Підвищення кваліфікації 2019-2024

І знову зустріч....

Група   КФСГД - 35 починає роботу!!!

             З 05.09.2022 по 21.09.2022  КЗ ЗОІППО провів курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою "Учителі  української мови та літератури".  Слухачі  опрацювали три навчальні модулі: 

 Протягом терміну навчання педагоги виконували практичні завдання, працювали у групах, ділилися власним досвідом, опоновували нові застосунки, які допоможуть організувати для дітей навчання онлайн.

                Із 8 по 15 листопада  2021 року   при ЗОІППО відбувся дистанційний тренінг для вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового ДСБСО відповідно до Концепції "Нова українська школа ". Навчання здійснювалася під час проходження двох модулів:

Перший модуль мав теоретичне спрямування. Був опрацьований матеріал відеолекцій на теми «Нова українська школа: принципи та засади», «Стандарт базової середньої освіти. Освітня програма закладу освіти». Залікова робота (письмова) «Реалізація Концепції Нової української школи в адаптаційному циклі базової середньої освіти» була проведена на основі вивченого Державного стандарту (мовно-літературна галузь). Також учасники тренінгу пройшли тестування на платформі Moodle ЗОIППО.

Другий модуль «Новий зміст освітньої галузі у 5-6 класі (Українська мова. Українська література)» передбачав і роботу із нормативною базою НУШ (опрацювання Державного стандарту, модельних навчальних програм мовно-літературної галузі, рекомендацій тощо) і виконання цікавих та креативних завдань за допомогою різних онлайн-інструментів.

Кожна залікова робота мала практичну значущість для вчителя, була цікавою, потребувала не лише розумових зусиль, а й креативності, творчості. Багато видів робіт носили груповий характер, що свідчило про нестандартність підходу тренера до організації навчання педагогів. Матеріали, які отримали від тренерів, власні творчі роботи, спільні вправи стануть гарним підґрунтям для якісної і ефективної роботи в НУШ. А вже від кожного з нас, від нашої творчості, від нашого бажання залежатиме те, наскільки зможемо реалізувати ідеї НУШ. Чи зможемо змінитися самі і сприяти змінам в освітньому процесі? Тож уперед до НУШ!