Кафедра філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін 

КЗ "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" ЗОР


Увага! Реєстрацію учасників другого етапу Фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив» необхідно здійснити з 02.04 до 08.04.2024 р. за такими покликаннями:

Номінація «Мова –  жива схованка людського духу»:

˗ для вихованців закладів дошкільної освіти

https://forms.gle/9q8ooQAUsBCAjKT98 ;  

˗ для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти: https://forms.gle/KsRVDLypBB84Fgq18 ;

Номінація «Немає нічого сильнішого за слово» для учнів 5 – 8 класів:

https://forms.gle/CMx8iZ562iV9eiWh9 ;

Номінація «Слово є вчинок»: https://forms.gle/omkEbwepGBPqoHSp7;

Номінація «Швидке перо»: https://forms.gle/ZdaRFebVad11RmT9A;

більше

З 06.03 до 11.03.2024 ст. викладачем кафедри Петрик О.В. проведено тренінг «Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів української мови і літератури, які реалізують Державний стандарт базової середньої освіти на першому циклі». Більше

9 березня 2024 року відзначається 210-та річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861). З нагоди ювілею видатного українського діяча культури підготовлено к.пед.н., доцентом Шацькою Н.М. науково-методичний інтенсив «Завжди сучасний Т.Г.Шевченко» (асинхронний режим).

03.02.2024 підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2023-2024 році".  

З 13 по 25 січня 2024 року відбувався третій (обласний) етап всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Епіграфом до творчих робіт пропонуються слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»). Більше

01.02.2024 для педагогічної спільноти Запорізької області відбувся семінар «Міжрегіональний фестиваль  ″Заговори, щоб я тебе побачив″: організація, проведення, підготовка учасників». На семінарі визначено мету і формат фестивалю, умови участі, розглянуто особливості публічного виступу та критерії його оцінювання.

Відеозапис семінару

Презентаційні матеріали 

08.11.2023 відбулась онлайн-зустріч з Олесею Слижук, провідним науковим співробітником відділу навчання української мови та літератури НАПН України, кандидатом педагогічних наук, доцентом, автором підручників та модельних навчальних програм. Організатор заходу – кафедра філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін (модератор  - Вікторія Іванова).

Олеся Алімівна презентувала підручник для 7 класу та модельну навчальну програму. Акцентувала увагу вчителів-практиків на особливостях концептуального підходу до побудови підручників, що передусім визначається впровадженням методології Нової української школи, та тих перевагах методичного апарату, що допомагатимуть учителю розв’язувати сучасні освітні виклики.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю!

Все буде Україна!

Запис заходу