ЗМАГАННЯ «Я – ПАТРІОТ»
17 грудня відбувся захід присвячений Дню Збройних сил України, наша Багачевська гімназія №2 продемонструвала свій незламний дух та волю до перемоги на змаганнях "Я-патріот"!
Вітаємо переможців:
Діма Мендель – абсолютний чемпіон, який завоював ПЕРШЕ місце у віджиманнях із перекладанням куба!
Богдан Поліщук – здобув ТРЕТЄ місце у вправах на силу та витривалість!
Але головна наша перемога – це мужність та відданість кожного учасника. Серце команди, її опора та бойовий дух – це також наші учні, які разом змагалися:
· Саша Вельган
· Денис Галанський
· Маша Макуха
· Вікторія Єлізарова
· Діана Дудник
Ви – найкращі! Ваша готовність прийняти виклик, підтримати один одного та представити нашу гімназію – це справжній патріотизм у дії. Ви показали, що означає бути командою.
Дякуємо організаторам змагань за чудовий захід, який зміцнює дух молоді! Дякуємо вчителям Олександру МОШЕНЦЮ, Василю ЛИТВІЦЬКОМУ, Олександрові ТКАЧЕНКУ та педагогу-організатору Інні КОЛОМІЄЦЬ за підготовку команди!
Сьогодні ми ще раз переконалися: у нашій гімназії виростають не лише розумні, але й сильні, сміливі та віддані Україні юнаки та дівчата!