O NAS

Wszystko zaczęło się jeszcze w ubiegłym stuleciu. Wizja motocyklowym podróży siedziała na dnie w sercu i czekała na odpowiedni moment, by się urzeczywistnić. Z grupą przyjaciół przemierzaliśmy polskie drogi i odkrywaliśmy piękno, coraz dalej oddalonych od domu miejsc. Potem horyzonty się poszerzyły, a możliwości pozwalały na pierwsze kilkudniowe wyjazdy. Jednak przełom nastąpił na początku XXI wieku, kiedy to ciekawość świata najprzyjemniej została zaspokojona na motocyklu. Pierwsze prawdziwe motocyklowe wojaże rozpoczęły się od Skandynawii. Dzięki doskonale przygotowanej wyprawie do Norwegii, przez serdecznego kolegę Witolda, gdzie jazda motocyklem oczarowała całą grupę, w mojej głowie zapadła decyzja o konieczności powrotów w ten rejon. I tak, nienasyceni widokami, zakrętami i gościnnością , wracamy na drugą stronę Bałtyku, by zaspokoić potrzebę radości z jazdy i rozwijać motocyklową pasję. I mamy nadzieję, że nie znudzi się to nigdy.

Andrzej Gołębiowski & TEAM

Podróżowanie niesie w sobie niezwykłość w poznawaniu świata. To przywielej dany wszystkim, którzy obrali cel i wyznaczyli termin. I chociaż zdecydowanie więcej satysfakcji dostracza bycie w podróży, anieżeli dotarcie do jej kresu, to jedno bez drugiego traci to coś, co za każdym razym motywuje nas do wyjazdów. Zarówno tych krótkich, jak i tzw. podróży życia. Po każdej wyprawie "apetyt rośnie w miarę jedzenia", a wymagania są coraz bardziej sprecyzowane. Ważne, aby zaznać niecodzienności, wyjątkowości i niepowtarzalności. Moto Scandal Team ze wszech moc zadba, aby każdy wyjazd, oprócz wcześniej wymienionych doznań, dostarczał satysfakcji bycia w dobrej, rosnącej formie, cokolwiek miałoby to znaczyć. Aktywny wypoczynek, czyli zmęczenie dla przyjemności obowiązkowo w programie.


Andrzej Gołębiowski - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizacja TURYSTYKA. Odkrywca walorów Skandynawii i jej uroków umożliwiających aktywny wypoczynek na motocyklu, rowerze i nartach. Twórca RowerOver - stowarzyszenia dbającego o przebieg i rozwój szosowego maratonu rowerowego KaszebeRunda. Zwolennik otoczenia bez reklam i banerów. Degustator piwa regionalnego oraz miłośnik kabaretek i kabaretu. Każda z organizowanych wypraw zawiera w sobie elementy zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Jest także miejsce na spontaniczne rozwiązania, kreatywne zmiany lub udoskonalenia w wyniku improwizacji. Przyjemnością jest podzielić się emocjami i apetytem na życie. Zapraszam do kolekcjonowania takich chwil, ... moto chwil.