Wirtualny Gabinet Specjalistów

Dlaczego powstała ta strona?

Dawno temu... tak dawno, że z dnia na dzień coraz trudniej to sobie wyobrazić...

Była szkoła, a w niej uczniowie i nauczyciele, boisko i sala gimnastyczna, stołówka i ciepłe obiady. Były wspólne zabawy, gwar na korytarzu, klasówki, dyskoteki, koncerty i przedstawienia.

Gabinet pedagogów był zawsze otwarty dla wszystkich, którzy potrzebowali wsparcia lub po prostu chcieli miło spędzić czas. Psycholog koił dusze, a logopeda jako strażnik prawidłowej wymowy dzielnie walczył z "erkami", szeregami szumiącymi, syczącymi....

Jednak od kilkunastu dni z powodu inwazji małych podstępnych cząsteczek koronawirusa, wszyscy musimy zostać w domu. Dzwonek w szkole uparcie milczy, a tętniące dotąd życiem korytarze wypełnia cisza. Nikt nie wie, jak długo to jeszcze potrwa, ale na szczęście mamy Internet :)

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!

Postanowiłyśmy na czas pandemii przenieść nasze gabinety do wirtualnego świata. Udostępniamy zatem tę stonkę, aby pomóc Wam przetrwać ten trudny czas. Znajdziecie tutaj porady, ćwiczenia logopedyczne i pedagogiczne oraz informacje o możliwości skorzystania z naszej pomocy on-line. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładkach poszczególnych specjalistów.

Tęsknimy za Wami!

Wasi:

Pedagodzy,

Psycholog i Logopeda