Група підтримки

Наталія Шкребета

Експерт та консультант проєкту

Норвегія

Основні функції, завдання та напрямки роботи в проекті:

Освіта, навички та досвід:
Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Початкова освіта», здобула кваліфікацію магістра, вчителя початкових класів. Працює у міській раді м. Стокмаркнес, Норвегія.
Дослідницькі інтереси: соціальна інтеграція дітей з особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта. Учасниця заходу «Активні громадяни» Британської ради під керівництвом громадської організації людей з інвалідністю «Гармонія» м. Вінниця; тренінгу з медіакультури, технічних навичок та обізнаності людей з інвалідністю та людей, які живуть з ВІЛ/СНІД - Українська мережа блогів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД за сприяння громадської організації «Паросток» м. Вінниця. Учасник Всеукраїнського семінару-тренінгу «Техніки пошуку роботи» Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів. Інститут соціальної політики».
Має досвід проектної роботи за курсом INTEL «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні предметів відповідно до Державного стандарту освіти України https://www.blogger.com/blog/post/edit/8947581714846241883/4120877858676021611

Алі Рашиді

Експерт та консультант проєкту

Швеція 

Основні функції, завдання та напрямки роботи в проекті:

Освіта, навички та досвід:
EQAVET QSE VET, проект ARIVE Координація роботи партнерства, участь у робочому процесі розробки методів оцінки кваліфікації, професійної освіти, інтеграції іммігрантів Folkuniversitetet Uppsala Менеджер транснаціональних проектів 2000 р.
Фінансовий менеджмент Folkuniversitetet Uppsala.
Соціальні навички та компетенції: Висока гнучкість та орієнтація на рішення. Організаційні навички та компетенції: Лідер команди / учасник, легко мотивую людей на досягнення поставлених цілей.
Конференції (жовтень 2009, Гетеборг, Швеція) Активне громадянство в Європі: учасник семінару «Наважся мріяти». Освітні проекти в Англії та Білорусі надають жінкам у вразливих ситуаціях можливість отримати подальшу освіту. В Англії це жінки з Пакистану, Бангладеш і Сомалі, в той час як білоруський проект зосереджений на одиноких матерях і молодих жінках з низьким рівнем освіти. Травень 2010, Малага, Іспанія «Європейські дні громадянського суспільства 2010», семінар «Території як простір для розвитку. Кращі практики співпраці НУО з місцевою владою». Конференція була організована в рамках програми “Європа для громадян”, що є частиною програми публічних дебатів під час головування Іспанії в Європейському Союзі.

Катерина Царанок

Експерт та консультант проєкту

Бельгія

Основні функції, завдання та напрямки роботи в проекті: 

Освіта, навички та досвід:
Співзасновник та директор Інституту сучасної освіти та досліджень, Брюссель (Бельгія) Обов'язки: Стратегічне планування та прийняття рішень; стратегічна комунікація з університетами-членами MERI та зацікавленими сторонами. Участь в якості лектора, спікера або голови на заходах, спрямованих на обмін кращими практиками викладання та навчання; розробка концепцій проектів, моніторинг та оцінка роботи, виконаної членами консорціуму. MERI спеціалізується на дослідженнях у сфері реформування та модернізації освіти і проводить курси підвищення кваліфікації для викладачів університетів у країнах Східної Європи та Центральної Азії. Кваліфікація: магістр європейських студій, основні предмети: політична економія та європейська інтеграція, Europa-Universität Viadrina, Франкфурт-на-Одері (Німеччина). Вибрані публікації Автор блогу про події у вищій освіті: http://moderneducationinstitute.blogspot.com Головний редактор наукового журналу «The Scientific Journal of the Modern Education & Research Institute» (ISSN 2506-8040). «Реформи та гнучкість: вища освіта в Узбекистані», журнал «Дипломатичний світ», спеціальне видання «Узбекистан». Брюссель, 2021. «Регіональні університети стають глобальними на тлі коронавірусу». Політичний звіт ЄС. Брюссель, 2020. https://www.eupoliticalreport.eu/regional-universities-go-global-amid-corona/ «Роль регіонального академічного співробітництва в Центральній Азії в рамках програми Еразмус+ (2021-2027)». Матеріали другого циклу міжнародних наукових заходів «Економічна роль міжнародних освітніх проєктів у глобальному світі». МРНТІ: 12.81.67 - Алмати, 2019. «Наукове майбутнє освіти». Матеріали IV Науково-практичної конференції «Сучасні підходи в підготовці професійних педагогів: методологія, теорія, практика». Туран - Астана, 2017. Виділені навички: сильна робоча дисципліна, відмінна презентація та модерація, сильні дослідницькі та редакційні навички, велика увага до деталей під час багатозадачності, міцні навички міжособистісної та міжкультурної комунікації, гарне почуття роботи в команді, сильна трудова етика Посилання доступні в моєму профілі LinkedIn (Катерина Царанок - Засновник - Інститут сучасної освіти і досліджень | LinkedIn).

Олена Рудишина

Експерт та консультант проєкту

Вінниця, Україна 

Основні функції, завдання та напрямки роботи в проекті:

Освіта, навички та досвід:
Керівник театрального шкільного гуртка, сценарист, художник-постановник (Вінницький ліцей № 4 ім. Д. І. Менделєєва, Вінницький ліцей № 7, Вінницький гуманітарний ліцей ім. М. І. Пирогова № 1, Вінницький ліцей № 15).
Друга вища освіта: Спеціаліст (дошкільна та початкова освіта), Національний педагогічний університет ім. О. Довженка, м. Глухів.
Курси: художньо-естетичне виховання учнівської молоді засобами театрального мистецтва, Вінницька академія неперервної освіти, Курси присвоєння педагогічного звання «Методист-педагог», «Майстерність»: Авторський віршований сценарій (національні та етнічні свята, казки, патріотичні та екологічні заходи); Авторські театралізовані вистави та п'єси з дітьми дошкільного віку, молодшими школярами та студентами; Вільно володіє англійською мовою.
Сфера інтересів: етнологія, фольклор, орнітологія, соціалізація дітей з ООП, театральна діяльність.
Автор шкільного проекту «Театр оживає в книзі», який включає: дві тактильні книжки-казки «Рукавичка» та «Кривенька качечка» з опуклими малюнками та іграшками головних героїв; Всеукраїнський проект «Книга оживає в театрі», який включає книжку-казку «Чудесна качечка» з авторською поетичною театралізованою п'єсою за мотивами української автентичної казки, що зародилася в районі Дністровського каньйону на Західному Поділлі України.