ОГОЛОШЕННЯ

Пробна посадка учнів

Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23

відбудеться 28 серпня 2021 р. о 9.00 год.

Адміністрація школи


Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

17-23 травня за ініціативи ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму. Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі.

Заходи будуть відбуватися у два етапи: 17-23 травня та 15-21 листопада. Під час І етапу заплановано проведення, зокрема:

  • Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому» у всіх закладах загальної середньої освіти країни та інших інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі (матеріали за посиланням);

  • VI щорічного всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна» на тему безбар’єрності, зокрема в освітньому середовищі;

Більше інформації щодо заходів Тижня – тут.



ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!!!

Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України від 03.03.2021 року № 273 скасована обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році.

Цей документ дозволяє Вам самостійно визначитися із тим, чи проходити ДПА у формі ЗНО в цьому році. Ті ліцеїсти, які вирішили проходити ЗНО, зможуть також самостійно вирішити, чи отримувати оцінку за ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Зауважте: новий закон не скасовує ЗНО для вступників до закладів вищої освіти.

Приклади можливих ситуацій.

1) Ліцеїст Макаренко планує вступати до закладу вищої освіти, переконаний в тому, що отримає високі результати на ЗНО. Тому проходитиме всі тести ЗНО, на які зареєструвався, а також звернеться до начальника ліцею із проханням виставити його оцінки за ДПА у формі ЗНО в додаток до свідоцтва про повну загальну середню освіту.

2) Ліцеїст Петренко також планує вступати до закладу вищої освіти, але не хоче, щоб його результати ДПА у формі ЗНО були виставлені у свідоцтво про повну загальну середню освіту. Він візьме участь у ЗНО, але не проситиме виставляти його результати ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту. У такому разі в документі про освіту ліцеїста Петренко буде запис про те, що він звільнений від проходження ДПА у формі ЗНО.

3) Ліцеїст Шевчук в цьому році не планує вступати до закладу вищої освіти, тому зареєструвався тільки для проходження ДПА у формі ЗНО. Він не проти мати запис “звільнений від складання ДПА” у свідоцтві про повну загальну середню освіту. З огляду на ухвалення Закону, ліцеїст не прийде складати тестування, у його свідоцтві про повну загальну середню освіту, як і в документі ліцеїста Петренко, буде зазначено, що він звільнений від проходження ДПА у формі ЗНО.

4) Ліцеїст Белецький планує вступати до закордонного закладу вищої освіти, у якому вступників просять надати і результати ЗНО, і свідоцтво про повну загальну середню освіту із результатами ДПА. Тож він складатиме всі тестування ЗНО й ініціюватиме внесення результатів ДПА у формі ЗНО у свій документ про освіту.

Тому, з огляду на вищезазначені приклади і на Ваші плани щодо вступу до Вищих навчальних закладів ви САМОСТІЙНОобираєте, чи вносити результати за ДПА у формі ЗНО в додаток до свідоцтва про повну загальну середню освіту, чи ні.




Увага!.

Шановні батьки учнів початкових класів!

Адміністрація Миколаївської ЗОШ №23 повідомляє, що відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Миколаєва ( пр. №9 від 23.04.2021р) учні 1-4 класів з 05 травня навчатимуться офлайн ( у школі) з дотриманням всіх протиепідемічних санітарних вимог.

Освітній процес для здобувачів освіти 5-11 класів здійснюється в дистанційному режимі з використанням технологій дистанційного навчання.

Бажаємо всім здоров'я

Розпорядженням міського голови від 26.10.2020 №271р визначено порядок роботи виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Миколаївської міської ради в умовах карантинних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, у тому числі:

– роботу із заявниками та відвідувачами закладу освіти засобами телефонного та електронного зв’язку:

за телефоном 48-50-23

електронна пошта - mzosh_23@ukr.net

– здійснення прийому та видачі кореспонденції у зоні очікування;

– скасувати на період карантину проведення службового та особистого прийомів громадян директором заступниками директора .

Прийом громадян в закладі освіти здійснюватиметься в дистанційному режимі: з 9.00 год. - 16.00 год.






За інформацією директора ЦПР ПП Ольги ТАРАСОВОЇ :

  • З огляду на припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробне ЗНО в Миколаївській області, заплановане на 10 квітня, відтерміновується та відбудеться 24 квітня .


Управління освіти Миколаївської міської ради доводить до відома, що через складну епідемічну ситуацію, пов'язану зі зростанням захворюваності на коронавірус, регіональна та міська комісії з питань ТЕБ та НС найближчим часом приймуть низку рішень щодо запровадження додаткових карантинних заходів:

- з 03 квітня 2021 року, транспорт працюватиме з 06:30 до 09:00 години та з 16:30 до 19:00. При цьому для проїзду треба обов'язково мати не лише перепустку, а й документи, що посвідчують особу. В інший час громадський транспорт не курсуватиме;

- заклади дошкільної освіти продовжують працювати, але приймають дітей у тих батьків, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури;

- з 05 квітня 2021 року заклади загальної середньої, позашкільної освіти, професійної (професійно-технічної) будуть працювати в дистанційному режимі;

- з 05 квітня 2021 року буде призупинено проведення комплексного оцінювання дітей та прийом відвідувачів інклюзивно-ресурсними центрами.


ЗНО 2021 ВІДБУДЕТЬСЯ У ЗАПЛАНОВАНІ ТЕРМІНИ

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. №1236, які ухвалив Кабінет Міністрів.

Отже:

  • пробне ЗНО відбудеться 10 квітня,

  • основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – з 21 травня до 15 червня,

  • додаткова сесія ЗНО – з 26 червня до 16 липня.

Більше деталей читайте за посиланням. Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте також на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.


ВАЖЛИВО: ЩОДО ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО 10-11 КЛАСІВ

Переформатування мережі закладів середньої освіти, які здійснюють місцеві органи влади в межах реформи децентралізації, не призведуть до масового закриття шкіл. Всі 9-класники матимуть змогу вступити до 10-х класів. Про це заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

У 2021 році зарахування до старшої школи відбуватиметься за встановленим порядком.

Рішення про створення мережі ліцеїв, у яких буде старша школа, згідно з чинним законодавством прийматимуть обласні або міські ради (в містах із населенням понад 50 тисяч).

Докладно про це читайте за посиланням.


ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

У наслідок наближення до пристроїв електропостачання, під час проїзду на дахах вагонів («РУХ ЗАЧЕПІНГ») або підйому на дахи електропоїздів, вагонів, цистерн (для здійснення СЕЛФІ) травмовано 22 громадян, з низ 9 з смертельним наслідком. Загалом це підлітки та юнаки віком від 12 до 19 років.

Невтішна статистика свідчить про те, що підлітки наражають себе на небезпеку для того щоб розмістити екстремальне фото в соціальних мережах, щоб виділитись серед друзів, не розуміючи що номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.

Всі випадки травмування сталися внаслідок порушення самими потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті», а саме:

  • під час ходіння по залізничним коліям та переходу через колії в невстановлених місцях;

  • через особисту необережність пасажирів при посадці та висадці в вагони;

  • проникнення громадян на об’єкти залізничного транспорті з метою особистої наживи;

  • безцільне знаходження на залізничних станціях та перегонах;

  • дитячі пустощі, безконтрольність з боку батьків.

Для збереження вашого життя та здоров’я виконуйте основні правила поведінки на залізничному транспорті:

  1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

  1. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).

При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв'язку.

  1. При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Пішоходам категорично забороняється:

  1. Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.

  2. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.

  3. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.

  4. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.

  5. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.

  6. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.

  7. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.

  8. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Пам’ятайте: дотримання зазначених вимог вбереже Вас від фатальних випадків при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних перегонах.


Як можна уникнути ризику зараження на COVID-19

Ось чотири запобіжні заходи, яких ви та ваша сім’я можете вжити, щоб уникнути зараження:

1. Часто мийте руки, використовуючи мило та воду або спиртовмісні засоби для миття рук

2. Прикривайте рот і ніс при кашлі або чханні суглобом ліктя або серветкою і викидайте серветку у смітник, що закривається кришкою

3. Уникайте тісного контакту з усіма, хто має симптоми застуди або грипу

4. Негайно звертайтеся до лікаря, якщо у вас підвищена температура, кашель або якщо ви відчуваєте, що вам важко дихати.


УВАГА ! Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє про створення цілодобової безкоштовної державної консультаційної лінії за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звернутися діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.


УВАГА! Адміністрація Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 повідомляє,що з 11.01 по 24.01. 2021 року,школа переходить на дистанційне навчання.