Tule- ja tantsuetendus

XVI Tule- ja Tantsuetendus 02.12.2023 Rapla Kultuurikeskuses 2. detsembril 2023 

PILDID

Iga-aastane traditsiooniline etendus algab varjutantsuga ja lõppeb tuleshowga. Tantsivad idamaised kõhutantsijad, flamenco- ja mustlastantsijad. Lisaks saab nautida teisi huvitavaid stiile.

Esinejad: 

TULESHOW Fire Angel / Margarita www.kelfirius.com

IDAMAISED TANTSUD:

Jekaterina Dariy 

Mila Tannermaa (FIN) 

Kaidi Udris 

Eve Ruul

Tantsustuudio Arrakis ja Jelena Metsoja

Lemme Velleõu 

Sophi

FLAMENCO

Anne Anderson ja flamencostuudio Fiesta

https://www.facebook.com/Annestudiofiesta

MUSTLASTANTS, CHARLESTON, KÕHUTANTS:

Rapla tantsustuudio Lootos www.tantsud.ee


INFO OLGA SOKK 5263363 WWW.TANTSUD.EE

XV Tule- ja Tantsuetendus toimus 04.12.2022 Rapla Kultuurikeskuses 3. detsembril kell 19.00 

Iga-aastane traditsiooniline etendus algab varjutantsuga ja lõppeb tuleshowga. Tantsivad idamaised kõhutantsijad, flamenco- ja mustlastantsijad. Lisaks saab nautida teisi huvitavaid stiile.

Esinejad: Idamaised tantsijad Kairi Reinvee, Lemme Vellenõu, Eve Ruul Juuru grupp, flamencotantsija Anne Anderson ja flamencostuudio Fiesta, Jamila bollywood grupp, mustlastantsijad Natalya Kulishenko ja Showgrupp Dance Hayat ning Rapla tantsustuudio LOOTOS, pop Koit Tantsukool, TULESHOW - Olavi Laurimaa

XIV Tule- ja Tantsuetendus toimus 04.12.2021

Iga-aastane Tule- ja Tantsuetendus algab varjutantsuga ja lõppeb tuleshow-ga. Tantsivad idamaised kõhutantsijad, flamenco- ja mustlastantsijad. Lisaks teised huvitavad stiilid ja üllatuskülalised.  

Pileteid saab osta ainult Kultuurikeskuse eelmüügist – 7€ õpilased ja pensionärid. 10€ tavapilet. Info Olgalt 5263363. www.tantsud.ee 

PILDID Kalev Kiviste

PILDID Aare Hindremäe

ESINEJAD:

IDAMAINE TANTS 

FLAMENCO 

MUSTLASTANTS 

ÜLLATUSKÜLALISED

TULESHOW  Kelfirius

Alates 1. novembrist 2021 tuleb kõigil 12-aastastel ja vanematel esitada COVID-tõend kõigil avalikel siseüritustel, sh kontserdil. Tuleb kanda maski. 

XIII Tule- ja Tantsuetendus toimus Raplas 5. detsembril 2020 

ESINEJAD:

IDAMAINE TANTS 

FLAMENCO 

MUSTLASTANTS 

ÜLLATUSKÜLALISED

TULESHOW  Krista Palm

Iga-aastased traditsioonilised Tule- ja tantsuetendused toimuvad Rapla Kultuurikeskuses novembri lõpus või detsembri algul (PILDID)

Raplas on korraldatud Tule- ja tantsuetendusi  alates 2008. aastast. Kontsert-etendus on olnud populaarne nii Rapla inimeste kui ka teiste huviliste seas.

Algul oli põhirõhk kohalikel tantsijatel, kuid üha rohkem on Raplas hakatud tutvustama Eestis harrastatavaid erinevaid tantsustiile ja professionaalseid tantsijaid.

Iga-aastane Tule- ja tantsuetendus algab varjutantsuga ja lõppeb tuleshow või LED-maagia show-ga. Tantsivad idamaised kõhutantsijad, flamenco- ja mustlastantsijad. Lisaks näidatakse teisi huvitavaid stiile nagu näiteks india tants, stepp, charleston, samba, pop jne. Tantsude juurde kuuluvad ka tiivad, küünlad, siidisallid, kastanjetid, tulelehvikud jm.

Raplas on käinud esinemas sellised tuntud tantsijad nagu flamencotantsijad Claudia Shevtsenko, Lehti Kostabi ja Anne Mäses Anderson, idamaised tantsijannad Kaidi Udris (elas mitmeid aastaid Kairos), Iris Frolov (tantsis kuus aastat Lähis-Idas), Kairi Reinvee (tantsis ja õpetas mitmeid aastaid Poolas, Itaalias jm) jt. Need on nimed, keda teab Eesti tantsurahvas.

Igal aastal on etendusel esinenud ka kohalik Rapla tantsugrupp Lootos, kes põhiliselt esitab idamaiseid tantse, kuid sekka ka flamenkot, mustlastantse ja muid stiile. Kaasatud on ka Rapla Kadi võimlejaid ja teisi Raplamaa tantsijaid.

2020. aastal saab öelda, et Raplas alustati tantsutreeningutega 18 aastat tagasi Olga Sokk algatusel - flamenko treeningud 2002. aastal (18.a), idamaise tantsu treeningud 2005. aastal (15.a) ja mustlastants 2009 (11.a).

Näiteid tantsuetenduse plakatitest läbi aastate:

2014

2015

2016

2017

2019

2018

2018