Наукові заходи

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання за курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», яке відбудеться з 04 по 18 жовтня 2021 року. Детальніше

Unicheck Україна та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошують на вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів», який відбудеться 15 вересня 2021 року о 16:00.

Курс професійного розвитку викладачів "РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ІНТЕНСИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Справжні професіонали ніколи не зупиняються на досягнутому, авжеж?

Яким би приємним не було послаблення карантинних обмежень, віртуалізацію освітнього процесу вже не спинити.

Ми добре знаємо, що освіта крізь скляні бар'єри потребує, з одного боку, употужнення знань щодо сучасних цифрових освітніх технологій,

а з іншого – оволодіння принципово новими інформаційно-комунікативними навичками. Власне, у грудні минулого року ми упевнено покрокували обома цими напрямами, але цього виявилося замало.

Інформацію на сайті Університету КРОК Ви знайдете ось тут

Курси підвищення кваліфікації викладачів — Університет «КРОК» (krok.edu.ua)

Більше деталей за виходом

Курс професійного розвитку викладачів 16-30 березня - Навчально-науковий інститут менеджменту та освіти дорослих. Київ, Університет КРОК. (krok.edu.ua)

Для реєстрації клацніть на форму:

Курс підвищення кваліфікації викладачів «РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ІНТЕНСИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (google.com)\

Долучайтеся, буде корисно і цікаво!

Вебінари Web of Science українською

Запрошую вас і ваших колег взяти участь у чергових вебінарах компанії Clarivate. Всі заходи безкоштовні, проходять у двох повторах, у Webex, необхідна попередня реєстрація. Обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника, тих хто відвідаю більше 90 % основного часу вебінару.

Також зверніть увагу на спільний вебінар Clarivate та «Антиплагиат» Publish not perish, или как не погибнуть при публикации 4 березня 9:00–11:00.

Програма і реєстрація за посиланням https://bit.ly/2NxxJn6.

Курс професійного розвитку ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

за посиланням https://cutt.ly/DkW3o44

О КОТРІЙ?

Початок занять об 11.00, тривалість 2 астрономічні години

ЯК ДОВГО?

Період навчання - з 17 лютого по 5 березня 2021 року

ЧИ ОТРИМАЮ Я ДОКУМЕНТ?

Свідоцтво про підвищення кваліфікації, де буде вказано 3 кредити ЄКТС

(з урахуванням самостійної (поза-аудиторної) роботи)

Інфлист

Вебінари Web of Science

Запрошуємо взяти участь у вебінарах, які заплановано на лютий 2021 на платформі Webex. Всі заходи безкоштовні, українською. Необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Для зручності слухачів вебінари ідуть у двох повторах о 10:15 та о 16:15. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натиснув слово Register заповніть анкету. За умови прослуховування більше 90 % часу надсилається електронний сертифікат учасника.

Зареєструватися

Цифрові інструменти Google для організації ефективного зворотнього зв’язку між учасниками освітнього процесу під час дистанційного навчання

Академія цифрового розвитку має честь презентувати перший вебінар у 2021 році "Цифрові інструменти Google для організації ефективного зворотнього зв’язку між учасниками освітнього процесу під час дистанційного навчання" у рамках співпраці з Київською Малою Академією Наук, який відбудеться 08 січня 2021 року об 11:00. Спрямування діяльності Академії - на Людину, Користувача! Ми максимально піклуємося, щоб ви не хвилювалися - тому спеціально все детально пояснюємо й просимо всіх налаштуватися на позитивну співпрацю!)

Початок об 11:00 08 січня 2021 року

Посилання на трансляцію YouTube буде опубліковано на окремій сторінці цього сайту

Переглядати вебінар можна в записі!

Для отримання сертифіката на 2 години треба успішно скласти тест до 23:59 12 січня 2021 року

✔️ ви дізнаєтеся про переваги та можливості застосування цифрових інструментів Google для організації взаємодії, спільної діяльності, ефективної комунікації в освітній діяльності;

✔️ ми продемонструємо рішення як організувати зворотній зв'язок між учителем та учнем, викладачем та студентом, керівником та колективом за допомогою комп'ютера та мобільного пристрою;

✔️ ми поговоримо про ефективні рішення G Suite for Education для комплексного впровадження в діяльність закладу освіти.

Детальніше

Запрошуємо на вебінари у січні

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах січня 2021. Традиційно вони пройдуть у WEBEX. Необхідна попередня реєстрація, для якої необхідно перейти за посиланнями що наведені біля обраного вебінару, натиснути на слово Register та заповнити анкету. Зверніть увагу що деякі вебінари розпочинаються не у традиційний час та мають різну тривалість. Учасникам що відвідають більше 90% часу надсилається електронний сертифікат. Зважайте що підключення до вебінару може відбирати до 5 хвилин, розпочинайте не пізніше ніж за 5 хвилин до початку вебінару. Посилання на підключення отримаєте у листах нагадування за добу та за годину до кожного вебінару.

5 січня 2021

15:15–16:45

Тема: « Ресурси Clarivate для наукової діяльності

Тези: Оглядовий вебінар по можливостям платформі Web of Science в новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote. Аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання можна залишити в реєстраційній анкеті. Розрахований на тих хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація: https://bit.ly/3nJQzEr


14 січня 2021

12:15–13:00

Тема: Essential Science Indicators

Тези: Оглядовий 45 хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація: https://bit.ly/3rmToxG

14 січня 2021

16:15–17:15

Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду, науковці як молоді так і з досвідом стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у наприклад Web of Science Core Collection.

Реєстрація: https://bit.ly/2M3XYkl


28 січня 2021

16:15–17:15

Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

Тези: Новий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні лише однієї - головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді всі питання які буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація: https://bit.ly/3nIGN5H

Онлайн-зустріч «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти»

Коли?

1 грудня 15:00

Де?

Офіційна FB сторінка Національного агентства

Форма для реєстрації: https://bit.ly/3pZqUZX

Онлайн-зустріч «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти» з членом Національного агентства, Artem Artyukhovта комерційним директором Unicheck Україна, Андрій Сідляренко.

На вебінарі розглянемо загальні засади, інструменти та реальні кейси запровадження академічної доброчесності у закладі вищої освіти.

Артем Артюхов – «Університетська система забезпечення академічної доброчесності: погляд ЗВО та Нацагентства»

1. Загальний опис університетської системи дотримання академічної доброчесності;

2. нормативна база or/and/versus дієві механізми;

3. кейси акредитаційних експертиз.

Андрій Сідляренко – «Unicheck – інструмент для боротьби з плагіатом. Роль і місце програмного продукту у системі забезпечення академічної доброчесності»

1. Реальні приклади застосування антиплагіатного програмного забезпечення;

2. які проблеми вирішує застосування автоматизованої перевірки на плагіат;

3. оцінка звіту подібності. Чому це важливо.

Clarivate Analytics в Україні запрошує на вебінари

Онлайн-семінар для науковців астосування інструментів Google у сфері наукових досліджень"

Міністерство освіти і науки України та Google Україна проведуть онлайн-семінар для науковців, на якому розкажуть про застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій. Йдеться про Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.

«Компетентне застосування нашими науковцями у своїй дослідницькій діяльності сучасних діджитал-інструментів відкриває для них нові, ширші можливості. Впевнений, що наша ініціатива буде позитивно сприйнята науковою спільнотою», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.

Навчання відбудеться 19 листопада, початок о 14:00.

Для підтвердження участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/5WkhvvekoMyqSwat6.

Під час онлайн-семінару розглядатимуться такі питання:

роль цифрових сервісів у розвитку науки;

прикладне використання системи Google Академія;

можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts;

робота з масивами даних – Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну пошту on@cfcbigideas.com.


ДИСТАНЦІЙНИй КУРС “ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ GENIALLY В ЕЛЕКТРОННОМУ НАВЧАННІ” ІЗ 16 ПО 30 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

Інтерактивні презентації, плакати, інфографіка, вправи, ігри, вікторини, відео... Скільки онлайн-додатків ви використовуєте для створення дидактичних ресурсів? Вивчаєте інтерфейс, призначення інструментів, правила розміщення, тарифний план та обмеження, публікація та доступ - все це потрібно знати для роботи в тому чи іншому додатку.

Платформа Genially - інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме і т.д. Станьте геніальними разом з нами!

В процесі ефективного спілкування з тренером ви навчитеся створювати:

  • персональний брендинг;

  • інтерактивні плакати та презентації;

  • інфографіку;

  • віртуальний підручник та відеопрезентації;

  • вправи, ігри та вікторини.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Використання сервісу Genially в електронному навчанні" в кількості 30 годин.

Інформаційний лист: https://bit.ly/389Rmd6

Посилання на форму реєстрації: https://bit.ly/3oVzNDu

Сайт курсу: https://sites.google.com/view/16-30-11-2020

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренером Академії цифрового розвитку Ольгою Богдановою, компетенції якого підтверджені сертифікацією Google for Education. Наш тренер протягом навчання буде консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для вас ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Вебінар «Використання сервісу Canva for education під час дистанційного і змішаного навчання»

Запрошуємо вас на вебінар про використання сервісу Canva для дистанційного та змішаного навчання. Ефір 16 листопада, о 18:00!

Що ви отримаєте на вебінарі:

  1. Дізнаєтеся як отримати доступ до сервісу Canva безкоштовно

  2. Навчитеся використовувати можливості Canva у навчанні

  3. Отримаєте поради про використання сервісу для дистанційного та змішаного навчання

  4. +Подарунок! Презентація лектора

Курс «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії»

Google Україна за активної підтримки МОН організовує безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року.

«Надання нашим вчителям можливостей опанувати навички з організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів є сьогодні одним із наших ключових пріоритетів. І ми дуже вдячні представникам IT-спільноти за активну співпрацю у цьому напрямі», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.

Докладніше: bit.ly/38hYcgw

Запрошуємо на вебінари у листопаді і грудні

1 декабря (вт)

Вступление в наукометрию

Иногда наукометрические показатели используют не по назначению, что приводит к непониманию возможностей и ценности данной науки. Рассмотрим цели, задачи и функции наукометрии. Абсолютные и нормализованные показатели, их возможности и ограничения. Корректное и некорректное применение. Ответы на ваши вопросы.

Реєстрація:

6:00–6:45 - https://bit.ly/3julcLf

9:00–9:45 - https://bit.ly/2JbCzEj

12:00–12:45 - https://bit.ly/3dXJsV4

3 декабря (чт)

Поиск в пристатейной литературе: доступные сокровища Web of Science

На платформе Web of Science проиндексировано более 1,8 млрд ссылок пристатейной литературы. Анализ этих данных позволяет посмотреть: где, когда, кем цитировались ваши работы, опубликованные в изданиях, которые не проиндексированы в Web of Science. Как сохранить эти данные? Узнать как определенная работа повлияла на развитие научного направления. Ответы на ваши вопросы.

Реєстрація:

6:00–6:45 - https://bit.ly/34wMuwj

9:00–9:45 - https://bit.ly/37LDFki

12:00–12:45 - https://bit.ly/34ufAfS

7 декабря (Пн)

Подобрать журнал для публикации и не ошибиться с выбором

В мире более 100 тысяч журналов, утверждающих, что они являются научными. По каким критериям выбирают журнал для публикации? Можно ли опубликоваться бесплатно? Если журнал открытого доступа, то какова цена? Как проверить индексируется ли издание в Web of Science Core Collection? Что такое хищнические издания? Какие у них есть отличительные особенности? Ответы на ваши вопросы.

Реєстрація:

6:00–6:45 - https://bit.ly/3dXcQe4

9:00–9:45 - https://bit.ly/2HBFmpG

12:00–12:45 - https://bit.ly/34yVm4K

8 декабря, вторник

Web of Science: новый интерфейс, новые возможности, новые функции

С января 2021 года у Web of Science будет новый интерфейс. Что изменится? Как пользоваться? Какие новые функции есть? Пошаговое видеоруководство для начинающих и опытных пользователей. Ответы на ваши вопросы.

Реєстрація:

6:00–6:45 - https://bit.ly/37K2e11

9:00–9:45 - https://bit.ly/2HGsgXP

12:00–12:45 - https://bit.ly/3mq5in1

ЗАПРОШЕННЯ НА БЕЗОПЛАТНИЙ ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ ПРО SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE!

Clarivate Analytics в Україні запрошує на вебінари

Clarivate Analytics в Україні запрошує на вебінари

Запрошуємо на курс "Наукова комунікація в цифрову епоху" від викладачів та співробітників Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER».

Цикл навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science»

Проєкт «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики»_безкоштовні вебінари

Безкоштовні вебінари для науковців з використання бази даних Scopus

Clarivate Analytics в Україні запрошує на вебінари

Вебінар від Unicheck "Академічна доброчесність онлайн. Реальний досвід ЗВО"

Цей вебінар дасть відповіді на наступні питання:

- як організувати процес перевірки робіт на плагіат у закладі освіти, якщо ви щойно його почали;

- як налаштувати зручну комунікацію між адміністраторами сервісу та викладачами;

- як легко розв'язати безліч питань під час роботи з сервісом;

- як розподілити резерви сервісу між викладачами;

- як контролювати процес використання сервісу;

- як спростити роботу викладачів під час сесії;

- як інтегруватися з системою управління навчанням, якщо вона вже працює у ЗВО.

Час проведення:

4 червня 2020 11:30