Методичні заходи

2023

20 травня 2023 року відзначався День банківських працівників.

23 травня 2023 року, у межах тижня професійної освіти, Сенич Ірина,  представник Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ),  провела відкритий урок зі здобувачами освіти груп 105, 205, Т-12 з професії «Касир (в банку)», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Київського професійного коледжу «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ». Під час заходу здобувачі освіти розширили свої знання  щодо банківської системи України та Національного банку, фінансової грамотності; ознайомилися з професією банкіра.

Також здобувачі освіти дізналися:

•    скільки рівнів має банківська система в Україні;

•    що означає центральний банк;

•    чим займається Національний банк України;

•    як працюють і на чому заробляють банки;

•    як обрати банк для обслуговування;

•    з якими викликами зіткнулася банківська система в України під час війни;

•    як правильно керувати своїми фінансами;

•    як заощаджувати гроші в готівці;

•    як заощаджувати в безготівковій формі;

•    як примножити накопичені гроші за допомогою банку;

•    як обрати депозит;

•    як позичити в банку кошти.

Найактивніші учасники заходу отримали призи від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ).

З 10 по 14 квітня У Вищому професійному училищі №25 проходив тиждень будівельних та деревообробних професій.

Розпочався тиждень з майстер–класу який провели майстри виробничого навчання Губенко С. В. та Музира Ю.О.  Майстрині поділились зі здобувачами освіти своїм знаннями та досвідом роботи із змішування фарб, створення малюнків за допомогою нитки та трафарету.

Продовжився тиждень  майстер-класом з теми “Декупаж керамічної плитки”. Одним із способів проявити фантазію і творчість є виконання декупажу плитки. Учні із задоволенням прослухали пояснення майстра в/н, Мосницької В.В., та мали змогу самостійно створити оригінальний декор на плитці.

Викладачки професійно-теоретичних предметів  урізноманітнили тиждень уроком-подорожжю  та вікториною.   Викладач Гула А.В.  провела урок “Україна дивовижна”  в групі 206. Здобувачі освіти здійснили віртуальну подорож по областях України та познайомились з виробниками будівельних матеріалів.

В групах  фахових молодших бакалаврів МБ 22.1 та МБ22.2, викладачем Демчук В.Ф, було проведено вікторину «Знавці будівельних конструкцій», визначали найерудованішого знавця будівельних конструкцій. За допомогою питань вікторини було перевірено глибину знань здобувачі освіти, їх загальний рівень ерудиції, розвиток логічного мислення та кмітливості, а також інтерес до будівельних конструкцій.

У четвер тривога не завадила проведенню інтелектуально-розважальної  гри “Будівельний марафон” серед учнів з професії “Монтажник гіпсокартонних конструкцій” який провели майстри в/н Цисарська Н.В. та Мосницький В.Т.. Нехай і в укритті, але наші учні 206 та 106 груп  показали  свої вміння та навички, здобуті при вивчення своєї професії. Марафон був насичений цікавими завданнями та неочікуваними конкурсами. Всі учні отримали не тільки задоволення від участі в змаганні але й солодкі призи.

Під час проведення  предметного тижня учні гр. 306 Костира Д., Тютюн П., Горкушенко В., Юрченко А., Курінний Л. та учень гр. 206 Мохамед-Iслам Мд. під керівництвом викладача Гули А.В. пройшли короткострокові курси для підтримки відбудови України у межах програми EU4Skills. Мета цього короткострокового курсу – навчити здобувачів освіти основам безпечної роботи на будівельному майданчику опанувавши загальні принципи дотримання безпеки. Всі учні по завершенню навчання отримали сертифікати.

Дякуємо голові методичної комісії Гулі А.В. за організацію тижня. Майстрам виробничого навчання та викладачам за цікаві і насичені заходи які сприяють всебічному розвитку особистості на засадах загальних та професійних компетентностей, практичній і творчій складовій освітньої діяльності, індивідуалізації і диференціації навчання.

В рамках проведення тижня професії «Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник» для здобувачок освіти групи 302 соціальним партером, директоркою салону краси Світланою Вікторівною Кірток, 6 квітня 2023 року був проведений майстер клас з манікюрної справи. На якому Світлана Вікторівна ознайомила учениць з будовою нігтьової пластини; з інструментами, матеріалами та пристосуваннями, які використовуються при виконанні сучасного манікюру.

4 квітняДень створення НАТО. Саме цього дня 1949 року в США створили організацію Північноатлантичного договору

5 квітня 2023 року викладачка історії Дядюшева С.В. та викладачка географії Лєпєшкова З.М. провели урок-гру з елементами квесту «Країни НАТО» з нагоди 74 річниці створення НАТО. Здобувачі освіти групи № 206 продемонстрували свою ерудованість та обізнаність, відповідаючи на запитання. Учасники гри добре знали столиці країн та їхні прапори. На уроці дізналися багато цікавих фактів про кожну країну-учасницю альянсу.

Із моменту набуття чинності нової редакції Українського правопису 2019 року минуло 3 роки. Час оновлювати свої знання, звикати як до безваріантних орфографічних змін, так і варіативних доповнень до чинної норми. А головне – розуміти, чим вони зумовлені. Процес повернення до питомих українських написань розпочато, і наше завдання – використовувати їх у своїй повсякденній мовленнєвій практиці.

Це питання стало провідним на першому занятті майстер-класу «Нове життя нового прагне слова», яке для своїх колег  провела викладачка української мови Маштега Людмила 12 січня 2023 року.

Вона проінформувала педагогічних працівників про зміни у вимові й написанні слів відповідно до нової редакції Українського правопису.

Основне завдання заняття - удосконалити професійну компетентність педагогічних працівників навчального закладу щодо підвищення мовної грамотності за новим Українським правописом,  набути навичок швидкої адаптації до змін у літературній мові.

Повага, з якою необхідно ставитися до рідної мови,  потрібна носіям цієї мови не менше, ніж повага до особистості. Висока культура мовлення  людини є свідченням її вихованості.

Тож збережімо для нащадків мову правильну, чисту й правічну!

11.01.2023 року менеджер компанії «СOLORSTAR» Немировська О.А. провела для педагогічних працівників Вищого професійного училища № 25 м.Києва семінарське заняття «Вишукане волосся». Учасники семінару ще раз удосконалили свої знання щодо правильного догляду за волоссям.  Комплексний підхід до очищення та зміцнення волосся зробить його здоровим і красивим. Олена Анатоліївна докладно описала   кожен крок процедури, проаналізувала вибір косметики з урахуванням типу волосся, поділилася секретами, що потрібно робити, щоб повернути локонам красу та силу. Рекомендації Немировської О.А допоможуть подбати про волосся сьогодні, щоб воно порадувало нас гладкістю, переливом, силою й витривалістю вже завтра.

10.01.2023 Майстер виробничого начання, Назарова О.О., провела бесіду з колективом закладу освіти на тему «Поради кібербезпеки у воєнний час».  Олена Олександрівна надала рекомендації  як можна хоч трохи убезпечити себе у більшості випадків шахрайства.


10.01.2023 в рамках школи молодого педагоа була організована самоосвіта молодого педагога. Молоді майстри виробничого навчання провели обмін досвідом, щодо підвищення педагогічної майстерності.

09.01.2023 було проведено  практичне заняття

    «Урок виробничого навчання, як основна форма організації навчально-виробничої         діяльності учнів в майстерні та сучасні вимоги до нього».

У цей непростий для нашої країни період потрібно знаходити час для дружніх зустрічей. Саме така зустріч відбулася сьогодні, 05.01.2023, у кабінеті англійської мови №34. Колеги з радістю завітали до викладачки Руденко Юлії Олексіївни на "Christmas traditions. Ukraine - Britain". Навчання з елементами чаювання або чаювання з елементами навчання. Усі поринули в різдвяну атмосферу англійських традицій. Кожен з учасників отримав передбачення на весь рік, перевірив свою кмітливість та обізнаність щодо англійських традицій святкування Різдва, виготовив для себе янгола-охоронця, створив англійською мовою вітальну листівку захисникам та захисницям України й українському народу з символом року. А для того, щоб гості не розійшлися по-англійськи, - усе завершилося чаюванням з цукерками.

11.01.2023 викладачка географії і біології, Лєпєшкова З.М., провела вебінар на тему: "Використання платформи Wakelet для створення е- портфоліо".