ХАКАТОН


Відкритий хакатон «Технології, що допомагають рятувальникам».


І. Команди публічно зможуть представити свої проєкти фаховим експертам/науковцям ДСНС України, які визначать і нагородять переможця (окремий приз) за такими темами, а саме:

˗ технології, що допомагають виявляти та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети;

˗ застосування безпілотних літальних апаратів, роботизованих машин та комплексів для рятування людей, гасіння пожеж, ліквідації аварій;

˗ технології забезпечення населення питною водою, продуктами харчування, енергопостачанням в умовах надзвичайних ситуацій;

˗ технології захисту людей, будівель та споруд від ракет та артилерійських снарядів в умовах воєнного стану;

˗ технології захисту рятувальників під час ліквідації надзвичайних ситуацій, наслідків аварій та пожеж, проведення піротехнічних робіт.


ІІ. Розробляє та презентує своє інноваційне рішення: готує презентацію до 5 хвилин, яка буде представлена суддям та висвітлюватиме досягнуті результати. Для дослідження проєкту застосовуються різні шляхи (в тому числі, спілкування з експертами). Зрештою, учасники конкурсу  проєкту  знаходять своє інноваційне рішення та демонструють його іншим.

ІІІ. Форма презентації довільна: доповідь, презентація...

ІV. Складові проєкту:

2. Мета та завдання проекту. Мета пов’язана з впливом проєкту, досягненням запланованих змін завдяки реалізації даного проєкту. Завдання спрямовані на досягнення коротко- або довготермінових результатів. Вони мають визначити логіку розв’язання проблеми, на вирішення якої спрямовано startup та досягнення його мети.

3. Опис проєкту. Опис діяльності у рамках проєкту (чітко, лаконічно). У цьому розділі необхідно наголосити яким чином у startup планується досягнути його мети, тобто обґрунтувати спосіб виконання завдань проєкту. Для цього необхідно надати короткий опис діяльності/заходу, направлених на реалізацію кожного з завдань проєкту.

4. Висновки