OBÓZ PŁYWACKI - GNIEWINO 2021

Terminy:

15-21.08.2021 (niedziela - sobota)

22-28.08.2021 (niedziela - sobota)

JUŻ WKRÓTCE OFERTA NA OBÓZ 2021

Zawodnicy w naszym klubie pływackim podzieleni są według umiejętności w grupach juniorskich.

Bazą treningową naszej sekcji jest nowoczesna pływalnia Centrum Sportowo Rehabilitacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nasi trenerzy i instruktorzy to pasjonaci, o wielkiej wiedzy w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. To byli wyczynowi sportowcy, olimpijczycy, którzy systematycznie przygotowują się do startów w zawodach, odnosząc sukcesy w kraju jak i za granicą.

Szkolimy w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielamy również konsultacji indywidualnych. Podczas długich weekendów, ferii lub wakacji organizujemy obozy treningowe i zawody pływackie w profesjonalnych ośrodkach sportowych.

OBOZY

Obozy pływackie SWIM CAMP realizowane są w oparciu o własny system treningowy, który zakłada trening pływacki, trening motoryczny, trening teoretyczny, trening psychologiczny, zajęcia teoretyczne z zakresu diety i regeneracji, zajęcia językowe. Do zajęć wykorzystywane są profesjonalne kamery, za pomocą których znajdujemy najmniejsze błędy techniczne, które wspólnie omawiamy i staramy się je zniwelować.

Obozy są dla dziewczyn i chłopców w wieku 6-18 lat, bez względu na poziom umiejętności pływackich. Przyjeżdżają do nas pływacy z bardzo dobrych klubów w Polsce, reprezentanci kadr wojewódzkich i narodowych, ale również osoby z małych miejscowości i mało znanych klubów oraz osoby z zagranicy.

W 2014 roku w naszych obozach wzięło udział ponad 200 młodych pływaków z Polski, Niemiec, USA, Emiratów Arabskich, Kanady, Anglii, Francji i Rosji. Wszyscy zawodnicy przechodzą testy umiejętności, na podstawie których wybierani są do odpowiedniej grupy treningowej. Wszyscy trenerzy na naszych obozach oprócz uprawnień i przygotowania pedagogicznego przeszli szkolenie z udziałem m.in. szkoleniowców oraz psychologów. Poza trenerami pływania , przygotowania - motorycznego na obozach jest dodatkowo kadra opiekunów, psychologów i nauczycieli angielskiego.

W 2014 roku na zaproszenie klubu pływackiego Hamilton Aquatics, zorganizowaliśmy obóz w Dubaju, trenując na najnowocześniejszej pływalni Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W 2015 roku odwiedziliśmy pływaków z klubu Washington Swim Club z Waszyngtonu w USA. Uczestnicy obozu mięli również możliwość zwiedzenia i zapoznania Uniwersytetu w Nowym Yorku. W 2016 i 2017 roku przyglądaliśmy się pływakom z Florydy biorąc udział w obozie pływackim Pine Crest School. W latach 2018-2019 organizowaliśmy obozy narciarsko - pływackie we Włoskich Dolomitach i Słowackich Tatrach.

Co roku w okresie wakacji organizujemy obóz pływacki w Gniewinie, ośrodku kadry Hiszpanii podczas piłkarskich Euro 2012.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

NAUKA PŁYWANIA - ZAJĘCIA NA PŁYWALNIACH: ANIN, ŚRÓDMIEŚCIE, WILANÓW, OCHOTA