Etap szkolny

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informuję, iż uczniowie szkół wymienionych w załączniku "Wyniki - reformacja - I etap" zostali zakwalifikowani do wojewódzkiego etapu konkursu „Reformacja – 500 lat działalności w województwie śląskim i w Polsce” odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego. Proszę sprawdzić dane uczniów, nauczycieli - opiekunów oraz dane szkoły. W razie błędów proszę o informację na e-mail pm@womkat.edu.pl

W finale weźmie udział 74 uczniów z całego województwa. W I etapie uczestniczyło 370 uczniów, a średni wynik finalistów wyniósł 45 punktów. Proszę o solidne przygotowanie uczniów do etapu finałowego (literatura do pobrania w zakładce "Literatura") i przybycie wraz z uczniem w dniu 12 grudnia 2017 przed godz. 10.30 do RODN "WOM" w Katowicach przy ulicy Wyszyńskiego 7.

Proszę również, aby uczeń miał przy sobie ważną legitymację szkolną oraz wypełnioną Kartę Uczestnika (patrz załącznik "Karta uczestnika").

Konkurs rozpoczyna się o godz. 11:00 w Auli Górnej RODN "WOM" w Katowicach i trwa 60 minut.

Po konkursie i poczęstunku wszyscy uczniowie oraz ich opiekunowie ponownie spotykają się w Auli Górnej, gdzie wysłuchają wykładu oraz obejrzą występ zespołu młodzieżowego. W tym czasie Wojewódzka Komisja Konkursowa sprawdzi testy i wyłoni laureatów wykazujących się największą wiedzą z tematyki konkursowej. Ok. godz. 14.00 nastąpi podsumowanie konkursu i wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników i ich opiekunów przez władze Województwa i współorganizatorów.

Pozdrawiam

dr Paweł Matyszkiewicz - konsultant RODN "WOM" w Katowicach

pm@womkat.edu.pl

Wyniki - reformacja - I etap.xls

W celu wypełnienia "Karty uczestnika" należy najpierw zapisać plik na dysku komputera.

Karta uczestnika reformacja.docx

Arkusz testowy i model odpowiedzi (I etap)

Test reformacja I etap - popr.doc
Model odpowiedzi - I etap reformacja.doc