Учням


 Правила поведінки на час небезпеки та сигналів тривоги

1. Не наражай себе на небезпеку свідомо: не виходь на вулицю під час дії комендантської  години чи під час повітряної тривоги. Намагайся зберігати спокій,  у разі оголошення тривоги чи початку бойових дій, швидко реагуй на вказівки дорослих та прямуй до визначеного місця укриття.

2. Ховайся у пристосовані для укриття місця. Обговори з дорослими місця безпечного схову та шляхи прямування до них.

3. Дослухайся до настанов, порад та застережень батьків, дорослих, з якими перебуваєш в одному приміщенні, укритті.

4. Дотримуйся правила двох стін. У разі «прильоту» перша стіна бере на себе удар, а друга стіна може захистити від осколків та сторонніх уражаючих предметів.

5. Тримайся подалі від вікон! Коли на вулиці відбуваються вуличні бої або ж існує ризик обстрілу , знаходження біля вікон в рази збільшує ризики отримання ушкоджень. Можна отримати осколкове поранення або бути травмованим/ ною, якщо скло виб’є ударною хвилею.

6. Постійно стеж за рівнем заряду мобільного телефону та інших гаджетів. Телефон, планшет, ноутбук, павербанк, ліхтарик тощо мають бути завжди зарядженими.

7. Якщо ти бачиш озброєних людей, військову техніку, масові заворушення ПОКИНЬ це місце та негайно повідом дорослих.

 8. Якщо ти, перебуваючи на вулиці, виявив/ла  іграшки, мобільний телефон та інші речі чи предмети, які тобі не належать, пам’ятай: КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ їх піднімати чи переносити, тому що це можуть  бути замасковані вибухонебезпечні пристрої. ОБОВ*ЯЗКОВО  повідом дорослих про свою знахідку.   


Що не постимо:

 


Учням 9,10,11 класів

Профорієнтація

     Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» започатковано реалізацію Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» (далі – Проєкт), що наразі триває.

Мета Проєкту – сприяння здобувачам освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

Здобувачі освіти зможуть відвідати портал Проєкту (https://www.hryoutest.in.ua/), зареєструватися та пройти профорієнтаційне тестування; отримати результат тестування, який буде відправлено на електронну пошту, зазначену під час реєстрації; замовити онлайн-консультацію у кар’єрного консультанта, зазначивши свої дані та обравши зручні дату і час консультації; отримати результат консультування; переглянути цікаві та корисні відеоролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів тощо; переглянути відеоекскурсії із залученням роботодавців, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створено в українських підприємствах та організаціях; ознайомитись з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: вакансії, умови праці, заробітна плата, перспективи, цікаві факти, навички, якими треба володіти тощо.



Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ

Гендерна рівність - запитання та відповіді

Гендерна рівність та стереотипи.ppt

Торгівля людьми : міфи та стереотипи


МОМ_Держпраця_ПТЛ.pptx
Новый документ
Новый документ
Дихання:
Новый документ
- Не зубріть усю ніч, а відпочиньте