Udział w konferencji wiąże się z dokonaniem opłaty wg wybranej jednej z trzech opcji do wyboru

Informujemy, że od 2018 r. decyzją Biura Kościoła proces rejestracji wiąże się z dokonaniem opłaty konferencyjnej przelewem na wskazane konto.

Dane do przelewu:

Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna w Warszawie
ul. Wyborna 20, 03-681 Warszawa 
Nr konta: 94 1240 1082 1111 0010 4265 8901
Bank: Bank Pekao S.A.

W tytule przelewu należy wpisać: Synod 2018, imię i nazwisko uczestnika, za którego dokonywana jest wpłata, wybrana opcja

Wzór tytułu przelewu: Synod 2018, Jan Kowalski, opcja 1

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego uczestnik otrzyma w ciągu 2 dni roboczych maila z informacją o przyjęciu zgłoszenia. Potwierdzenie rejestracji nastąpi dopiero po dokonaniu zapłaty w terminie do 7 dni. Po tym terminie zgłoszenie na konferencję zostanie usunięte, a uczestnik będzie musiał dokonać jeszcze raz rejestracji.

Informujemy także, że zmian w wybranych opcjach można dokonywać do 7 dni przed terminem rozpoczęcia Synodu, tj. do 20.09.2018 r. Po tym terminie dokonanie zmian będzie niemożliwe.

  • Opcja 1 - nocleg i wyżywienie w WSTS

Koszt 250 zł - cena zawiera: opłatę konferencyjną, pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi w akademiku WSTS (pokoje wieloosobowe, ilość noclegów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).


  • Opcja 2 - nocleg we własnym zakresie, wyżywienie w WSTS

Koszt 170 zł – cena zawiera: opłatę konferencyjną, wyżywienie (tylko obiady i kolacje).


  • Opcja 3 - nocleg i wyżywienie we własnym zakresie

Koszt 60 zł – cena zawiera tylko opłatę konferencyjną

Osoba wybierająca "Opcję 2" lub "Opcję 3" osobiście rezerwuje nocleg w wybranym przez siebie hotelu lub innym miejscu zakwaterowania.

Informacje dodatkowe:

Istnieje możliwość noclegu w Hotelu "Arkadia", który położony jest blisko WSTS (600 m).

Dokonując rezerwacji na termin konferencji można powołać się na Wyższą Szkołę Teologiczno-Społeczną - należy podać hasło "Seminarium" w celu uzyskania 15 % zniżki.

Szczegółowe informacje na stronie Hotelu "Arkadia" http://www.hotelarkadia.pl