Тиждень інформатики

2022-2023 н.р

День Безпечного Інтернету 2023

7 лютого 2023 року День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначатиметься під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року. 

06.02.2023. Для учнів 2-Б класу проведено урок "Правила безпечного користування Інтернетом".

Учні переглядали цікавий мультфільм, розв'язували ребуси, приймали участь у жвавій бесіді про небезпеки в Інтернеті та як їх уникнути.

07.02.2023. Для учнів 7-Б класу проведено бесіду "Небезпеки в Інтернеті".

Учні переглянули презентацію та ознайомилися матеріалами даної теми, розміщеними на сайті нашого закладу.

07.02.2023. Для учнів 10-Б класу проведено онлайн квест "Безпечний Інтернет".

Учні виконували цікаві завдання та тести.

2018-2019 н.р.

Всеукраїнський вебінар з питань безпечного Інтернету 

04.02.2019

З метою обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки компанії ГО «Центр кращого інтернету» 4 лютого 2019 року провели Всеукраїнський вебінар з питань безпечного Інтернету. 

День Безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.  

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо. 

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Doc1.docx
Ключові-повідомлення-до-Дня-безпечного-Інтернету-2019.pdf

Тематична лінійка

05.02.2019 

Тема «Разом для найкращого Інтернету» надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. Є багато шляхів зробити це:

·                   Діти й молодь можуть допомогти покращити Інтернет, поводячись в онлайні позитивно та ввічливо, захищаючи онлайнову репутацію як власну, так і інших, використовуючи позитивні можливості створення, залучення та поширення контенту онлайн. 

·                   Батьки й вихователі відіграють важливу роль у натхненні та підтримці дітей і молоді використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо шляхом забезпечення відкритого діалогу з дітьми, навчання їх використовувати безпечні й позитивні технології, а також подаючи приклад поведінки. 

·                   Педагоги, освітяни та соціальні працівники можуть допомогти покращити Інтернет через формування в учнів та учениць навичок цифрової грамотності шляхом розвитку критичного мислення, що дозволить їм гарно орієнтуватися в онлайновому світі. Вони можуть демонструвати власні приклади онлайнової поведінки учням і студентам, а також надихати їх створювати власний контент і робити позитивні вибори онлайн. 

·                   Індустрія може допомогти покращити Інтернет через створення та просування позитивного контенту й безпечних сервісів онлайн; надання змоги користувачам реагувати на будь-які складнощі, забезпечуючи чіткі й безпечні поради, упроваджуючи легкі в користуванні й безпечні інструменти та надаючи швидкий доступ до підтримки в разі виникнення проблем. 

·                   Владні структури й політики мають забезпечити середовище та культуру, у яких усе зазначене може функціонувати й розвиватися, наприклад, можливості для дітей навчатися онлайнової безпеки мають бути закріплені в навчальних програмах; надати батькам і вихователям належний доступ до інформації та джерел підтримки; заохочувати провайдерів до регуляції їхніх послуг і контенту; просувати відповідне законодавство; забезпечувати благополуччя дітей і молоді шляхом створення ефективних стратегій захисту дитинства в онлайновому світі. 

Кожний і кожна відповідальні за створення позитивного різноманіття онлайн. Ми всі можемо просувати позитив, коректно спілкуючись онлайн та демонструючи повагу до інших, шукаючи позитивні можливості творити та спілкуватись. Ми всі можемо відповідати на онлайновий негатив, повідомляючи про неприйнятний або нелегальний контент. 

Онлайн-урок на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України

05.02.2019 

12:30 – 12 : 45        « Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»

Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції

CyberPolice+Cisco.pdf

12 : 45 – 13 : 00      «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»

Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.

InternetHygiene_2.0_Wireless.pdf

Конкурс стіннівок

06.02.2019 

Clique+Click-UKR.pdf

Онлайн-тестування перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки 

07.02.2019 та 08.02.2019 

Тестування з метою перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки

WebWeWant_youthUA.pdf
PRESS.pdf

2917-2018 н.р

У рамках тижня інформатики та з нагоди Дня безпечного Інтернету, який проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року учні нашої школи взяли участь у  безкоштовному онлайн-уроці для учнів 8-11 класів.  

Після заходу учні прослухали онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки» та взяли участь в онлайн-тестуванні, яке пройшли з високими результатами, за що отримають сертифікати. Відповідним сертифікатом буде відзначено і наш навчальнай заклад.

Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.