Інститут математики НАН України
Премія Президента України для молодих вчених
2022
Денега Ірина Вікторівна, Шпаківський Віталій Станіславович, Заболотний Ярослав Володимирович, Кліщук Богдан Анатолійович за роботу «Екстремальні проблеми і алгебраїчно-аналітичні методи комплексного та гіперкомплексного аналізу» (указ)
2021
Янченко Сергій Якович, Пожарська Катерина Віталіївна, Степанюк Тетяна Анатоліївна за роботу «Екстремальні проблеми наближення класів функцій однієї та багатьох змінних» (указ)
2019
Аноп Анна Вікторівна, Солдатов Віталій Олександрович, Чепурухіна Ірина Сергіївна за роботу «Нові методи аналізу крайових задач у функціональних просторах» (указ)
2017
Лисенко (Чернецька) Лілія Олексіївна, Романюк Наталія Миколаївна, Ситник Дмитро Олексійович за цикл наукових праць «Застосування нових операторно-функціональних підходів до побудови ефективних чисельних методів розв'язування сучасних задач природознавства» (указ)
2016
Горюнов Андрій Сергійович, Караджов Юрій Анатолійович за цикл наукових праць «Аналітичні та алгебраїчні методи в спектральних задачах» (указ)
2014
Вакал Юлія Євгеніївна (КНУ імені Тараса Шевченка), Гап'як Ігор Васильович (КНУ імені Тараса Шевченка), Покутний Олександр Олексійович за цикл наукових праць «Функціонально-аналітичні методи в сучасній теорії нелінійних динамічних систем та їх застосування» (указ)
2013
Бондаренко Віталій Віталійович, Рибалкіна Тетяна Володимирівна, Якименко Данило Юрійович за цикл наукових праць «Класифікаційні проблеми лінійної алгебри» (указ)
2010
Ванєєва Олена Олександрівна, Нестеренко Марина Олександрівна за цикл наукових праць «Алгебраїчні методи в математичні фізиці» (указ)
2009
Барановський Олександр Миколайович, Самойленко Ігор Валерійович , Фінкельнштейш Дмитро Леонідович за цикл наукових праць «Аналітичні та ймовірнісні методи дослідження складних систем» (указ)
2007
Соколенко Ігор Володимирович, Стасюк Сергій Андрійович, Шидліч Андрій Любомирович за цикл наукових праць «Дослідження апроксимативних характеристик функціональних класів» (указ)
2004
Попович Станіслав Валерійович, Проскурін Данило Павлович, Рабанович В'ячеслав Іванович, Стрілець Олександр Вікторович за цикл наукових праць «Скінченнозадані алгебри, їх зображення і застосування» (указ)
2003
Власенко Ігор Юрійович, Максименко Сергій Іванович, Панков Марк Олександрович, Полулях Євген Олександрович за цикл наукових праць «Топологія стійких відображень та їх ітерацій» (указ)
Савчук Віктор Васильович, Сердюк Анатолій Сергійович за цикл наукових праць «Екстремальні задачі теорії наближення
функцій дійсної та комплексної змінної» (указ)
2002
Прикарпатськия Ярема Анатолійович, Ронто Андрій Миколайович, Янчук Сергій Володимирович за цикл наукових праць «Методи дослідження якісних та аналітичних характеристик динамічних систем та їх застосування» (указ)
2001
Бойко В'ячеслав Миколайович, Попович Роман Омелянович, Щепанюк Геннадій Вікторович за цикл наукових праць «Нескінченновимірний та симетрійний аналіз в задачах математичної фізики» (указ)
Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок
2022
Ванєєва Олена Олександрівна, Атласюк Олена Миколаївна, Сатур Оксана Романівна за цикл наукових праць «Високотехнологічні методи переробки та використання білоквмісної сировини в харчовій промисловості» (постанова)
2020
Плакош Андріана Іванівна, Раєвська Ірина Юріївна, Раєвська Марина Юріївна, Сорока Юлія Юріївна за цикл наукових праць «Дослідження алгебраїчних структур теоретико-груповими методами» (постанова)
2018
Глиняна Катерина Валеріївна, Кузнецов Василь Олексійович, Рябов Георгій Валентинович, Фомічьов Володимир Володимирович за цикл наукових праць «Асимптотичні властивості стохастичних потоків» (постанова)
2016
Заболотний Ярослав Володимирович, Денега Ірина Вікторівна, Кліщук Богдан Анатолійович, Осіпчук Тетяна Михайлівна за цикл наукових праць «Геометричні та аналітичні методи дослідження множин комплексних та гіперкомплексних просторів та їх відображень» (постанова)
2015
Бондар Іванна Анатоліївна, Покутний Олександр Олексійович за цикл наукових праць «Операторні методи розв'язання крайових задач для диференціальних та інтегро-диференціальних рівнянь» (постанова)
2013
Грищук Сергій Вікторович, Ткачук Максим Володимирович, Шпаківський Віталій Станіславович за цикл наукових праць «Аналітико-топологічні методи досліджень рівнянь математичної фізики, задач опуклого та гіперкомплексного аналізу» (постанова)
2012
Конограй Андрій Федорович, Овсій Євген Юрійович, Янченко Сергій Якович за цикл наукових праць «Апроксимативні характеристики функціональних класів» (постанова)
2010
Молибога Володимир Миколайович, Мохонько Олексій Анатолійович (КНУ імені Тараса Шевченка), за цикл наукових праць «Дискретні та неперервні спектральні задачі і їх застосування» (постанова)
2008
Жалій Олександр Юрійович , Іванова Наталія Миколаївна, Рябуха Тетяна Вікторівна за цикл наукових праць «Симетрія, інтегрованість та точні розв'язки рівнянь еволюційного типу» (постанова)
Премії Інституту математики НАН України імені видатних вчених
2022
Премія імені Стефана Банаха - Фещенко Іван Сергійович за цикл наукових праць «Про замкненість і доповнювальність сум підпросторів гільбертових і банахових просторів», протокол № 12 від 13 грудня 2022 р. Вченої ради Інституту математики (диплом)
2021
Премія імені Анатолія Володимировича Скорохода - Рябов Георгій Валентинович за цикл наукових праць «Стохастичні потоки зі склеюванням», протокол № 17 від 7 грудня 2021 р. Вченої ради Інституту математики (диплом)
2020
Премія імені Миколи Павловича Корнєйчука - Янченко Сергій Якович за цикл наукових праць «Дослідження апроксимативних властивостей класів гладких функцій багатьох змінних», протокол № 8 від 1 грудня 2020 р. Вченої ради Інституту математики (диплом)
2019
Премія імені Юрія Дмитровича Соколова - Горюнов Андрій Сергійович за цикл наукових праць «Спектральні властивості диференціальних операторів з узагальненими функціями в коефіцієнтах», протокол № 12 від 10 грудня 2019 р. Вченої ради Інституту математики (диплом)
2018
Премія імені Олександра Юлійовича Ішлінського - Шпаківський Віталій Станіславович за цикл наукових праць «Моногенні функції в асоціативних алгебрах», протокол № 11 від 11 грудня 2018 р. Вченої ради Інституту математики
2017
Премія імені Стефана Банаха - Раєвська Ірина Юріївна, Раєвська Марина Юріївна за цикл наукових праць «Скінченні локальні майже-кільця та пов'язані з ними групи», протокол № 11 від 19 грудня 2017 р. Вченої ради Інституту математики
2016
Премія імені Анатолія Володимировича Скорохода - Ізюмцева Ольга Леонідівна за цикл наукових праць «Формула Каца для локальних часів гауссівських процесів», протокол № 14 від 29 листопада 2016 р. Вченої ради Інституту математики
2015
Премія імені Юрія Дмитровича Соколова - Ванєєва Олена Олександрівна за цикл наукових праць «Груповий аналіз класів рівнянь математичної фізики», протокол № 15 від 8 грудня 2015 р. Вченої ради Інституту математики
2014
Премія імені Миколи Павловича Корнєйчука - Ситник Дмитро Олексійович за цикл наукових праць «Експоненціально збіжні методи для нелокальної абстрактної задачі Коші та нелінійних крайових задач», протокол № 11 від 25 листопада 2014 р. Вченої ради Інституту математики
Cтипендія НАН України для молодих вчених
2023
КЛІЩУК Богдан Анатолійович – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник (розпорядження)
БОНДАР Іванна Анатоліївна — кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник (розпорядження)
ЧЕПУРУХІНА Ірина Сергіївна — кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник (розпорядження)
2022
ВОВЧАНСЬКИЙ Микола Богданович – кандидат фізико-математичних наук, молодший науковий співробітник (розпорядження)
ЗАБОЛОТНИЙ Ярослав Володимирович – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник (розпорядження)
ЛАГОДЗІНСЬКИЙ Олександр Євгенійович – молодший науковий співробітник (розпорядження)
ЛОКАЗЮК Олександра Вікторівна – аспірант (розпорядження)
ПЛАКОШ Андріяна Іванівна – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник (розпорядження)
2021
САТУР Оксана Романівна – доктор філософії, молодший науковий співробітник (розпорядження)
ФЕЩЕНКО Іван Сергійович – кандидат фізико-математичних наук, молодший науковий співробітник (розпорядження)
Стипендія Президента України для молодих вчених
2023
Сатур Оксана Романівна – доктор філософії, молодший науковий співробітник, листопад 2023 р. (постанова)
Денега Ірина Вікторівна – доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Кузнєцова Ірина Валеріївна – доктор філософії, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Ратушняк Софія Петрівна – доктор філософії, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Солдатов Віталій Олександрович – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Стефанчук Марія Володимирівна – кандидат фізико-математичних наук, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Фещенко Богдан Григорович – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
2022
Денега Ірина Вікторівна – доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Кузнєцова Ірина Валеріївна – доктор філософії, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Ратушняк Софія Петрівна – доктор філософії, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Солдатов Віталій Олександрович – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Стефанчук Марія Володимирівна – кандидат фізико-математичних наук, молодший науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)
Фещенко Богдан Григорович – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник, листопад 2022 р. (постанова)