АБІТУРІЄНТАМ

Кафедра "Інтегровані технології машинобудування НТУ "ХПІ". 


















Підготовка бакалаврів, магістрів, PhD за спеціальністю 131 "Прикладна механіка".

Профілізація «Інтегровані технології машинобудування та інструментальне виробництво".

Випускники кафедри "ІТМ" НТУ "ХПІ" абітурієнтам

В. Воропай абітурієнтам з Магдебурга

Де працюють наші випускники?

    Харківський тракторний завод виробляє десятки моделей сучасних тракторів та спецтехніки, яка не втратила своєї актуальності і все також залишається широко затребуваною серед великого кола споживачів завдяки своїй надійності, ефективності та прийнятній конкурентоспроможній ціні виробів.

Вся сучасна продукція ХТЗ сертифікована і повністю відповідає високим стандартам якості, які висуваються в Євросоюзі.

  ДП «Завод імені В.А.Малишева» м. Харків – унікальне багатопрофільне підприємство військового, транспортного та енергетичного машинобудування. Продукція, що виробляється підприємством: - Тяжка бронетехніка: основний бойовий танк "Оплот". БРІМ-84. Модернізація танків Т-64 до виду Булат. Легка бронетехніка: бронетранспортери БТР-3 БТР-4; багатоцільовий захищений транспортний засіб БТР "Дозор-Б"; модернізація легкої бронетехніки; бойові модулі для легкої бронетехніки Дизельні двигуни серії ТД для важкої та легкої бронетехніки.

   Публічне акціонерне товариство "ХАРТРОН". Підприємство створено у 1959 році. Наразі підприємства ПАТ «ХАРТРОН» працюють у таких сегментах ринку, як ракетно-космічна галузь, енергетика, зокрема атомна, залізничний транспорт. Ракетно-космічний напрямок у діяльності ПАТ «ХАРТРОН» є пріоритетним. Підприємство продовжує займати лідируючу, а в деяких випадках і монопольне становище на ринку космічних технологій.

     ДНВП «Об'єднання Комунар» спеціалізується на випуску систем управління ракет-носіїв та космічних об'єктів, що є переконливим доказом високих технологій, якості продукції та високої кваліфікації персоналу.

Поряд із цим підприємство випускає широкий спектр промислових та побутових товарів – від приладів систем управління для літаків, програмно-технічні комплекси управління паровими турбінами, до промислових та побутових електролічильників, лічильників обліку витрати води, зварювального обладнання та ін.

     Завод “Южкабель” заснований у 1943 році.

Сьогодні ПАТ “Завод “Южкабель” – найбільше підприємство з випуску кабельно-провідникової продукції України. Завод забезпечує своєю продукцією атомні та теплові електростанції, нафтові родовища та вугільні шахти, метрополітени та новобудови, залізниці та міський транспорт. Значна частина продукції експортується до десятків країн світу.

    ПАТ ”Світло шахтаря” виготовляє скребкові конвеєри та перевантажувачі, шахтні дробарки, запобіжні гідравлічні муфти, вибухобезпечні головні акумуляторні світильники, сигналізатори метану, фари електровозів та інше обладнання для гірничорудної промисловості. Продукція, що випускається підприємством, поставляється більш ніж у 18 країн світу та експлуатується у найрізноманітніших гірничотехнічних та кліматичних умовах у вугільній, сланцевій, калійній та інших видобувних галузях.

Публічне акціонерне товариство «Полтавський машинобудівний завод» – один із провідних українських виробників обладнання для м'ясопереробної промисловості. Традиційним протягом понад 60 років роботи підприємства є випуск технологічного обладнання. Серійно випускається понад 250 одиниць обладнання.

Опис профілізації

Назва профілізації:

Інтегровані технології машинобудування та інструментальне виробництво

Контакти:

Кафедра «Інтегровані технології машинобудування» ім. М.Ф.Семка,

61002 м Харків, вул. Кирпичева, 2, НТУ «ХПІ», тел. (057)706-41-43,

e-mail: ukrstanko21@ukr.net

 

Завідувач кафедри:

д.т.н., проф. Клочко Олександр Олександрович

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

бакалавр, магістр.

Основні спеціальні навчальні дисципліни:

Характеристика профілізації:

Понад 100 років Харківський політехнічний університет готує висококваліфікованих інженерів-технологів для одного з найбільших центрів машинобудування України – Харкова, північно-східного регіону України, для всієї України, а також для близького та далекого зарубіжжя. За прогнозами Інституту світової економіки ще довгий час механічна обробка різанням буде основними методом одержання точних деталей машин. На машинобудівних підприємствах зараз відбуваються суттєва модернізація та переоснащення. Це потребує нового сучасного інструментального забезпечення та його учбового і наукового супроводження. Потрібен новий високий рівень підготовки який відрізняється досконалістю та адаптацією до нових тенденцій і змін у технології машинобудування та інструментальному виробництві. Зараз існує потреба в молодих бакалаврах і магістрах – машинобудівниках та інструментальниках, що відповідають сучасним вимогам. Інженери профілізації «Інтегровані технології машинобудування та інструментальне виробництво» успішно використовують набуті в університеті знання в усіх галузях машинобудування. Враховуючи високий рівень концентрації машинобудування на північному сході України, необхідність його докорінної модернізації – ця профілізація є перспективною.

Можливості працевлаштування:

Понад 20 % випускників направляються на роботу до підприємств державного сектора, біля 70 % – до підприємств акціонерних товариств, 10 % – до підприємств приватної власності. Усі випускники працюють за прямим призначенням по профілізації. Біля 10 % випускників здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр і залишаються для роботи на кафедрі, а також продовжують навчання в аспірантурі НТУ “ХПІ”. Біля 20 % випускників займають керівні посади вже після 1…2 років роботи на підприємстві, 75 % – працюють у технологічних, конструкторських та проектних відділах підприємств м. Харкова, Харківського регіону, України та за кордоном.

Медіаконтент:

https://sites.google.com/view/ntukhpiitm