

Допоки є на світі учні!

    29 вересня  в Україні згадують одну з найтрагічніших сторінок історії Другої світової війни - 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян. В роки Другої світової Бабин Яр став некрополем для більше ніж 100 тисяч цивільних громадян та військовополонених.

    Учні нашої школи вшанували пам'ять жертв нацизму хвилиною мовчання. Ознайомились з історичними документами ХТО, КОЛИ І ЯК ЗАГИНУВ У БАБИНОМУ ЯРУ. ІСТОРИЧНА ДОВІДКА.

Результат пошуку зображень за запитом "день знань 2019"

ДОРОГІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ ТА ГОСТІ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА СВЯТКОВУ ЛІНІЙКУ, 

ПРИСВЯЧЕНУ ПОЧАТКУ 2019/2020 н.р., 

ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 02 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ О 9.00 ГОД.

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 № 431/2017, в Україні щороку, в третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій

18 ТРАВНЯ 2019 РОКУ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

До Дня Європи в Україні 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

З 15 квітня розпочато прийом до 1 класу на 2019/20 н.р.

з 15 квітня 2019 року розпочато прийом документів для зарахування дітей до першого класу.

Для прийому дітей у 1 клас батькам необхідно подати:

Усі медичні документи повинні бути підписані дільничним лікарем, завідуючим педіатричним та дошкільно-шкільним відділенням, завірені печаткою лікувального закладу.

 

***Першочергове зарахування надається дітям, які проживають на території обслуговування навчальним закладом, та за місцем проживання одного з батьків.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 205 років минуло з дня народження поета, проте і нині живі під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Нині, як і щороку, ми проводили шкільне Шевченквське свято, аби не просто вшанувати пам'ять поета, але й відчути, як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови. Ми присвятили пам'яті Тараса Шевченка квест "Шевченкіана-2019", де учні позмагались на кращого знавця життя і творчості поета.

Цікавими та захоплюючим виявились завдання: ребуси. кросворди, тести, головоломки, математичні приклади та задачі. Учасники виявили неабиякі здібності, щоб пройти всі етапи квесту. 

Дорогі жінки, дівчата!

Наші рідні і красиві!

Кращого немає свята,

Аніж те, що прийшло нині!

Це для вас сніги розтали,

Це для вас прийшла весна.

Ви собою полонили

Наші душі і серця.

Тож лишайтесь завжди милі,

Ніжні, щирі, чарівні,

І розумні, і вродливі,

І веселі, і прості!

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.[1]

    В цей день ми провели загальношкільний виховний захід  «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії», на який запросили  учасників АТО . Відповів на запрошення  Польський Микола Миколайович, який у минулому навчався у нашій школі. 

    Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять тих, чиї імена навічно залишились в списках Героїв Небесної Сотні...

    Трагічні сторінки нової історії України, її незалежності, її боротьби за європейські цінності. 

    Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 

Більше інформації на шкільному блозі "Безпечний інтернет"

Сьогодні ми зібрали солодкі посилочки для наших захисників, щоб привітати їх зі святом Святого Миколая. Нам дуже хочеться, щоб у них був святковий настрій, теплом рідної домівки наповнилися їх серця. Ми щиро дякуємо їм, що вони боронять кордони України, відстоюють її інтереси. Роблять все можливе, щоб нинішнє покоління жило в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні.

 Ми віримо у те, що війна на сході України скоро закінчиться. Завдяки мужності та витривалості наших героїв ворог обов’язково відступить і настане мир та злагода на нашій рідній землі.

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

    З 25 листопада по 10 грудня тривала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". 

    Наші учні також стали активними учасниками заходів. Малюнки, бесіди, диспути, перегляд відеофільмів - це інформаційно-профілактична робота, яка проводилась класними керівниками разом з учнями.

23 листопада учні школи прийняли участь в районний етапі ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.


Я маю право


Тиждень безпеки "Безпечне дитинство - майбутнє країни"

Участь учнів школи в ІІ(районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

14 жовтня в Україні відзначається відразу три важливі події:

Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - 

 заступниця і покровителька захисників нашої держави.

День захисника України - одна із найважливіших дат у календарі. Адже саме від наших чоловіків - сміливих, вірних своєму слову, чесних - залежить мирне і щасливе життя наших дітей.

Сьогодні Україна святкує славне свято,

Це свято - чоловіче, твоє це свято, брате!

Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину

Родину захищати і рідну Україну!

Хай мир панує завжди і спокій навкруги,

Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,

Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,

Покровом Божа Матір тебе хай огортає!

Учні 1 класу з любов'ю виготовили стіннівку до Дня захисника України

Вшановуючи традиції, 11 жовтня у нашій школі відбулося свято до Дня захисника України.

 Козаки – мужні лицарі-захисники України. Вони надихають сучасне покоління на звитяги та захист рідної землі. Тому патріотичне виховання учнівської молоді є ключовою складовою виховання свідомих громадян-патріотів своєї держави.

    У нашій рідній школі для учнів 1 класу відбулося свято «Посвята в козачата». Діти співали пісні «Ми – маленькі козачата», «Ми – нащадки козаків», «Україно, ти моя надія» та декламували вірші. Відповідаючи на запитання вікторини, школярі  демонстрували свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття.

Першокласникам вручили посвідчення про прийом в козачата

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Всесвітнім днем вчителя. Бажаємо впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

Учні 3 класу разом зі своєю вчителькою Валентиною Валентинівною підтримали ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин.

Акція відбувалася  з 1 до 4 жовтня 2018 року. Вони провели урок «Тварини – наші друзі»,  конкурс малюнка « Мої домашні тварини». Більше інформації на сторінці 3 класу 


1 жовтня - День людей похилого віку


Результат пошуку зображень за запитом "день людей похилого віку"

28 вересня - 100 років з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

Результат пошуку зображень за запитом "сухомлинський"

  Василь Олександрович Сухомлинський – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

21 вересня - Міжнародний день миру

21 вересня - Міжнародний день миру

День миру 2018 в Україні: історія та святкові заходи

75 річниця визволення села Підгірне від нацистських загарбників

19 вересня - день визволення території нашого району від нацистських загарбників.

День фізичної культуру та спорту

Друзі! Вітаємо  Вас із Днем фізкультури і спорту, бажаємо Вам міцного здоров’я, непохитної сили волі, будьте життєрадісними, і нехай кожен день приносить нові перемоги!

День Знань 2018

03 вересня наша школа радо зустрічала свої вихованців. Засмаглі, усміхнені, вони знову зустрілися зі своїми вчителями. друзями, товаришами. Скільки емоцій, сміху, радості! 

Особливим це свято було наших одинадцятикласників, бо це останній рік їхнього безтурботного дитинства. Урочистим - для наших першачків, адже вперше вони вирушають в країну знань. 

Шкільнийй дзвоник сповістив присутніх про початок нового навчального року. 

Шановні вчителі, учні, батьки! Вітаємо Вас з цим чудовим святом!Бажаємо міцного здоров'я, успіхів, наснаги! Нових перемог Вам і нагород!

Початок нового 2018/2019 навчального року

Інформація для працівників школи!

Про порядок проходження медогляду в 2018 році

Про зарахування учнів

Станом на 1 червня 2018 року до 1 класу зараховано 6 учнів

Микус Аліна 

Горобець Олександр 

Каплeнкова Єлизавета 

Огієнко Маргарита 

Віхляєва Поліна 

Віхляєв Богдан 

Наказ по школі № 2-У від 25.05.2018 р.

Є вільні місця до першого класу!

ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки! З 05.07 по 13.07 проводиться медогляд для учнів 2-11 класів! 

"СОНЕЧКО - 2018"

    З початком літніх канікул розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір "Сонечко". Валентина Валентинівна Логвиненко, вихователь "Сонечка", спланувала  роботу так, щоб нашим діткам було цікаво проводити дозвілля. Екскурсії на природу, ігри, конкурси, вікторини не давали нудьгувати учасникам. 

    1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, Осовська Ольга Олександрівна, голова Підгірненської сільської ради,  привітала діток зі святом, а Краснова Наталія Миколаївна та Кадуліна Тетяна Миколаївна  підготували чудову розважальну програму.

    Більше фото за цим посиланням

    

Вирушаємо в мандри

Підсумки навчального року

Вітаємо переможців  конкурсів!

Миланко В. М. (ІІ місце, Обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді «Природа рідного краю 2017» Секція: Тваринний світ .  «Вивчення фауни і тваринного населення комплексної пам’ятки природи.«Балка Роднинська»», учениці 7 класу Красько Дар’я, Шиманська Вікторія); ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології посіла учениця 9 класу Чулісова Людмила

Пастир І. М. (ІІ місце, обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді "Природа рідного краю 2017" секція: Погода на Запоріжжі. "Вивчення погодних умов рідного краю", учні 4 класу)

Коваль В. В. ( Обласний заочний  конкурс пошукових робіт «Твої герої, Запорізький край» номінація «Забуті імена» Напрям "Наша гордість і слава" Робота "Олександр Йосипович Вишнівський – наш герой Української революції 1917-1920 рр.", учениця 10 класу Русяк Влада)

Веницький А. В. (учасники гуртка "Умілі руки" - переможці обласного конкурсу "Знай і люби свій край" )

Бейдик Н. І. ( обласна виставка "Освіта Запорізького краю - 2018", диплом ІІІ ступеня)

Русяк С. Л. (районний етап конкурсу "Учитель року - 2018", номінація "Українська мова та література" І місце)

День пам'яті та примирення

8 травня в школі було проведено урочистий мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. На святкову лінійку завітали найстарші жителі села, які були свідками воєнного лихоліття. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.

Більше інформації за посиланням

Бобер 2018

Учні нашої школи отримали сертифікати та невеличкі призи за активну участь в інтерактивному конкурсі "Бобер - 2018"

Активні учасники інтерактивного конкурсу "Бобер - 2018"

Великодній кошик солдату

    З 26 по 30 квітня в нашій школі проводилася акція "Великодній кошик солдату". Всі учні з 1 по 11 клас разом зі своїми вчителями долучилися до збору посилок. Діти піготували великодні привітання, малюнки, листи зі словами вдячності, побажаннями якнайшвидше повернутися до рідної домівки цілими та неушкодженими. 

    Дякуємо  батькам учнів, які в черговий раз продемонстрували свою небайдужість до захисників Вітчизни.

19 березня - день народження Ліни Костенко

Ліна Костенко є видатною сучасною українською поетесою, своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: «...не боюсь донощика в трактирі, бо все кажу у вічі королю».

Біографія

День народження Кобзаря

9 березня – День народження Тараса Шевченка

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. На території від Бразилії до Китаю встановлено 1384 пам’ятники Кобзареві. Більшість з них – 1256 – розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах світу. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів.

Проте, якщо нам в школі “викладали” Шевченка-ідола, суворого “дядька” в кожусі та шапці, він, перш за все, був доброю, щирою, надзвичайно талановитою людиною, яка прагнула кохання, любила модний одяг, вечорниці й танці. “Його страшенно любили. Він був позитивний, світився, сіяв добро, співав, сміявся, любив людей і цю любов випромінював на всі боки. Тому йому були раді в усіх найкращих домах від Санкт–Петербурга до Оренбурга, і всі намагалися йому якось допомогти” (Оксана Забужко).

Тарас Григорович Шевченко народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю. Не важко здогадатися, що за народженням він був таким же рабом, як і його батьки, які незабаром покинули його, залишивши хлопчину самому давати собі раду.

Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчиська колись стануть називати кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати всілякі премії? Але так вже влаштований цей грішний світ …

Про його біографію написано немало, і ми не будемо повторюватися про це. Цікаві факти і думки про нашого Кобзаря ви можете прочитати в матеріалі журналіста й письменника Юрія Никорака зі Львова “ШЕВЧЕНКО: у кожного свій, але один для всіх!”, надрукованому у цьому березневому випуску нашого часопису. Зауважимо лише, що за своє коротке життя, а прожив Тарас Григорович 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми – простих людських цінностей: життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги. Його творчість – це його душа.  В своїх творах він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.

Перепохованням Тараса Шевченка навесні 1861 року опікувався художник Григорій Честаховський. Відбувалося все пишно: ще на шляху до Канева за труною рухалися процесії, а коли її залишали у церквах на ніч, то туди приходили діячі місцевої громади й прості люди. В Орлі труну супроводжували духовенство зі співом релігійних пісень, військовий оркестр, що грав “малоросійські мотиви”, та гімназисти. В Україні збиралися натовпи: на труну тут чекали заздалегідь, приймали з урочистостями.

Після поховання розпочалося справжнє паломництво. До речі, саме Честаховський наполіг на похованні Шевченка на Чернечій горі, а не біля церкви у Каневі, як хотіла його родина. Саме розпорядникові спало на думку, що добре було б насипати могилу – він же цю ідею власноруч і втілив, узгодивши з місцевою владою, а потім організував додаткові масштабні поминки вже влітку, після освячення місця поховання.

З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка, любі друзі!

Вітання

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте посмішки, радійте і отримуйте чудові враження. Ви чарівні! Зі святом!

Протокол педагогічної ради від 12.02.2018 № 3 " Про вибір та затвердження підручників для 5 класу на 2018 - 2019 навчальний рік"

Подарунок для солдата

Залюбки долучилися до акції "Подарунок для солдата" учні нашої школи та їх батьки. Вони знову продемонстрували чуйність, небайдужість та вдячність, збираючи солодкі посилки для бійців АТО. Діти власноруч виготовили листівки-валентинки, в яких висловили щирі слова любові та вдячності. Ось так пройшла акція...

День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Більше інформації про захід можна дізнатися на сторінці "Безпечний інтернет - 2018"

Докладніше

Корисна інформація

ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

Докладніше

Єдиний день інформування 07.02.18

100-річчя бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, виповнюється 100 років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність. Серед приблизно 70-100 загиблих українських воїнів – 37–39 вбитих у бою та розстріляних студентів i гімназистів. 

Ювілейна дата

1938, 6 січня  у селі Рахнівка на Вінниччині народився Василь Стус. Поет рідкісного таланту, який обрав долю борця.

Із 47-ми років життя 13  провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиночках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті.

Його позбавляли побачень з рідними, вилучали вірші, листи й рукописи, знущалися фізично й намагалися знищити морально. “То був чоловік, який говорив і писав за будь-яких обставин ясно, як перед Богом, і платив за це життям”, – писав про нього Євген Сверстюк. Тому значення Василя Стуса більше, аніж талановитого поета, публіциста, перекладача й літературознавця. Він був і залишається “голосом сумління у світі розхитаних і розмитих понять честі, правди, порядності”.

Ювілейна дата

Талановитий і справжній, інколи курйозний, завжди експансивний і щирий, Володимир Сосюра належить до поетів, за якими ходить популярність, яких знає, визнає і вітає "масовий", "широкий" читач.

Микола Зеров, 1925 рік.

6 січня виповнюється 120 років від дня народження одного з найтонших і найпроникливіших українських ліриків XX століття – Володимира Миколайовича Сосюри.

З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ!

9 ЛИСТОПАДА  МИ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, УЧНІ, БАТЬКИ! З ПОЧАТКОМ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ! МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я ВАМ, МИРУ, НАСНАГИ! 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У НАШІЙ ШКОЛІ ПРОЙШЛО ЧУДОВО.