Інформатика

2019-2020 н.р.

Засідання методичного об'єднання учителів інформатики навчальних закладів Звенигородського району

11 грудня в нашому навчальному закладі відбулося чергове засідання методичного об'єднання учителів інформатики навчальних закладів Звенигородського району.

IІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


Олімпіада з інформатики

01 лютого на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

В олімпіаді взяло участь 34 учні 9-11 класів з різних навчальних закладів Черкаської області, серед них учні нашої школи Могильний Павло та Нікітченко Назар.

Могильний Павло, учень 11-Б класу нашої школи зайняв ІІІ місце.

II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


Олімпіада з інформатики

12 грудня на базі нашої школи було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

В олімпіаді взяло участь 10 учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів Звенигородського району.

Могильний Павло, учень 11-Б класу нашої школи найкраще виконав олімпіадні завдання і зайняв І місце, учень 11-А класу нашої школи Нікітченко Назар зайняв ІІ місце.

З чим щиро вітаємо кмітливих юних програмістів та їх учителя Ревву Н.М. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.

Олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій

14 листопада на базі нашої школи було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій.

В олімпіаді взяло участь 9 учнів 10-11 класів з різних навчальних закладів Звенигородського району.

Могильний Павло, учень 11-Б класу нашої школи найкраще виконав олімпіадні завдання і зайняв І місце.

З чим щиро вітаємо кмітливого юного інформатика та його учителя Ревву Н.М. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.

Нікітченко Назар, учень 11-А класу нашої школи добре виконав олімпіадні завдання і зайняв ІІІ місце.

З чим щиро вітаємо кмітливого юного інформатика та його учителя Ревву О.В. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.

2918-2019 н.р

IІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


Олімпіада з інформатики

02 лютого на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

В олімпіаді взяло участь 44 учні 9-11 класів з різних навчальних закладів Черкаської області.

Могильний Павло, учень 10-Б класу нашої школи зайняв ІІІ місце.

Щиро вітаємо кмітливого юного інформатика та його учителя Ревву Н.М. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.

II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


Олімпіада з інформатики

09 грудня на базі нашої школи було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій.

В олімпіаді взяло участь 10 учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів Звенигородського району.

Могильний Павло, учень 10-Б класу нашої школи найкраще виконав олімпіадні завдання і зайняв І місце.

З чим щиро вітаємо кмітливого юного інформатика та його учителя Ревву Н.М. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.

Олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій

11 листопада на базі нашої школи було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій.

В олімпіаді взяло участь 10 учнів 9-11 класів з різних навчальних закладів Звенигородського району.

Могильний Павло, учень 10-Б класу нашої школи найкраще виконав олімпіадні завдання і зайняв І місце.

З чим щиро вітаємо кмітливого юного інформатика та його учителя Ревву Н.М. та бажаємо творчих успіхів, наснаги та ще багато перемог.


Вітаємо переможців МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ з інформатики та комп'ютерного мислення "БЕБРАС"

Кожного року учні нашої школи беруть участь у МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ з інформатики та комп'ютерного мислення "БЕБРАС" та показують високі результати.

Так і цього року 33 учні нашого навчального закладу боролися за почесне звання переможця Всеукраїнської олімпіади з інформатики, перемогу отримали 31 учень з відмінним результатом та 2 учні добрим результатом.

Більша частина населення світу володітиме комп'ютерним мисленням та зможе спілкуватися з комп'ютерами за допомогою коду. Але сьогодні ми лише на початку шляху.

(Стівен Вольфрам - сучасний британський фізик, математик, програміст, письменник).


Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.

Одним з важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань. Зокрема, вибудувана струнка система учнівських олімпіад – від шкільної до міжнародної. Але такі олімпіади з інформатики проводяться лише з програмування. У них бере участь відносно невеликий процент дітей, та й величезний і цікавий пласт інформаційних технологій, які вивчаються в школі, несправедливо довгий час був поза учнівськими змаганнями. Ідея такого конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру.

Перший конкурс був проведений у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн – Австрія, Данія,

Естонія, Єгипет, Ізраїль, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія- утворили Міжнародну Спільноту «Бобер» Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою.

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері.

2017-2018 н.р.

Відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки

З метою впровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі 17 лютого 2018 року на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки.

Участь у відкритті фестивалю взяли почесні гості: голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушіна, заступник міського голови м. Черкас Ігор Волошин, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, голови районних державних адміністрацій, директор компанії «Інноваційні освітні рішення» Оксана Стоєцька.

Перед початком змагань гості ознайомилися з підготовкою дітей до змагань та поспілкувалися з ними про їхні досягнення у вивченні робототехніки.

Також, з нагоди свята Масниці, всі охочі мали нагоду скуштувати смачні млинці з різними начинками.

Учасниками регіонального фестивалю стали понад 350 учнів, які представляли більше як 40 команд загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області, а саме:

На фестивалі на учасників чекали такі види змагань:

У рамках фестивалю було проведено відбірковий турнір FIRST LEGO League, за результатами якого 10 команд пройшли до Всеукраїнського чемпіонату, який відбудеться 3-4 березня у м. Києві, а саме:

Чемпіоном турніру стала команда – BrainsOn Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.

У номінації Основні Цінності місця розділили:

1. Kiborgs.UA, Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка, тренери Микола Цимбал та Андрій Стецюк.

2. Palmira Alfa-EXTRIM!, Пальмірська ЗОШ, тренери Кир’яченко Л.П та Білан В.В.

У номінації «Дизайн Робота» перемогу вибороли:

1. ROBOTRONIKS, Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, тренери Александр Миц та Ірина Твердюк.

2. Brain boost, Катеринопільський ліцей, тренер Тараненко Оксана Валеріївна.

Переможцями у номінації «Проект» стали:

1. BestBoysBand, Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка, тренери Катерина Волкова та Сергій Іванченко.

2. ZOLOWIZARDS, Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка, тренер Сергій Різник.

Суддівською відзнакою нагороджено команду ECOТEAM, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5», тренери Анна Семененко та Юлия Васелинга.

У номінації «Гра роботів» найвищий бал отримала команда Kiborgs.UA, Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка, тренери Микола Цимбал та Андрій Стецюк.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у Всеукраїнському турнірі!