НОВИНИ

Енергоефективность та ресурсозбереження 

Заходи до Всеукраїнського олімпійського тижня в ШЗШ І-ІІІ ступенів №7 11.09-07.10.2023

Олімпійський урок в 7-х класах. Зародження олімпійських ігор. 

Дружній турнір з футболу серед учнів 5 і 6 класів.

Змагання з перетягування канату, учні 9-х класів.

Естафета для учнів 6-х класів.

Патріотична руханка, 5-6 кл.

   День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

   Пам'ятний день встановлено указом Президента України 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

     Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

"Слава Україні!" Це гасло актуалізувалося під час Майдану. Понад дев'ять років тому. День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України. 

Пам'ятаємо героїв Небесної сотні!

Сайт-меморіал пам’яті загиблих Героїв

Інструкція_життєзабезпечення_населення
Безпка на дорозі.mp4
IMG_5802.MOV

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Мінна небезпека (аудіоролик).wav
протокол освіта

З нагоди Дня Захисника України в школі пройшли різні заходи, з урухуванням карантинних обмежень. Учні старших класів поклали квіти до пам'ятника загиблим  солдатам АТО у парку Свободи. Учні початкової школи брали участь у конкурсно-розважальних програмах "Козацькі забави". Здійснені екскурсійні поїздки до м. Суми, м.Путивля. У бібліотеці працювала виставка навчально-художньої літератури "Козацькому роду нема переводу".

01 жовтня 2021 року за традицією напередодні Дня вчителя учні привітали вчителів зі святом: підготували вітальну листвіку на асфальті, зустріли вчитлеів на порозі школи листівками. В школі пройшов день учнівського самоврядування. Учні спробували свої сили у викладанні шкільних предметів в своїх класах. На прикінці  дня подарували освітянам музичний флешмоб. 

22 вересня відзначається День партизанської слави. На уроках історії, виховних годинах учні переглянули відео про партизанський рух на Сумщині та Україні. За спогадами своїх рідних, розповіли про учасників партизанського руху, їх бойовий шлях,  умови життя, боротьбу за наближення перемоги над ворогом.

21 вересня пройшов флешмоб "День миру". У 1981 році Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй підтримала ініціативу Міжнародної асоціації ректорів університетів та наголосила про заснування Міжнародного року  миру та Міжнародного дня миру. У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства. 

29 вересня 1941 року у Києві в урочищі Бабин Яр було знищено майже все єврейське населення. Вшанування пам'ять 80-ті роковинам трагедії Бабиного Яру відбувалося на виховних годинах, уроках історії, хвилинах мовчання. 

3 вересня Шостка святкувала День міста. Учні були активними учасниками міських заходів і долучились до шкільного флешмобу "Я святкую День міста". Переглянути  можна за посиланням.

Крім того учні і вчителі активно взяли участь у 5-му ювілейному спортивному святі «ФАРМАК: БІГ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я 2021», організованому з метою пропаганди здорового та активного способу життя. Легкоатлетичний пробіг був у номанаціях для учасників віком від 7 до 12 років (дистанція 500 метрів) і для учасників від 13 років (дистанція 2000 метрів). Пишаємося нашими переможцями!

Запрошуємо, долучайтеся до благодійної акції  "Благодійність замість квітів" зі збору коштів  на лікування Софії Гончаренко, учениці школи № 8, вихованки КДЮСШ "Барса"!!! 

Вітаємо шкільну родину зі звятом! Бажаємо цікавої та пізнавальної навчання і роботи, успіхів і різноманітних відкриттів!

8 червня пролунав Останній дзвоник для випускників школи. Першочки звернулися до випускників зі словами, що будуть продовжувати традиції учнів школи і стануть  достойною зміною. Випускники пригадали свої шкільні роки, подякували всім тим, хто був поруч з ними 11 років. За традицією наприкінці свята 11-класники випустили кульки мрій. 

Останній дзвоник пролунав і для учнів 4-х класів. які прощалися із початковою школою.. 

1 червня  ми відзначали День захисту дітей. Були проведені години спілкування і бесіди, на яких учні пригадали про права дітей за Декларацією, згадали історію  виникнення свята. На подвір'ї школи учні 1-6 класів  влаштували флешмоб малюнків «Мої мрії». Веселі старти «Щасливе дитинство – здорове дитинство» пройшли на спортивному майданчику серед учнів 6-7 класів. 

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу оголошено шостий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня у були проведені профілактичні бесід з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, із питань безпеки дорожнього руху. Учні початкової школи переглянули цікаві, корисні мультфільми  і відеороліки "Вчимо основні дорожні знаки" та "Правила дорожнього руху для пішоходів". Діти дали правильні відповіді на запитання відеовікторини з правил дорожнього руху. Учнів 1-7 класів були учасниками виставки малюнків  і колажів «Ми за безпеку дорожнього руху!».  Для учнів 5-11 класів проведені практичні заняття «Дорожні знаки та їх значення», вікторини з елементами гри «Будь обережним на дорозі!». У шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка літератури «Твій друг – безпечний рух». 21 травня пройшов єдиний урок "Будьмо помітні на дорозі". Завершився тиждень виступом-подорожжю агітбригади старшокласників під назвою «Уроки життя. Азбука доріг» з інтерактивними іграми, цікавими завданнями. 

20 травня - Всесвітній День вишиванки. Це свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції українського народу. Учні 5-11 класів на уроках праці і виховних годинах знайомились з елементами вишиванок кожного регіону України, проходили квести, створювали вишивки на сорочках. Учні початкових класів переглядали відео про самобутність української вишиванки, про традиції народу пов'язані саме з нею.  Умілими дитячими руками були створені макети сучасного одягу оздобленого вишивкою. Ще молодшими школярами був встановлений рекорд школи 7! Діти створили орнамент для вишиванок довжиною 32 метри! 

15 травня Міжнародний день сім’ї .  З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.  Сім’я залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

На передодні свята учні створювали проєкти «Моя сім'я найкраща», «Традиції та звичаї моєї родини». Учні 5-6-х класів виготовляли обереги, ляльки мотанки; 2-х класів будували будинок щасливої родини де є щаслива дитина із чарівних цеглинок щастя, добра, розуміння, допомоги, любові, піклування. У шкільній бібліотеці працювала виставка літератури з даної теми.

9 травня Україна відзначає День матері. Діти відповідально готувались до цього свята: виконали всі завдання святкової вікторини, пройшли квест "Я знаю все про мою маму", склали сенкани, створили вітальні листівки для своїх матусь з побажаннями бути щасливими, словами вдячності за нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.     

Компанія VENCON розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 12 000 гривень. Детальна інформація за посиланням: https://vencon.ua/ua/scholarship  

Напередодні Дня пам'яті та примирення, свята Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведені виховні години "Урок звитяги". Учні  за спогадами рідних розповідали про роки війни, писали твори, виготовляли вітальні листівки, виступали з повідомленням на тему "Наші герої - земляки". Учні початкових класів познайомились з книгою Пам’яті. На онлайн уроках з трудового навчання учні 5-6 класів  виготовляли брошки Маки, для привітання ветеранів з Днем Перемоги. Учні 2-Б класу вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню. 

Дякуємо за Перемогу! Вічна пам’ять героям!

З 26 по 30 квітня пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності та охорони праці. Для учнів 5-11 класів були проведені уроки-вікторини «Безпека в запитаннях і відповідях», тренінги «Правила поведінки дорослих та дітей в кризових ситуаціях», акція учнівського самоврядування на створення слогану з охорони праці. Учні  1-4  створювали малюнки  і колажі «Охорона праці очима дітей». 

28  квітня 2021 року проведений День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!». Всі виховні заходи та уроки були спрямувані на підвищення  рівня знань щодо збереження та безпеки життя людини, дій у надзвичайних ситуаціях.

На уроці англійської мови учні за формою круглого столу ділились думками, як діяти людини під час природних катастроф». Учні 9-х класів на уроках фізики шукали відповіді на питання «Енергія радіоактивного випромінювання: користь чи загроза людству». На уроках трудового навчання учні 6-9 кл. шили захисні маски. Учні 7-х на уроках географії розглядали екологогічні проблеми Тихого океану, як результат діяльності людини, робили висновки. Уроки фізичної культури були спрямовані на взаємозв’язок  рівня фізичної підготовленості та безпеки життєдіяльності людини у побуті та у надзвичайних ситуаціях. Учні 9-Б  класу на уроці інформатики за допомогою графічних примітивів створювали знака радіаційної небезпеки.

Учні початкової школи  здійснили віртуальні подорожі до Служби порятунку, обговорювали дії у небезпечних ситуаціях із мультфільмів циклу «Уроки обережності від тітоньки Сови», у формі гри склали корисні підказки «Сам удома».

Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,

За скоєний гріх розіп’ята живцем,

Прип’ята до неба, щоб вічності випить,

Щоб вмити від бруду змарніле лице?

Регочуть іони малиновим дзвоном,

Вбиваючи блиск нерозкритих очей,

Ридає вночі божевільна мадонна,

Приймаючи з лона холодних дітей

В бездонність ночей.

І тихо ступає життя у полин,

І лине Чорнобильський дзвін.

 Анна Багряна

Сьогодні, 26 квітня, скорботна дата – 35 роковини з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. У всіх класах була проведена Єдина виховна година «Хай не стихають дзвони пам’яті». Учні переглядали і обговорювали  документальні відеострічки того часу, дивились спогади ліквідаторів, дискутували на тему «Дзвони Чорнобиля: трагедія України чи світу?». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя, здоров’я, щоб катастрофу було ліквідовано і локалізовано . 

У квітні 2021 року діяльність школярів під час місячника екології була спрямована на активізацію знань з природознавства та екології,  спостереження і дослідження  за змінами живої природи. За результатами роботи учні створили фотозвіти, плакати і малюнки, які спонукають оточуючих до дій щодо збереження та захисту природи. Пройдений туристичний еко-маршрут «Таємний код лісу» учнями 5-Б класу., створений відеоролік "Бережіть природу" учнями 5-А класу.  

До уваги учасників освітнього процесу!


Доводимо до вашого відома інформацію Державної служби якості освіти України, управління Державної служби якості освіти у Сумській області реліз про розробку Річного плану роботи закладів освіти та підсумки року дистанційного навчання.  

Річне планування роботи школи

Рік дистанційного навчання у школах: досвід України та Чехії

З 26.04.2021 р. освітній процес буде організовано  для 1-4 класів за очною формою навчання

В рамках місячника екології «Екожиття – наше майбуття» у квітні проведений фестиваль екоактивностей «SMART ідеї для життя». Учні разом з батьками висаджували рослини і дерева, займалися благоустроїм міста, прилеглих територій будинків, подвір’я.

19 квітня проводиться День проліска. Історія цієї дати починається з 1984 року в Англії, де вперше було засновано це свято. День проліска проводиться з метою розширити знання про раннє цвітіння та сформувати дбайливе ставлення до дикоростучих рослин. Учні початкових класів спостерігали за цвітінням квіток і створювали проєкти «Збережемо першоцвіт».

З 12.04.2021 освітній процес буде організовано за  дистанційною формою навчання

З 22 по 26 березня пройшов "Тиждень сприянню здорового способу життя та безпеки життєдіяльності". У рамках тижня  у 1-11 класах проведені єдині виховні годинидоровий спосіб життя - це модно", на яких переглянули відеоролики, презентації (5-11 кл.), цікаві, корисні мультфільми "Охоронці здоров'я" та "Мультфільм про здоров'я" (1-4 кл.). Учні 6-х класів написали диктант на тему "Як зберегти здоров'я". Учні 3-х класів написали твір ,,Як я дбаю про своє здоров'я "та зробили малюнок до свого твору. Учні 5-А  дізналися про значення слова "мода", коли  його вживають, навели приклади успіхів людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Учні 8-Б класу створили презентацію про здоровий спосіб життя та виконали руханку. Учні початкових класів  намалювали малюнки-поради "Для збереження та зміцнення здоров'я я роблю так..". 

З 23.до 26 березня  пройшов Тиждень цифрової грамотності All Digital Week. Проведенні виховних години, бесіди роботи з базовими  цифровими навичками і медіа грамотністю, безпеки в Інтернеті, через відеоперегляди слухали поради спеціалістів з даного питання. Створені інформаційні дошки на теми: «Базові цифрові навички та медіа грамотність» для учнів 1-4 класів, «Кодування, STE(A)M та штучний інтелект» для учнів 5-8 класів, «Просунуті цифрові навички та працевлаштування» для учнів 9-11 класів.

НАКАЗ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ березень 2021

Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні.  Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності. З 12 по 19 березня пройшов тиждень математики у початковій школі. Учні 1 класів створювали декоративну цифру,  учні 2 класів малювали "Королеву Математику" та працювали над проектом "Математика в професіях наших батьків" , учні 3 і 4 класів підготували математичні ребуси і кросворди і подорожували по сторінках програми "Розумників". Дуже цікаво і корисно пройшов цей тиждень. 

У зв'язку із підтвердженням захрорювання на СОVID вчителя учні 5-11 класів з по 12 по 18 березня перебувають на самоізоляції. Навчання дистанційно

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 9-12 березня в школі проведені Шевченківські дні. Учні  початкової школи презентували проєкт "З дитинства йдемо до Шевченка" (читали вірші, створювали малюнки, розповідали про життя маленького Тараса). Учні 5-11 класів брали участь в онлайн-вікторини «Шевченко і Сумщина», презентували свої проекти "Життя і творчість Кобзаря".  Дивиться : 1 кл.  2-4 кл.

05 березня напередодні свята 8 Березня зранку старшокласники від учнівства привітали жінок подарунками, власноруч створеними учнями школи.  У зв’язку із карантину обмеженнями день учнівського самоврядування пройшов у новому форматі: уроки проводили учні 5-11 класів у своїх класах.  Наприкінці дня флешмобом учні привітали жіночій колектив з прийдешнім святом весни і краси. 

25 лютого  2021 року до 150-річчя від дня народження Лесі Українки в школі пройшов літературний флешмоб. Учні 5-10 класів читали творчість видатної української  письменниці. Учні 11 класу створили реп-композицію на вірш Лесі Українки, присвячений пам'яті Тараса Шевченка. Прослухати  виконавців можна за посиланнями: 5-10 кл., 11 кл. 

21 лютого Міжнародний день рідної мови. 22 лютого учні початкової школи презентували проект "Люби, плекай, вивчай рідну мову". Авторські вірші, казки, легенди, малюнки, поробки, ланцюжок сенканів, розмальовки для вивчення нових слів продемонстровані на дитячій виставці 

 19  лютого в День пам’яті Героїв Небесної Сотні  учні школи долучитися до акції Шосткинсьої ОТГ "Небесна сотня - ангели, які тримають небо". Учні згадали  тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня. Ангели з прізвищами загиблих полетіли до небо, але герої не вмирають, вони вічно живуть в наших серцях 

Вечір зустрічі випускників у приміщенні школи не відбудеться. 

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 "Про протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)" перебування сторонніх осіб у закладах освіти та проведення масових заходів заборонено. 

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом

міжнародних відносин.

Важливі акценти

Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський

мирний договір із країнами Четверного союзу.

Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому героїв Крут у публіцистиці часто називають “першими кіборгами”.

Вітаємо з перемогою призерів І (міського) етапу обласного літературного конкурсу «Проба пера» учениць 5-Б класуЛазненко Кіру (ІІ місце), Ашомок Владу (ІІІ місце) та їх вчителя Ядуту Любов Володимирівну 

З 15 по 23 грудня пройшла виставка поробок з природничих матеріалів "Збережемо зелену красу". На виставці були представлені незвичайні ялинки і зимові казкові сюжети, зроблені руками креативних і талановитих  учнів та їх батьків.    

Напередодні свята  Дня Збройних сил України  були проведені виховні години, бесіди з даної теми, організоована та проведена дитячих робіт "6 грудня - День Збройних сил України". Також учні школи виготовили листівки і відправили бійцям АТО привітання. 

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» 25.11-10.12.2020

               28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Україна внаслідок геноциду 1932 – 1933 років, масових штучних голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років втратила мільйони людських життів. Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про нього, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Але мова йде про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів. Нашим спільним обов'язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму. 

09 листопада - День української писемності та мови. Учні  5-11 класів разом з учителями взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанті єдності. Учні молодшої школи працювали над проектами класів "Наша мова солов'їна" 

18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми 

18 жовтня

З Днем вчителя!

Шановні вчителі! Випускники і учні школи вітаються вас з прийдешнім святом! Дякую вам за ваше душевне тепло, мудрість,  чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, добробуту. Приміть творчий дарунок у вигляді фільму.

1,10,2020.mp4

Президентська виборча кампанія 

В умовах адаптивного карантину в школі розпочалась передвиборча онлайн кампанія. Познайомитися з кандидати на посаду президента можна за посиланням. Згідно з Конституції шкільної республіки голосувати можуть учнів 8-11 класів і вчителі школи. Вибори відбудуться 3-5 жовтня. Голосуйте !

Постанова 50.pdf
Untitled_ Sep 7, 2020 9_23 PM.webm
Untitled_ Sep 7, 2020 8_59 PM.webm
Untitled_ Sep 7, 2020 9_02 PM.webm
Untitled_ Sep 7, 2020 8_53 PM.webm

Зі святом Останнього дзвоника!

29,05,2020++.mp4
памятки для освти 2019 nCoV_Final.pdf.pdf

 26 лютого пройшов флешмоб «Колекція теплих слів». Учні на пелюстках ромашки записували теплі і добрі слова. Ми завжди радіємо, коли чуємо тепле слово підтримки. Теплі слова зміцнюють мир і злагоду, зігрівають холодний світ навколо нас. А слова вдячності допомагають створити комфортну атмосферу, ними можна висловити привітність, пошану, визнання. 

21 лютого у Міжнародний день рідної мови  учні нашої школи традиційно долучилися до написання диктанту. 

20 лютого шкільний день розпочався лінійкою-реквієм, приуроченої пам’яті Героям Небесної  Сотні. Чи зможемо ми живі, забути невинно убієнних? Ні, ми будемо з покоління в покоління передавати своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне на Майдані. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!» Під звук метроному учні і вчителі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. 

15 лютого, відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Учні 9-11 класів стали учасниками мітингу, вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів.

 

01 лютого школа відкрила двері для своїх випускників. На традиційній зустрічі «Вечір шкільних друзів» випускників минулих років зустрілись зі своїми однокласниками, друзями, поспілкувались з вчителями, переглянули фотовиставку «Шкільні роки». Було дуже приємно бачити ювілейні 40, 30, 10 випуски

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ГРВІ ТА ГРИПУ У ДІТЕЙ

Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії учня 10 класу Маслова Миколу і учителя Кузьменко О.М. із зайнятими  ІІІ місцем. Молодці! 

24 січня пройшов День ретрокостюмів. 

Учні продемонстрували моду минулого століття. Під час перерв на поверсі школи лунала музика 80-х. Було цікаво. 

Вітаємо переможців І (міського) етапу обласного літературного конкурсу «Проба пера»: 

в номінації «Поезія» -  із зайнятими  І місцем учня 11 класу Юдицького Богдана  (учитель Ядута Любов Володимирівна); із зайнятими  ІІ місцем ученицю 4-Б класу Ашомок Владу, із зайнятими  ІІІ місцем ученицю 4-Б класу Лазненко Кіру (учитель Лесенко Тетяна Петрівна);

в номінації «Проза» - із зайнятими  І місцем ученицю 4-А класу Капітан Марію, із зайнятими  ІІ місцем ученицю 4-А класу Васильченко Анастасію (учитель Фатун Валентина Василівна)  МОЛОДЦІ !!!

18 січня учні Федоренко Дана (5-Б кл.), Пустовойт Кирило, Ліфіренко Дмитро, Тимофєєв Ярослав (6-А кл.) представляли школу у міському турнірі з шахів, присвяченому Дню Соборності України 

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій.  17 січня в школі пройшов фестваль щедрівок, колядок та віншувань учнями 5-11 класів. Колядки, щедрівки, засівалки, виконані дітьми, віншували та бажали, щоб всі дні нового року були світлими та щедрими на радісні події. Учні отримали солодкі подарунки.      

На виконання доручення прем'єр-міністра України О.В.Гончарука Шосткинським відділом ДСНС 14.01.2020 відбулася позапланова перевірка стану пожежної безпеки ШЗШ І-ІІІ ст. № 7. З метою відпрацювання алгоритму швидкого реагування у разі виникнення пожежі було проведено евакуацію особового складу освітнього закладу. Евакуація пройшла відповідно до вимог. 

13 січня учнівське самоврядування провело акцію "Листа вдячності".  Учні написані листи, які були адресовані друзям, вчителям, працівникам школи, бросали до чарівної скриньки. Листаноші пошту розносили адресатам.

14 січня для учнів  1-2 класів старшокласники провели свято зустрічі Нового року. Казкові герої грали, водили хороводи, допомогли знати Діда Мороза і Мишку. 

19 грудня в школу завітав Миколай. Він привітав учнів і вчителів зі світом і прийдешнім Новим роком. Побажав всім щастя, здоров'я і Божого благославення.

https://drive.google.com/…/1wEtmBrrUSkdiGjTTqWAUXEBpFO2_OC7…  

ІНСТРУКТАЖ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД.rtf

З 18 грудня в школі проводиться виставка-конкурс композицій «Новорічна фантазія» з метою збереження ялинкових зелених красунь. Дитяча фантація не знає меж! На виставці різноманітні ялинки, різдвяні віночки, казкові ляльки, чарівний дід-лісовик, сніговики і символ майбутнього року - білі мишата. Дякуємо батькам за підтримку і допомогу. 

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики із зайнятим ІІІ місцем учня 7-Б класу Сороку Сергія (учитель Резник О.В.), з інформаційних технологій із зайнятим ІІІ місцем учня 8-Б класу Товстуху Олексія (учитель Банна Л.П.). МОЛОДЦІ !!!

14 грудня  2019 року з метою популяризації військової служби, здійснення патріотичного виховання молоді учні 10-11 класу стали свідками  складання військової присяги молодим поповненням  військової частини Націолальної гвардії, розташованої в місті. 

13 грудня пройшла акція «Прикрашаємо школу до Нового року». Учні прикрасили поверхи, класні кімнати розпочали флеш-моб «Листівка на дошці «З Новим роком», «Новорічні вікна».

Протягом листопада в школі проходила акція "Милосердя". Учні збирали іграшки, книжки, одяг, взуття для дюдей, які потребують допомоги.  

Наприкінці акції була надана допомога потребуючим родинам, обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей,  долучились до міської  акції «Книга, іграшка для дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні». 

28 листопада відбулась зустріч учнів 11 класу з командиром резервної роти військової частини О.Невсиченко, який провів профорієнтаційну  бесіду щодо служби в лавах армії та її резерві. 

26 листопада пройшла акція «Ромашка Дружби і Милосердя». 

На пелюстках паперових квіток  учні записували свої думки,  прислів’я, вислови, цитати про дружбу і милосердя. Ромашка "Милосердя" була присвячена до Міжнародногой дня інвалідів.  

Вітаємо переможців ІІ етапу ХХ Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської молоді ім. Яцика із зайнятим  І місцем ученицю  11 класу Буракову Марію (вчитель Ядута Л.В.), із зайнятими  ІІ місцями ученицю 4-Б класу Шапоренко Дар'ю (вчитель Лесенко Л.В.), учня 10 класу Маслова Миколу (вчитель Бежевець Л.В.).

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії    із зайнятим  І місцем учня 10 класу Маслова Миколу, із зайнятим  ІІ місцем учня 8-Б класу Сидоренка Віталія (вчитель Кузьменко О.М.). МОЛОДЦІ !!!

VID_20191122_112309_549.mp4

22.11.2019 лінійка-реквієм до Дня пам'яті жертв  Голодоморів.

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології із зайнятим  ІІ місцем учня 11 класу Півня Владислава (вчитель Башлак Т.І.).

Вітаємо переможців ІІ етапу Х Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка із зайнятим  ІІ місцем ученицю  11 класу Буракову Марію (вчитель Ядута Л.В.), із зайнятими  ІІІ місцем ученицю 6-Б класу Загайнову Олександру (вчитель Бежевець Л.В.).  МОЛОДЦІ!!!

15 листопада учні 7-8 класів відкрили  традиційний шкільний фестиваль творчості «Таланти твої, школо!», який проходить під гаслом «Ми – майбутнє твоє, Україно!». Юні таланти  декламували вірші, танцювали, співали, грали на музичних інструментах, показували гумористичні мініатюри. Глядачі підтримували виконавців оплесками. 

15 листопада пройшов профорієнтаційний урок для учнів 11 класу, який проведи викладачі  Сумського інституту філіала Харківського  націолнального університету внутрішніх справ. Учні ознайомились з правилами прийому до закладу, умовами навчання і проживання студентів. 


 

З 11 по 15 листопада пройшов тиждень безпеки дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху». Були проведені рольові ігри «Ми-пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь - друг, вогонь-ворог», «Лід - це небезпечно», ( 1-4  класи), години спілкування «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів», "Дорожні знаки" (1-11 класи), конкурс попереджувальних знаків «Обережно, небезпека» ( 7-мі класи),  виставка  малюнків «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай». Наприкінці тижня 15.11.19 проведений Всеукраїнський єдиний урок з безпеки руху. 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад із зайнятими  ІІІ місцями:  з української мови і літератури  – Маслова Миколу, 10 кл. (вчитель Бежевець Л.В.), Буракову Марію, 11 кл. (вчитель Ядута Л.В.), з англійської мови  –  Літкевич Софію,  9-А кл. (вчитель Ніколаєнко Є.В.), Пластун Софію, 10 кл. (вчитель Правосуд Т.П.), з історії – Оленського Богдана, 8-Б кл. (вчитель Шундрик Л.І.). МОЛОДЦІ!!!

8 листопада напередодні Дня української писемності та мови учні 5-11 класів і вчителі школи долучились до написання ХІХ Всеукраїнськгого радіодиктанту національної єдності. Учні початкової школи зробити лепбук про рідну мову. Маленькі школярики з 1-Б класу створювали казкові букви рідноюї української мови. 

7.11.2019р. відбулась зустріч учнів  9-х класів з працівником центру зайнятості С.М.Банниковою, фахівцем з профорієнтації, на тему "Я обираю професію". Учні дізналися про ринок затребуваних професії на сьогодні, способи підготовки спеціалістів, рекомендації по вибору професії.  

04-08.11.2019 у школі проходить тиждень знань з безпеки життєдіяльності. 06.11.2019 під час уроку Захисту Вітчизни (учитель Соколик Н.В.) учні 11 класу відпрацьовували практичні навички "Допоможи другові", у наданні першої домедичної допомоги. Пам'ятаємо, що кожне врятоване життя, це ще одна радість родини. 

05 листопада 2019 року на базі Вищого професійного училища відбувся 4 регіональний фестиваль-конкурс "Вареники-Шостка-Фест 2019". Участь у відкритті заходу та презентації під керівництвом учителя трудового навчання Соколик Наталії Вікторівни брали наші учні Олбок Карина, Макар Гуленок (7-б клас), а також група підтримки. 

18 жовтня 2019 року учнівське самоврядування провело акцію "Людина – не товар" до Європейського Дня боротьби з торгівлею людей. Учні відповідали на питання "Торгівля людьми - це ..." і давали "Застороги від торгівців людьми". До акції долучились учні від 5 до 11 класу. 

З 8 по 11 жовтня року в  школі пройшов тиждень козацької слави, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України. Проведені виховні години та бесіди на дану тему, організовані зустрічі з військовослужбовцями та учасниками АТО. Учні 2-х класів змагались у силі, витривалості в козацьких розвагах; для учнів 5А, 6-х класів було проведено козацький квест «Пропала грамота». 

8-9 жовтня 2019 рокуна базі Шосткинської міської станції юних натуралістів пройшов конкурс-виставка «Щедрий врожай Полісся - 2019». Вітаємо учнів 7-Б класу з успіхом 

З 7 по 9 жовтня року в школі пройшла виставка робіт з природничого матеріалу «Щедрий врожай Полісся - 2019». Роботи цікаві, креативні, неповторні. Вдячні батькам за допомогу у втіленні учнівських ідей і можливості опинитися у казковому світі. 

04 жовтня 2019 року за традицією напередодні Дня вчителя в школі пройшов день учнівського самоврядування. Учні спробували свої сили у викладанні шкільних предметів, привітали вчителів зі святом. 

27 віресня в місті була проведена туристична естафета, присвячена Всесвітньому Дню туризму. Школу представляли учні 10 класу Сериченко Анна, Андрусенко Денис, Дебда Іван, Науменко Даниїл 

Безпека канікули.pdf

6 листопада 2018 року в Центрі естетичного виховання Шосткинської міської ради пройшов міський конкурс інсценованої патріотичної пісні (музичних кліпів) «З Україною в серці». Кожен загальноосвітній навчальний заклад  підготував кліп, інсценування української патріотичні пісні. Колектив нашої школи підготував музичний кліп  до пісні "Мальви".

Конкурс оцінювався за 30 – бальною шкалою, враховувалось: відповідність тематиці конкурсу, рівень виконавської майстерності (манера виконання, акторські здібності, цілісність композиції), сценічна культура, хореографія. За результатами голосування жюрі - перемога, І місце. Вітаємо Головача Романа (3-Б кл.), Федоренко Валерію (6-Б кл.), Олійник Валерію, Шеремет Світлану (9-А кл.), Константинова Данила, Морозову Уляну, Паламарчук Альону, Тарасенка Станіслава (10 кл.), Короткевич Яну, Супрун Дар'ю, Гончара Дмитра (11 кл.)  Молодці! Браво!!! 

ЗНАЙ: ТИ НЕ ОДИН! РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором'язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування.

 Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу #СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.

27 березня відбулась зустріч учнів 6-Б і 7-А класів з інспектором пожежно-рятувального загону Костяним М.О., який провів лекцію про дії у разі знаходження вибухонебезпечних приладів та показав відеофільм "Небезпечні знахідки". 

      19.12.2017 представники учнівського самоврядування нашої школи долучилися до Всеукраїнського веб-уроку місцевого самоврядування, який проводився Асоціацією міст України. На заході був присутнім головний спеціаліст управління освіти Шосткинської міської ради С.А.Семенистий та директор ШЗШ І-ІІІ ступенів №7 Л.Ф.Бакланова. 

Сьогодні, 09.11.2017,  учні й учителі нашої школи долучилися до Всеукраїнського диктанту національної єдності.


Нагадуємо: писаний від руки текст протягом доби можна надіслати за адресою: Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 або сканований на електронну скриньку – rd@nrcu.gov.uа. 

18.10.2017

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. 

За оцінками Міжнародної організації з міграції, понад 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. Нині Україна є однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Лише за останні 17 років Міжнародною організацією з міграції було надано комплексну реінтеграційну допомогу, у тому числі юридичну, медичну, психологічну, фінансову, освітню та інші види допомоги 13485 українцям, які стали жертвам торгівлі людьми.