Атестація учителя хімії та біології у 2020-2021 н.р.

Коваль Людмила Олександрівна

учитель вищої категорії

Самоосвіта

Під час осінніх канікул 30 жовтня 2019р. вчителі Мачухівської ОТГ зібралися на методичне об'єднання в приміщенні кабінету інформатики Мачухівського НВК. Обговорили питання що викликають труднощі на олімпіадах, вчителі математики ознайомилися з можливостями додатку Geogebra та навчилися виконувати в ньому побудови, вчителі інформатики дізналися про сучасний вид мистецтва Excel-Art та створили «Чарівну клумбу» в табличному процесорі.

Менделєєвські читання

Вчителі хімії Полтавського району Мачухівського, Головачанського, Божківського НВК та Вацівської ЗОШ на чолі з методистом методичного сервісного центру Гришко В.Я. відвідали чергові XI Менделєєвські читання, які відбулися 27 лютого при педагогічному університеті.

Учителем Вацівської ЗОШ Садомець Л.Ю. було представлено статтю на тему: «Хімічна наука: сучасність,досягнення а перспективи». Вчитель Головачанського НВК Кравченко Лідія Миколаївна поділилася своїм досвідом у статті «Використання на уроках хімії елементів ігрової діяльності як одного із методів інтерактивного навчання».

Учениці 10 класу Головачанського НВК Білоніг Євгенія та Остапченко Діана розробили проект «З історії розвитку хімічної промисловості на Полтавщині». Вчителям було запропоновано доповіді про роботу в «хмарних техноло-гіях» ,використання екскурсій ,дослідницької роботи. Цікаві представлені матеріали допоможуть вчителям у подальшій роботі . Дякуємо організаторам за проведену роботу і цікавий захід !


Місячник педагогічної майстерності

Під час місячника педагогічної майстерності вчителів природничого-трудового і математичного циклів було підготовлено і проведено 4 уроки, які провели:

  • Коваль Л.О. біологія (8А клас), «Зоровий сенсорний аналізатор».

  • Ярошенко Л.В. алгебра (6 клас), «Раціональні числа та дії над ними».

  • Білокінь В.В. географія (9 клас), «Металургійне виробництво світу».

  • Шаповал В.І. фізичне виховання (6 клас), «Волейбол».

Уроки відзначалися доступністю, наглядністю, з різноманітними

інтерактивними методами і методичними прийомами, зокрема використанням схем, комп'ютера.

Уроки Людмили Олександрівни Коваль відзначаються чіткістю, логічністю, послідовністю викладанням матеріалу, використанням наочності, комп'ютерних технологій.

Ярошенко Лариса Василівна подає знання цікаво, доступно, наглядно, здійснює міжпредметні зв'язки, національно-патріотичне виховання, використовуючи символи України, на урок були підібрані цікаві задачі.

Валентина Валеріївна Білокінь здійснює пошуково-дослідницьку діяльність, роботу з матеріалом самостійно, розвиває вміння аналізувати, порівнювати. Урок відзначався високою інтелектуальною напруженістю, традиційною технологією з елементами проблемно-дослідницької технології для забезпечення навичок, виховання патріотизму, формує економічне та екологічне мислення.

Володимир Іванович Шаповал проводив урок з використанням різноманітних вправ, насичений зміною видів діяльності. Кожному учневі була приділена увага, сказані зауваження та поради. Під постійним контролем учителя вимірювання пульсу до і після фізичного навантаження.