Своїми руками можна зробити безліч корисних та оригінальних речей. Виготовляючи їх, ми можемо втілити в життя практично будь-який свій творчий задум чи фантазію. Як це зробити? Сторінки нашого Інтернет проекту стануть для вас справжнім помічником і порадником у вирішенні цього питання.

Про проекти, які ми обрали та будемо втілювати в життя у поточному навчальному році дізнаємось у рубриці "2022-2023 н.р.", перейшовши за цим посиланням:

Світлини робіт, які виконали учні, зібрані у розділі нашого проекту під назвою "Вернісаж". Переглянути їх та почерпнути нові ідеї можна, перейшовши за посиланням:

З яких етапів складається виконання творчого проекту? Що треба робити на кожному етапі? Відповіді на ці та інші питання, шукаємо у рубриці "Про проекти" тут:

Інтернет допомога у виконанні проектів чекає на вас у рубриці "Е-Помічники". Учні 5-9 класів можуть перейти за посиланням, та дізнатись необхідну інформацію тут:

Все про технології, які можуть бути використані в процесі виконання творчого проекту, дізнаємось у рубриці "Технології", перейшовши з посиланням:

Відео пояснення, інтерактивні вправи, поради для учнів та учителів, а також багато іншої цікавої інформації, вас чекає у постійно поновлюваній рубриці "Різне" тут:

Наш Інтернет проект містить, як авторські розробки так і безліч інформації, яка була зібрана в літературних джерелах та на просторах Інтернету. Інформація для тих, хто побачить свої власні розробки на сторінках нашого сайту, розміщена у рубриці "Правовласникам" тут:

Фантазуємо! Створюємо нові, цікаві й корисні речі.

А, головне, здобуваємо знання, які потім зможемо використати у дорослому житті.

Одним словом, давайте усі разом будемо змінювати навколишній світ і робити його кращим!