Аналітика даних у прийнятті управлінських рішень.

Прийняття рішень на основі аналітики даних

Щоб приймати рішення на основі аналітики даних, необхідно переконатися, що доступна інформація є добре організованою, точною та легкою для інтерпретації.


Першим кроком є ​​створення стандартної процедури для інтеграції даних із різних джерел як усередині організації, так і поза нею.


Після автоматизації цього першого етапу настав час для моніторингу та аналізу отриманих на ньому значень.


Це робиться за допомогою інтерактивних інформаційних панелей, спеціально розроблених, щоб зробити аналіз даних візуальним та інтуїтивно зрозумілим, забезпечуючи можливість чіткого та швидкого розуміння інформації.


Крім того, ця система витягує дані в режимі реального часу, що дозволяє проводити більш точний аналіз.


Використання даних для прийняття рішень у бізнес-стратегії відоме як «прийняття рішень на основі даних».

Давайте розглянемо деякі етапи цієї методики

Визначення проблеми

По-перше, необхідно знати початковий стан ситуації і, якщо є проблема, чітко її ідентифікувати.


Для цього задайте такі запитання, як: Який ідеальний сценарій цього аналізу? Яка проблема зараз?


Підготовка даних

Після визначення проблеми необхідно зрозуміти, які дані потрібно проаналізувати, щоб покращити базову ситуацію або вирішити проблему.


У цьому випадку можуть допомогти такі запитання: які дані потрібно зібрати, щоб вирішити цю проблему? Як можна отримати такі дані?


Обробка даних

Після отримання необхідних даних наступним кроком є ​​їх обробка та підготовка до подальшого аналізу. На цьому етапі важливо визначити, яка інформація є релевантною, а яку слід приховати, тобто провести очищення всіх даних, щоб отримати інформацію, яка дійсно корисна для наших цілей.


Аналітика даних для створення знань

Нарешті, ми переходимо до етапу аналізу даних, щоб дослідити проблему та знайти можливі рішення. На цьому етапі ми повинні відповісти, яку інформацію про проблему надають нам дані та як ці знання допомагають нам вирішити проблему.


Реалізація

Настав час реалізувати проведений аналіз і прийняті рішення на основі отриманих даних.

Іншими словами, визначте мету (що потрібно вирішити), розробіть стратегію (як її вирішувати), визначте тактику (дії, які необхідно вжити), і виберіть ключові показники, які використовуватимуться для аналізу результатів.


Архівація даних

Нарешті, останній етап складається з електронного архівування всієї цієї корисної інформації, отриманої в результаті обробки та аналізу даних.


Або для використання одночасно, або пізніше, зберігаючи їх відповідно до законодавства про захист даних.


Висновок: аналіз даних є ключем до прийняття правильних рішень

Високий рівень конкуренції на ринку змушує великі підприємства вдаватися до аналізу даних, щоб покращити свою здатність приймати рішення.


Сьогодні зберігається великий обсяг інформації, що дозволяє використовувати штучний інтелект для створення звітів і інформаційних панелей, які полегшують пошук рішень, які в кінцевому підсумку спрямовані на оптимізацію прибутковості бізнесу.


За допомогою методів аналізу даних можна інтерпретувати необроблену інформацію, щоб виявити тенденції або виявити відкриття, які допоможуть у прийнятті рішень для досягнення успіху в бізнесі.