Фотоновини

На засіданні педагогічної ради школи поділилась досвідом використання різних онлайн-платформ для оцінювання та контролю знань учнів під час очних та дистанційних занять.

Поділилась досвідом участі у конкурсі "Учитель року - 2022" з колегами на районному методоб'єднанні.

Запис дистанційного уроку на перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

У стрімко мінливому світі педагог повинен постійно демонструвати своїм учням вміння вчитися.

23 вересня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. З нагоди 220–річчя М. В. Остроградського було організовано круглий стіл «Учителі про Остроградського».

Учитель інформатики Барабаш Ю.В. провела тренінг «Сервіси Google для дистанційного навчання».

Кращий приклад дітям для наслідування - це особистий приклад, тому вчитель ніколи не повинен зупинятися на досягнутому і його слова не повинні розходитися з ділом. Тільки навчаючись сам, він може вчити інших.

Засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

Модуль вебдизайн

Чи багато часу було для вивчення складних команд та основ створення сайтів в учнів 10 класу? Звісно, обмаль. Але які цікаві проєкти за змістом та оформленням, яке задоволення від перегляду сайтів. Маю сподівання, що набутий досвід стане в нагоді у житті учнів.


27.05.2021

Перша сходинка у школі - початкова, але така важлива. Час пригадати, що було вивчено за 3 роки та систематизувати перед переходом до п'ятого класу. І чому б не зробити це під час змагання між командами.

27.05.2021

Перші проєкти, перший захист, перше хвилювання від виступу. Учні третіх класів продемонстрували свої успіхи у складній науці - робота над проєктом та презентування. Перший крок був успішним. А попереду канікули та відпочинок.


27.05.2021

Безпечний інтернет

Цікаві відео про безпечний інтернет переглянули на уроці учні початкових класів

11.02.2021

Програмування - це цікава гра...

У цьому мали змогу переконатися учнів 3-х класів виконуючі завдання на онлайн платформі Tynker. Цікаві та фантастичні актори слухняно виконували команди дітей, які вони давали, виключно, англійською.

лютий 2020 р

За результатами конкурсного відбору була запрошена взяти участь у регіональній афілійованій (не)конференції шкільних педагогів міні-EdCamp Poltava. (Не)конференція за темою: «Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас» відбулась 16 січня 2020 року Полтавській гімназій №17.

Іван Верещака ділився досвідом, «Як створити цифрову історію для покоління Z». За допомогою додатоку toontastic навчились створювати цікаві історії. У створенню сюжету допомогли story cubes. Навчились створювати відеоролики на основі шаблонів сайту biteable та записувати свої враження за урок у сервісі flipgrid.

Олександр Думишинець довів на практиці за дотомогою тренінга «Медіаграмотність: сортуй та фільтруй», що у добі може бути більше ніж 24 години.

І, звісно, цікаво було послухати Костянтин Грубич про «Педагогіку партнерства: переваги та виклики».

Інтернет - чудовий світ, якщо знати та дотримуватись правил. 09.10.2019

Підсумковий урок з теми: «Апаратно-програмне забезпечення комп’ютера» 24.09.2019

Тренінг для вчителів району по модулю 10 класів «Комп’ютерна анімація» 27.02.2019 р.

21-22 лютого 2019 року на базі ПОІППО тренінг "Комп'ютерна анімація"

5 лютого 2019 р - День безпечного Інтернету!

Психолого-педагогічною службою спільно з вчителем інформатики Диканської ЗОШ І-ІІІ ступенів, був проведений захід для учнів 7-11 класів на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», мета якого захистити дітей від сексуального насильства та експлуатації через Інтернет.

Дітям детально було пояснено, що таке «секстинг» і «онлайн-грумінг», та яку загрозу вони становлять для кожного. Розповіли про методи уникнення подібної проблеми і що робити, якщо виникла така ситуація. Учні переглянули відео «Online сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті (онлайн-грумінг)».

Працюємо на уроках. грудень 2018 р

Учні початкової школи, а саме 3 та 4 класів, перевірили свої знання виконавши завдання Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет". Відрадно, що найкращі учасники відзначені дипломами: І ступеня - Довгань Алан, ІІ ст. - Чипенко Антон, Огуй Максим, ІІІ ст. - Бражник Богдана, Сліпець Єлизавета. жовтень 2018 р.

Вивчаємо будову комп'ютера. 26.09.2018 р.

Будуємо місто виконуючі завдання першого Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft:Education Edition! червень 2018 р.

26.04.2018 р. Учасник практичного тренінгу "Як створити STEM урок, використовуючи Minecraft: E.E." на офісе Microsoft

6 квітня 2018 року обласна інструктивно-методична нарада «Особливості підготовки до участі у турнірі юних інформатиків» на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Учні нашого навчального закладу також пригадали правила поводження і спілкування в мережі. Звісно, найцікавішою частиною є практична перевірка знань.

Година коду на уроці інформатики у початкових класах. січень 2018 р.

15-16 квітня 2014 р. на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського інструктивно-методична нарада «Підготовка вчителів до викладання інформатики у 6-их класах».

30 квітня 2014 року на базі Диканської гімназії №2 відбувся семінар-практикум для вчителів, що викладатимуть інформатику в 6 класі. Мій виступ про питаннями концепції підручників "Інформатика" для 6 класу авторських колективів під загальною редакцією Й.Я. Ривкінда та Н.В. Морзе.

10 квітня 2013 року на обласному вебінарі "Особливості впровадження програми з інформатики для 5-9 класів".

14 жовтня 2011 року на базі Диканської гімназії № 2 відбувся обласний семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області, що працюють за програмою «Рівний доступ до якісної освіти». Тема семінару: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів Диканського району». Розвиток таких напрямків освоєння Інтернет-простору, як мережна підтримка внутрішнього навчального процесу через освітній проект «Щоденник» та розвиток представництва шкіл у зовнішньому середовищі безпосередньо відбувається через сайти відділу освіти та загальноосвітніх навчальних закладів було продемонстровано вчителем інформатики Барабаш Ю.В., класним керівником 6 класу Сидоренко І.П., мамою учня 7 класу Бережного Ігоря безпосередньо в мережі Інтернет на сторінках шкільного сайту та ресурсу «Щоденник».