Новини

Участь ліцею в Швейцарсько-українському проєкті «DECIDE: ВІДБУДОВА»

«DECIDE: ВІДБУДОВА» – це ініціатива Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, що покликана допомогти громадам Чернігівської, Одеської та Полтавської областей у відновленні шкіл та облаштуванні шкільних укриттів. Ми радіємо, що є учасниками цього проєкту.

1 травня тренери «DECIDE: ВІДБУДОВА» завітали до Линовицького ліцею, щоб провести для 30 ліцеїстів 5-11 класів тренінг  написання проєктів з облаштування укриття нашого ліцею та використання його як освітнього хабу для потреб молоді.

Наші учні розпочали сьогодні роботу над 3 цікавими проєктами. Серед них  діти  оберуть найкращий шляхом голосування. Саме проєкт-переможець  буде втілено в життя під час облаштування і наповнення нашого  хабу в укритті в рамках ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА».

Щиро дякуємо організаторам за цікавий , насичений і продуктивний день. Ліцеїсти отримали безцінний досвід. Попереду – робота над завершенням написання проєктів, та причетність до важливої справи в команді надихає на нові креативні ідеї!


Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Згідно з наказом 68 по Линовицькому ліцею від 18.04.2024 року із 22 по 26 квітня був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.  Класоводами 1-4 класів , класними керівниками 5 - 11 класів, бібліотекарем, педагогом-організатором, практичним психологом були проведені години спілкування, інтерактивні ігри, вікторини, перегляди відеоуроків та відеороликів, бесіди на тему збереження життя та здоров'я. Вихователі ГПД провели конкурси малюнків, перегляд та обговорення пізнавальних мультфільмів. Адміністрацією була організована зустріч учнів та вчителів із представниками Червоного Хреста. Учителька основ здоров'я провела тренінг та бесіди із учнями 5-11 класів. 23 квітня відбулася зустріч  старшокласників із старшим дільничним інспектором Бобляном Артемом Руслановичем, який розповів про правила дорожнього руху і необхідність їх дотримання у щоденному житті. Учителем мистецтва були проведені інформаційні п'ятихвилинки "Безпека дітей мовою мистецтва", а також гра на кмітливість та уявний малюнок "Безпека дітей". Завдячуючи ЗСУ, усі учасники навчально-виховного процесу активно долучилися до заходів, які були проведені протягом цього тижня, адже переконані, що у наш складний час "Навчені значить озброєні".

STEM-тиждень

Розпочався Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій заступник директора з навчально-виховної роботи Ворожбит С.О. провела гру "Угадай обласний центр України". Кожен клас отримав завдання про Чернігівщину, а потім спільно склали мапу України з пазлів. Під час перерв на ліцеїстів чекали цікаві досліди та руханки. Організаторами активностей під час перерв були вчителі географії Ворожбит С.О., Рудика С.О., хімії Кліщ О.В., педагог-організатор Новик І.С. Учні 1-4 класів зі своїми класоводами працювали над проєктами: "Твоя країна-Україна" (Гапетченко О.М.), "Фантастичні космольоти у Сонячній системі" (Свириденко С.І.). Другокласники були активними учасниками захоплюючої ранкової зустрічі (Силко В.М.). Школярі 3 класу презентували виставку "Автомобілі майбутнього" (Совершенна Т.І.). Ліцеїсти 10 класу на уроці інформатики створили комікс "Безпека в Інтернеті" (Комар В.А.). Цікаво пройшов урок хімії в 7 та 11 класах у форматі STEM-моделювання. На уроці трудового навчання здобувачі освіти 8 класу створювали проєкт "Органайзер для канцелярського приладдя" (учитель Кліщ О.В.). Одинадцятикласники разом з учителем географії працювали над розробленням регіональних  маршрутів туристичних подорожей Чернігівщиною (учитель Ворожбит С.О.).

22 квітня у День Землі учні-випускники разом з адміністрацією закладу на подвір'ї ліцею висадили саджанці мигдалю, а на клумбі-чорнобривці, символ отчого дому, материнської любові.

Школярі 7 класу долучилися до акції "Квітуча Україна" (Нічик А.А.), а шестикласники прикрасили кабінети, свої домівки кімнатними рослинами, вирощеними власноруч (учитель Мазуренко Л.В.). У день "Math" у рекреації ліцею була створена виставка дитячої творчості, учителі математики (Богуш Н.М., Макаренко М.О.) організували фотоконкурс"Геометрія в природі".

У закладі панувала атмосфера творчого пошуку, невимушеного навчання, гарного настрою.

Усі заходи пройшли організовано, цікаво, креативно, з використанням інноваційних освітніх технологій, завдяки чому змогли втілили в життя багато ідей, зацікавити школярів до вивчення предметів не лише природничо-математичного циклу.

STEAM-турнір

У рамках фестивалю «STEM-весна – 2024» 25 квітня 2024 року в Линовицькому ліцеї Линовицької селищної ради з метою реалізації концептуальних засад STEM-освіти, впровадження STEАM-орієнтованого підходу в освітній процес, розвитку в здобувачів освіти системного мислення, формування навичок роботи в команді та застосування набутих теоретичних знань з природничих наук у практичній діяльності проведено STEAM-турнір. Він відбувався у вигляді змагання за трьома категоріями між двома командами –  «Розумники» та «Дослідники», у складі яких брали участь учні 7-9 класів. У категорії «Mathematics+Logic» учні вирішували цікаві математично-логічні завдання - «Родини», «Озеро», «Офіціант» - й намагалися встановити подружні пари та вік кожного члена сім’ї, збільшити площу озера та прокласти маршрут офіціанта. Захопливим конкурсним завданням було складання мостів у категорії «Engineering». Довелося помізкувати, щоб скласти міст да Вінчі, а міст з паперу витримав пластиковий стаканчик з водою. Лише командний дух, спільні старання кожного учасника принесли бажаний результат.   Категорія  «Scienc» складалася з трьох завдань: «Незвичний годинник», «Видільна система», «Яйце в склянці». Учні мали змогу поглибити знання з географії, біології та хімії. 

Ці фото – лише частина наших емоцій!

День Цивільного Захисту в ліцеї

Сьогодні головний національний інтерес - це мир на нашій землі.Основна наша цінність - це громадяни України, їхнє здоров'я та життя.19 квітня у Линовицькому ліцеї був проведений День цивільного захисту та комплексне об'єктивне тренування з метою відпрацювання практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.Учасниками освітнього процесу опрацьовано два сигнали: "Загроза захоплення терористами закладу освіти" та "Увага всім!" Ліцеїсти були активними учасниками тренувальної пожежної евакуації. Для школярів 1-4 класів проведені   естафети.Учні 5-9 класів розширили знання з безпеки життєдіяльності у вигляді квесту, цікавої гри - подорожі. Діти із задоволенням спробували себе у ролі пожежників та лікарів, героїв-рятувальників та працівників СЕС, інших важливих професій. Команди 10-11 класів узяли участь у змаганнях на витривалість, мужність та кмітливість. У стінах закладу  була атмосфера радості та щастя. Діти у піднесеному настрої вчилися, змагалися, виконували патріотичні пісні. Гостями заходу були представники пожежної служби, військкомату та старший інспектор  відділу реагування патрульної поліції  Прилуцького районного відділу поліції майор  Литовченко Сергій Анатолійович. Іноді складні життєві обставини вимагають від людини мужності та рішучості, вправності, уміння не розгубитися у складній ситуації. Безперечно, наші діти зможуть подолати будь-які труднощі. Молодці! Щиро дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатися,  проводити змагання! Слава Героям!

Тиждень технологій та трудового  навчання “Хто, що вміє, то і діє”

З 18 березня по 22 березня, під гаслом “Хто, що вміє, то і діє”, у нашому ліцеї проходив Тиждень технологій та трудового  навчання.

 Впродовж Тижня відбулися заходи, під час яких учні 5- 11 класів продемонстрували свої уміння та здібності в різних конкурсах і вікторинах, розгадували ребуси та цікаві завдання.

Тиждень було розпочато лінійкою, підготовленою та проведеною випускниками ліцею.

Учні 6- Б класу  навчилися виготовляти дерев'яного робота-спільника (кишеньковий антистрес) (учитель - О.В.Кліщ). А учні 6- А класу - родинні обереги українців ляльки-мотанки та патріотичні браслети із атласних стрічок для воїнів ЗСУ (учителька - Л.В. Мазуренко).

Для семикласників було проведено конкурс знавців трудового навчання ”Знаємо і вміємо” ( учитель - О. В. Кліщ).

Учні 5- 6 класів взяли участь у конкурсі “Зачіска за 5 хвилин” (учителька - Ю. С. Раєвська).

Також для восьмикласників проведено майстер-клас  по виготовленню традиційної української прикраси з бісеру ( учитель - О.В.Кліщ).

Підсумком тижня стала  виставка "Ми майстри-умілі руки" найкращих робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та технологій.

Загалом всі заходи Тижня трудового навчання пройшли на високому рівні та посилили інтерес до предмета, сприяли розвитку творчого потенціалу учнів, їх самостійності та відповідальності.

Національний тиждень читання та поезії

Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, - 

оці степи, це небо, ці ліси...

Усе моє, все зветься -  Україна...

       19 березня, у рамках Національного тижня поезії, відзначаючи 94-у річницю від дня народження Ліни Василівни Костенко, учителька української мови та літератури Линовицького ліцею  Овчинник Алла Миколаївна провела поетичні п'ятихвилинки у 6-А та 7 класах. Для учнів дев'ятого класу був проведений усний журнал  "Поезія - це завжди неповторність..." Дев'ятикласники дізналися цікаві факти про Ліну Костенко, читали її вірші.

        Бібліотекарем Вірченко Н.В. був  проведений конкурс "Кращий читач" поезії Ліни Костенко з учнями 5-Б класу, педагог-оганізатор Новик І.С. разом із вихованцями патріотичного гуртка "Слава і успіх" виготовили лепбук до дня народження Ліни Костенко, а класними керівниками та вихователями ГПД були проведені інформаційні хвилинки.

         Велична постать Ліни Василівни назавжди ввійде в історію української літератури. Ми пишаємося великою поетесою, що майстерно використовує мистецтво слова для створення своїх шедеврів. Ми впевнені, що так, як вона, не скаже ніхто. Зичимо геніальній поетесі міцного здоров'я і творчої наснаги!

Тиждень літератури

Лiтература — вчитель, добрий друг вона,

Завжди порадить щиро й допоможе.

В ній людства мудрість зібрана земна,

Тому вона — усе на світі може.

11 березня, навчальний день у Линовицькому ліцеї розпочався із загальношкільної лінійки з нагоди відкриття тижня літератури та вшанування пам’яті безсмертного Кобзаря, Пророка – Т.Г.Шевченка. Її підготували та провели вчителі Овчинник А.М., Раєвська Ю.С. та учні 9 та  5-х класів.

Відзначаючи 210-у річницю від Дня народження Тараса Григоровича, учителі Овчинник А.М.  та Волкова Н.І. провели флешмоб «Шануймо слово Кобзаря!» біля погруддя поета для учнів 5 – 11 класів.

Учителька української літератури Овчинник А.М. для учнів 7 класу організувала перегляд презентації «Шляхом Шевченкової долі» та провела «Чернігівську Шевченкіану», де здобувачі освіти читали вірші поетів-земляків, присвячених Т.Г.Шевченку.

Волкова Н.І., учителька української літератури, провела літературну вікторину для учнів 5 – А та 5 – Б класів, а восьмикласники поринули у фотоподорож із Шевченком.

13 березня на уроці літератури рідного краю учні 10 класу з учителькою української літератури Підлісною Ю.В. у формі усного журналу "Яків де Бальмен і Т. Г. Шевченко - друзі, однодумці, сучасники" поглибили знання про особу Якова Петровича, про линовицькі природно-історичні пам'ятки, а учні 11 класу відвідали Шевченківську світлицю. Лазоренко Л.В. та Підлісна Ю.В. розкрили ліцеїстам невідому сторінку стосунків де Бальмена з Кобзарем, красу і велич рідного краю. Ми, линовчани, трепетно бережемо пам'ять про відомих українців, горді за таланти батьківської землі, шануємо і дбаємо про самобутні культурні пам'ятки. 

підсумки Тижня літератури, який тривав з 11 по 15 березня.  Учні 5-11 класів мали змогу розгадувати літературні кросворди та відповідати на цікаві запитання з улюблених творів зарубіжних і українських  письменників.

Для учнів 5-А та 5-Б класів учителька зарубіжної літератури Ю.С. Раєвська провела «Літературний морський бій».

Учні 5-А, 5-Б та 9 класів здійснили  екскурсію «Кобзареві шляхи» в музей ліцею, де їх гостинно зустріла Л.В. Лазоренко і розповіла про історію дружби Якова де Бальмена з Тарасом Шевченком.

У «Таємниці літературної скарбниці» поринули учні 8 класу на уроці української літератури (учителька- Н.І. Волкова).

Учні 9 класу здійснили віртуальну екскурсію до музею «Заповіту» Т.Шевченка в Переяславі,  узяли участь у літературній вікторині «Усіма визнаний Шевченко» (учителька – А.М.Овчинник).

Учні 6-А класу завітали на гостини в бібліотеку ліцею, де  ознайомилися із книжково-ілюстративною виставкою «Уклін тобі, Тарасе!» (бібліотекар - Н.В. Вірченко), а  учителька А.М. Овчинник провела  для шестикласників урок літератури рідного краю  на тему  «Творчість М.П.Турківського, присвячена Т.Шевченку».

Учителі А.М.Овчинник та Ю.С.Раєвська оформили фотовиставку «Українські та зарубіжні письменники-ювіляри 2024 року».

 Загалом Тиждень літератури був  цікавим та пізнавальним. Завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у бесідах з літератури, більше і якісніше читають, з підвищеним інтересом цікавляться новинками сучасної літератури.

Тиждень педагогічної майстерності “Інноваційна діяльність як засіб підвищення ефективності уроку та педагогічної майстерності вчителів” 

З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження в практику роботи педагогічного колективу ліцею інноваційних систем та технологій, елементів особистісно-зорієнтованого навчання, поширення досвіду роботи досвідчених учителів, на виконання річного плану роботи ліцею в період з 04 по 08 березня 2024 року проходив Тиждень педагогічної майстерності “Інноваційна діяльність як засіб підвищення ефективності уроку та педагогічної майстерності вчителів”. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою.  Кожен день – певна галузь знань. Протягом тижня 20 педагогів провели 13 відкритих уроків, 5 заходів, цікаво й креативно організовували дозвілля учнів на перервах. Проведена робота сприяла професійно – фаховому зростанню педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу. Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю нашим професійним педагогам. 

Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських олімпіад 2023-2024 навчального року!

Вітаємо учнів нашого ліцею, які представляли Линовицьку ТГ на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, фізики, української мови й літератури, історії, математики, географії та стали переможцями. Їх потужний виступ – це справжній прорив!

Процан Артем (11 клас) – ІІ місце в олімпіаді з англійської мови та V місце в олімпіаді з математики!
Суровська Вікторія (10 клас) – І місце в олімпіаді з фізики!
Степашко Юлія (10 клас) – ІІІ місце в олімпіаді з української мови й літератури!
Оленченко Назарій (7 клас) – ІІІ місце в олімпіаді з математики!

Свириденко Роман - переможець в олімпіаді з історії!

Галушка Вікторія - переможниця в олімпіаді з географії!

Щиро вітаємо переможців та їх наставників Зубаня Сергія Вікторовича, Опенько Ларису Іванівну, Підлісну Юлію Віталіївну, Комар Валентину Анатоліївну, Богуш Наталію Михайлівну, Устюгову Маргариту Володимирівну та Рудику Сергія Олексійовича!

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашого ліцею!


Оголошення

Линовицький ліцей запрошує на роботу  вчителя англійська мови  з тижневим навантаженням – 16 годин (у 2-5 класах). Довідки за телефоном: 0954786860.


Оголошення

Линовицький ліцей запрошує на роботу  вчителя англійська мови  з тижневим навантаженням – 16 годин (у 2-5 класах). Довідки за телефоном: 0954786860.


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень! 

Висловлюємо щиру вдячність учителям та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача! 

Урок «Нуль відходів» у 11 класі (учитель географії Світлана Ворожбит)

В селі кругом все особливе:

І подих вітру, й шелест трав,

І тиха пісня солов’їна,

Яку ніхто ще не співав.

Краси такої в цілім світі

Ти не знайдеш, як не шукай,

Бо все це любе українське,

Це мій єдиний рідний край.

З метою сприяння популяризації реформування сфери управління відходами в українських закладах освіти та громадах України 12 жовтня учителька географії Линовицького ліцею Світлана Ворожбит провела відкритий урок для учнів 11 класу на тему «Нуль відходів». Через практичні приклади Світлана Олександрівна надала можливість дізнатися більше про шляхи зменшення відходів та важливість відповідальної поведінки. Ліцеїсти обговорили питання та проблеми поводження з твердими та небезпечними відходами відповідно до принципів zero waste. Перейнявшись проблемами селища й планети в цілому, одинадцятикласники оголосили челендж у ліцеї під гаслом «Сортуємо сміття правильно». Естафету передали учням 10 класу, закликали дотримуватися принципів zero waste. Якщо ми хочемо милуватися шевченківським дубом, слухати спів соловейка, купатися у чистім ставку, повинні подбати про проблеми Линовиці нині. Той, хто думає про природу, усвідомлює минуле і уявляє майбутнє!

День ментального здоров'я. Психологічний квест "Ти як?" (практичний психолог Алла Нічик, директор ліцею Наталія Силенко)

- Ти як?

З цього питання починається кожна розмова після обстрілів, довгих повітряних тривог. Усього два слова, у яких - багато турботи й любові...

До Дня ментального здоров'я для ліцеїстів 7 класу практичним психологом А. А. Нічик та учителем основ здоров'я Н. П. Силенко проведено психологічний квест. Школярі розгадували ребуси, зашифровані слова, приказки, проходили тест "Який я?", навчалися прийомам заспокоєння.

А ти -як?

Олімпійський день 2023

6 жовтня у Линовицькому ліцеї був проведений Олімпійський день у рамках Олімпійського тижня. На подвір'ї закладу учні та вчителі вишикувалися на лінійку, де із спогадами про колишнього вчителя фізкультури Рибакова В.А. виступив Олександр Павлович Проценко. Директорка ліцею Наталія Петрівна Силенко привітала присутніх із цим святом і побажала мирного неба, міцного здоров'я та гарного настрою. А голова громади Нестерко Віталій Іванович привітав учнів і побажав спортивного азарту та перемоги у змаганнях. Після покладання квітів до меморіальної дошки Рибакову В.А. провели патріотичний флешмоб і руханку. Основні змагання (крос, веселі старти та волейбол) були проведені на стадіоні. Отримавши позитивні емоції та задоволення від участі у змаганнях та спортивному відпочинку всіх охочих почастували смачним козацьким кулішем, а в нагороду дітям вручили грамоти за призові місця та за активну участь класів у змаганнях. 

До уваги батьків ліцеїстів!  Просимо ознайомитися із важливою інформацією!


      Уся  шкільна родина щиро вітає нашого випускника Доброштана Івана з успішно складеним НМТ з  української мови (найвищий результат – 200 балів). Дякуємо йому за наполегливість, старанність, уміння результативно застосовувати здобуті знання!  Бажаємо подальших тріумфів у кар'єрі, віримо, що його незаперечний талант знайде вираження у великих звершеннях.

У зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде». Учасником даної акції є учень 10 класу Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Федіна  Артем.

З вітальним словом до школярів та педагогів звернулася Валентина Силко, заступник директора з виховної роботи Линовицької ЗОШ. Розповідь супроводжувалась  зачитуванням уривків із «Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні в Чернігівській області» та фрагментами фільму-хроніки «Голод-33».

У той далекий тридцять третій... ой було,

Здавалось, й небо голодом кричало,

Смерть опустила занавісою чоло,

Скільки людей невинних повмирало…

На шкільному подвір'ї

Тиждень психології в школі

З 17 по 21 квітня в Линовицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  проходив Тиждень психології під гаслом «Разом ми сильні».

Метою тижня було розширення та поглиблення знань здобувачів освіти з психології, самопізнання, розвитку стресостійкості та створення позитивної емоційної атмосфери. 

Під час Тижня психологом Нічик А.А. проведено цікаві заходи для здобувачів освіти усіх вікових груп: квест з елементами тренінгу "Без паніки!" (9-11 кл.), акція  "Хіт-парад креативних масок (5-6-кл.), "Мініфестиваль психологічних ігор"  (7-8 кл.), заняття для молодших класів "Я і моє ім'я" та тренінг для педагогів "Спільна стійкість-тримаймось разом".

 Учні були активні під час проведення  такої форми роботи, як тематичне коло: вони висловили  власні думки  на задану проблему, кожен міг  бути почутим і вчився чути іншого.

Працюємо задля перемоги! 

Щиро вітаємо класних керівників - Совершенну Т.І.,  Горбунову Л.О.,  Доброштан Н.М.- та їх вихованців: Варіча А. (2 клас), Даценко В. (5-А клас), Гайдовську А. (6-А клас), а також Лябах Р.В. - переможців🥇🥈🥉 фестивалю-конкурсу "Великоднє Сяйво - 2023". Творчої вам наснаги, успіхів та нових перемог🏆

Тиждень STEM-освіти «У світі цікавої науки»

З метою виховання в учнів патріотизму, зацікавленості природничо-математичними науками та розвитку природничо-математичних знань, формування фахових і соціальних компетентностей, а саме: уміння логічно й математично мислити, наукове розуміння природи й сучасних технологій, впевнене користування інформаційно-комунікаційними технологіями, наукового сприйняття світу, розвитку індивідуальності та підготовки до реального життя, розвитку в учнів самостійності, відповідальності, творчих нахилів, уміння реалізувати вивчене на практиці, з 24 по 28 квітня 2023 року в Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов  Тиждень STEM-освіти «У світі цікавої науки».

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою, на якій учні 11 класу ознайомили шкільну спільноту з поняттями STEM, STEAM, STREAM. Заступник з навчально-виховної роботи Ворожбит С.О. провела гру «Угадай мелодію», під час якої кожен клас отримав завдання, пов’язані з текстом пісні, Україною. Матеріали учні оформили окремою сторінкою лепбуку.

Під час перерв на учнів чекали цікаві досліди, руханки, відеозал «Чи знаєте ви, що…?», вікторини про Україну, дивовижні факти про світ сучасних професій.

Цікаво пройшли конкурси: «Дизайн класної кімнати в науковому стилі», есе "Майбутнє Землі в наших руках",  LEGO, «Домашня лабораторія наукових розваг»,  фотоконкурс “Мама, тато й я – наукова сім’я».

Проведена акція «Квітуча Україна». Учні 10-11 класів дізнавалися про квіти, які можна посадити на шкільному квітнику, щоб вони цвіли з весни до пізньої осені у вигляді прапора, тризуба та карти України, умови їх вирощування. Потім учні 6-А та 6-Б класів на уроках географії та біології реалізували цей задум.

Учні проводили дослідження, експерименти, майстрували різноманітні макети, садили вдома квіти, поглиблювали знання про Україну, світ цікавих наук, коштували українські страви, подорожували, виготовляли лепбуки, буклети, вироби з вторинної сировини.

Протягом Тижня вчителі проводили майстер-класи, квести, вікторини, організовували корисне дозвілля учнів на перервах.

Закінчився Тиждень STEM-освіти - «У світі цікавої науки» патріотичним інтелектуальним змаганням «Я люблю Україну» між командами «Сині» (учні 11 класу) та «Жовті» (учні 9-А, 10 класів).

Линовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів оголошує набір дітей до

 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.

     Чекаємо в новому навчальному році усіх, хто готовий стати школяркою чи школярем і        здобути нові соціальні навички та знання у комфортних умовах.

      Ласкаво просимо до нашого закладу освіти!

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Копія свідоцтва про народження дитини

2. Оригінал медичної довідки за формою№086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою №063/о.

3. Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.

4. Заява встановленого зразка одного з батьків (пишеться в закладі).

5. Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (при наявності).

 

Увага! Приймається тільки повний пакет документів!

Прийом документів здійснюватиметься з 6 березня по 31 травня 2023 року щоденно у робочі дні з 9.00 до 16.00 за адресою вул. Якова де Бальмена 25.

Будемо раді поспілкуватися з батьками майбутніх першокласників за ел. адресою: linovickazosh@gmail.com

Майстер-клас «Використання інтелект-карт як новітній підхід в організації сучасного уроку» (Комар В.А. - керівник методоб’єднання вчителів галузей «Мистецтво», «Здоров’я і фізична культура», «Технології») 

«Саме те, як ви збираєте, організовуєте та використовуєте інформацію, визначає, переможете ви або програєте» (Білл Гейтс).

Суспільство ставить нові вимоги до людини, потребує розвитку її духовного та лідерського потенціалу. Сьогодні зростає попит на обдаровану особистість, яка нестандартно мислить, наділена сильною волею, високою працездатністю, особистісними уміннями й навичками, пов’язаними з ефективними комунікаціями, організацією власної справи, створенням команди й вмінням працювати в ній, мистецтвом вести переговори.

22.02 керівник методоб’єднання вчителів галузей «Мистецтво», «Зоров’я і фізична культура», «Технології» Комар В.А. провела для педагогів школи майстер-клас «Використання інтелект-карт як новітній підхід в оргнізації сучасного уроку», під час якого ознайомила із  ресурсами та технологіями для створення інтелект-карт також сформували практичні навички використання дошки Classroomscreen. Сучасні інтерактивні технології роблять навчання цікавим, корисним, креативним. Реалії сьогодення вимагають від учителя  пошуків нових шляхів для удосконалення процесу навчання.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Слова росли із грунту, мов жита,

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова…

                                             Ліна Костенко

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.  Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки й передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

З нагоди цієї дати в Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано книжкову  виставку, проведено ряд заходів, тематичних уроків.

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Тренінг «Вплив освітнього середовища на професійне вигорання педагога» (заступник директора з НВР Світлана ВОРОЖБИТ)

20 лютого 2023 року заступник директора з НВР Ворожбит Світлана Олександрівна в рамках Тижня педагогічної майстерності «З видимого пізнаю невидиме», провела тренінгове заняття на тему «Вплив освітнього середовища на професійне вигорання педагога».

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам'ять загиблих під час протестів. Але не одна сотня, навіть сотні тисяч  українців загинули в наш час. Захід розпочався переглядом відеоролика про Революцію Гідності та хвилиною мовчання.

Професія педагога в усі часи вважалася такою, що має досить багато різних стресогенних факторів, які, як відомо, впливають як на психічне здоров’я, так і на здоров’я людини в цілому. Адже збереження й зміцнення психічного здоров’я в наш час найактуальніша проблема. Тому, дуже важливо вміти попереджати негативні емоційні стани, зберігати психоенергетичний баланс та регулювати свої емоції й поведінку. Турбота про дитину неможлива без турботи про дорослих, які з нею поряд. Саме від психологічного стану педагога, залежить стан учня.

У ході заняття учасники тренінгу, переглянувши презентацію «Освітнє середовище Линовицької школи», говорили про освітнє середовище закладу його зміну й вплив зовнішнього вигляду на емоції вчителів. Працювали над поняттям «професійне вигорання», визначили його ознаки, ділилися й обмінювалися знаннями. Виконуючи інтерактивні вправи «5 ситуацій», «Дерево», «Тривожний рюкзачок», «Скринька радості», «Генеральне прибирання», «Калоші щастя», працювали разом для пошуку шляхів подолання несприятливих емоційних станів, володіння собою у різних життєвих та професійних ситуаціях.

За допомогою емоджі (мова емоцій у смайликах) висловили свій настрій на початку й по завершенню заняття. Зробили багато висновків, та головний – що на наш настрій впливає багато факторів, але в першу чергу ми самі обираємо, як на них реагувати, щоб не сталося завжди потрібно шукати позитивні моменти в будь-якій ситуації!

Урок мистецтва на тему «Домашні улюбленці. Слухання: звуки екзотичних птахів; П. Воронько,  І. Кириліна «Засмутилось кошеня». Ритмічна вправа. Ліплення з пластиліну домашніх улюбленців» у 1 класі (учитель Гапетченко О.М.)

17 лютого  у світ мистецтва запросила О.М. Гапетченко.

Для першокласників  вона провела показовий урок на тему «Домашні улюбленці. Слухання: звуки екзотичних птахів; П. Воронько,  І. Кириліна «Засмутилось кошеня». Ритмічна вправа. Ліплення з пластиліну домашніх улюбленців».

Оксана Михайлівна  ознайомила учнів з домашніми та свійськими тваринами у мистецтві; діти прослухали та  вивчили  звуки екзотичних птахів. Цікаво пройшла гра «Упіймай свійську тварину», налаштувалися на співи за допомогою методики Орфа «Ритмо-ехо», повторили та проспівали пісню «Два веселих гуся». І тільки планували перейти до ліплення котика, як пролунав сигнал повітряної тривоги. Та це аж ніяк не завадило нашим юним талантам. В укритті вони повторили правила техніки безпеки на уроці образотворчого мистецтва й створили неймовірні  шедеври!

Урок з географії в 10 класі на тему "Індія. Місце країни у світі та регіоні. Основні чинники, що визначають місце країни у міжнародному поділі (учитель Клим О.Г.)

17 лютого 2023 року Клим Ольга Григорівна провела показовий урок географії у 10 класі на тему "Індія. Місце країни у світі та регіоні. Основні чинники, що визначають місце країни у міжнародному поділі ( ЕГП, природно- ресурсний потенціал, соціальні фактори, державні монополії ).

"Індія - земля мрій і романтики, нечуваного багатства і небувалої злиденності, розкоші і бідності, палаців і халуп, голоду і чуми, духів і велетнів, ламп Алладіна, тигрів і слонів, кобр і джунглів; країною сотень народів і мов, тисяч релігій і двох мільйонів богів..."  - писав про Індію Марк Твен

З першої хвилини уроку всі присутні поринули в атмосферу загадковості  й доброзичливості, танців і краси, дослідження й розуміння нових відкриттів. Щоб дати учням зрозуміти значимість музичних інструментів у культурі Індії, з метою перевірки засвоєних знань з теми "Китай", Ольга Григорівна застосувала прийом " Бліцопитування" . Знайомство з культурою країни продовжили переглянувши танець у виконанні дівчаток 4-Б класу.

Зробивши " Картографічну"зупинку, ознайомилися з атласами та книгами; попрацювавши з ними, нанесли відповідну інформацію на контурні карти. Також створили "Асоціативний кущ", відповівши на питання: "З якими речами особисто у вас асоціюється Індія?"   У процесі гри десятикласники дізналися про винаходи індійців.  Завершився урок церемонією чаювання із закріпленням вивченого матеріалу, а саме " Аукціон знань", за кожну правильну відповідь присутні отримували солодощі. Учителька навчає школярів мислити, працювати самостійно, працювати з географічним атласом, біля настінної карти, правильно показувати на карті географічні об’єкти, надавати допомогу товаришеві. 

Інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Данської ради у справах біженців (DRC)

Знання про ризики вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя. 17 лютого фахівці з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Данської ради у справах біженців (DRC) Ксенія та Сергій провели заняття для учнів та педагогів нашої школи.

Вони розповіли про головні правила поведінки на замінованій території, а також алгоритми дій у разі виявлення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. Після заняття фахівці DRC відповіли на запитання учасників.  

Сесії з інформування проведені завдяки фінансуванню від Центру вирішення криз та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції.  

Бюро педагогічних знахідок на педагогічній кухні - засідання учителів початкових класів на тему:

"ІКТ в освіті. Сlassroomscreen для організації навчальної діяльності учнів: оновлена версія" (керівник МО Силко В.М.)

Упровадження ІКТ у сучасну освіту суттєво прискорює передавання знань і накопиченого технологічного та соціального досвіду людства не тільки від покоління до покоління, а й від однієї людини до іншої. Сучасні ІКТ, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу людині успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Активне й ефективне впровадження цих технологій в освіту є важливим чинником створення нової системи освіти, що відповідає процесу модернізації традиційної системи освіти. Засідання методичного об'єднання проведено у формі   бюро педагогічних знахідок на педагогічній кухні - це надання педагогам інформації про кращі здобутки у галузі освіти.

 Розпочалося заняття з ранкового кола «Самопрезентація», на якому Силко Валентина Миколаївна створила учасникам умови для ефективної праці.  Використання інтерактивних вправ «Чарівний глечик», «Хобі» або «Я в образі» ,  «Успішна професія – успішний вчитель»,   вправи-очікування «Рукавичка-прихватка», вправи-мозкового штурму «Мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»  дало змогу вчителям обговорити питання професійної мобільності педагога й критерії сучасного вчителя; виявити ієрархію критеріїв для успішної роботи колективу в цілому. Виконуючи вправи  «Вимірювання температури»,  учасники заняття діагностували  свої знання про «classroomscreen» та  вправи «Рюкзак, м’ясорубка, кошик»  - висловили думки про використання даної платформи в майбутньому на уроках. У практичній частині вчителі навчилися створювати урок за допомогою «classroomscreen».

  Сучасні діти занурені у віртуальний світ, в якому багато небажаної для них інформації. Для того, щоб не "відбирати" у них можливість бути там, але при цьому продуктивно працювати і навчатися, вчитель  повинен бути мобільним, сам навчитися використовувати можливості віртуального світу в навчальних цілях і запропонувати альтернативу учням, тобто ввести їх в світ природних і людських зв'язків і відносин, передати їм кращі зразки, способи і норми поведінки в усіх сферах життєдіяльності. 

Урок з математики на тему:  ,, Додавання і віднімання трицифрових чисел. Розв'язування задач на знаходження відстані . Логічні задачі." (учитель початкових класів  Свириденко Світлана Іванівна)

Сьогодні, 16 лютого, на уроці математики в 3 класі діти закріплювали вміння письмово додавати й віднімати трицифрові числа, училися виконувати дії з іменованими числами, розв'язували логічні задачі .

Основним видом діяльності учнів на уроці - гра.  LEGO ,, Шість ЦЕГЛИНОК "- це технологічних інструмент для навчання, за допомогою якого,  діти в класі тренують пам'ять, розвивають моторику й мислять творчо.

Школярі з великим задоволенням використовують цю технологію під час усного опитування, руханки, для підсумку та  самооцінювання своєї роботи на уроці.

Урок з англійської мови в 11 класі на тему "Ecology" (учитель Зубань С.В.)

16 лютого 2023 року вчитель англійської мови Зубань С.В. провів показовий урок у 11 класі на тему "Ecology". Під час заняття учні повторювали лексику  з теми "Довкілля" і "Природні катастрофи"; виконували тренувальні тести на знаходження відповідності, створені на платформі Learning apps; на основі прослуханого уривку обирали правильну відповідь з кількох можливих у тесті на платформі Classtime, також переглядали й обговорювали відео про забруднення океанів пластиком. Проводили дискусії про екологічні проблеми світу й свого населеного пункту.

Фрагмент уроку з математики на тему"Закріплення вивчених таблиць множення й ділення на 2 і 3" (учитель початкових класів Совершенна Т.І.)

15.02.2023 року до учнів 2 класу на урок математики завітав казковий герой Скрудж Макдак, який надіслав чарівну торбинку з листом про допомогу вилікувати його від математичної хвороби. Об'єднавшись у команди "ПриватБанк" та "Ощадбанк", школярі з палким захопленням розв'язували завдання, виконували каліграфічну хвилинку, за допомогою кубика Блума повторювали теоретичний матеріал. Як клієнти банку працювали не в зошитах, а на спеціальних бланках, договорах, а за точність, акуратність їх оформлення "банк" надавав найактивнішим учням депозит. За кожне виконане завдання діти отримували винагороду - "долари".  Уявивши себе багатим,  один з учнів запропонував зароблені "гроші"  віддати на потреби ЗСУ, щоб наблизити Перемогу.  Його підтримав увесь клас й усі кошти другокласники наперебій почали складати в скриньку.  У всіх присутніх на уроці дорослих накотилися сльози.  Емоції зашкалювали!!!  Вражає наскільки сильно маленькі українці люблять свій край, країну й вірять у ПЕРЕМОГУ!!!

Тренінг на тему «Стресостійкість, синдроми професійного та емоційного вигорання, збереження психічного здоров’я вчителя» 

15.02.2023 року директор Наталія СИЛЕНКО провела для педагогів закладу тренінг на тему «Стресостійкість, синдроми професійного та емоційного вигорання, збереження психічного здоров’я учителя»

      Найяскравіше про вчителя писав Симон Соловейчик: «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки в усвідомленні величі своєї справи…»

Виконуючи цікаві вправи, учителі розглянули інформацію про феномен "професійного вигорання", його причини та наслідки; визначили шляхи профілактики та подолання синдрому емоційного вигорання;     розширили знання про емоційний інтелект. Заняття сприяло  формуванню практичних навичок володіння собою в різних ситуаціях й збагаченню психологічної компетентності педагогів з даного питання. 

Мрії збуваються - 10 сучасних комп'ютерів від народного депутата України Приходька Бориса Вікторовича

13.02.2023 року до нашої школи завітав народний депутат України Приходько Борис Вікторович. Він ніколи не приходив до закладу з порожніми руками. 

Цього разу Борис Вікторович разом зі своєю командою привезли дуже цінний подарунок - 10 сучасних комп'ютерів з обладнанням до них та два ноутбуки. Про таке годі було й мріяти! 

Ми вдячні Борисові Вікторовичу за вагомий внесок у розвиток освіти, адже наш комп'ютерний клас збагатився новою технікою. Це дало можливість усім дітям на уроках краще засвоювати знання із застосуванням комп'ютерної мережі Інтернет. 

Зичимо Вам, шановний Борисе Вікторовичу, невичерпного оптимізму, благополуччя, здійснення найкращих життєвих мрій та планів.

#разомдоперемоги #Благодійнийфонд"Хоупчереті"

Майстер-клас на тему "Виготовлення ляльки-мотанки "Дзвіночок" (учитель трудового навчання Мазуренко Л.В.)

Моя лялька-мотанка 

Ниточкою змотана,

Оберіг мій на землі,

Талісман в житті моїм.

13.02 учитель трудового навчання Мазуренко Л.В. провела майстер-клас на тему "Виготовлення ляльки-мотанки "Дзвіночок".

Під час роботи над проєктом учениці шостих класів сформували практичні вміння й навички з її виготовлення.

Лялька-мотанка - символ жіночої мужності, родинний оберіг.  Виготовляючи її  в патріотичному стилі, діти вкладали свою енергетику, думки й побажання. А бажання нині одне і в дорослих, і в дітей - ПЕРЕМОГА!

7 лютого 2023 року у світі відзначали  Всесвітній день безпечного Інтернету 

               Всесвітній день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

З метою покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету  вчителями  інформатики  Линовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів  були проведенні заходи, спрямовані на безпечну поведінку в просторах Інтернету.

#SID2023 #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету

      Ми живемо в сучасному світі в добу технологій, які дуже стрімко розвиваються та захоплюють усі сфери  життя. Часто можемо побачити дитину, яка не відриває очей від  смартфона чи планшета, і  все рідше зустрічаються діти з розгорнутою книгою.

    З 2010 року в першу середу лютого в  різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і  читають уголос.

   Наша школа сьогодні активно долучилася до читання, узявши участь у флешмобі "Всесвітній день читання вголос 2023 #worldreadaloundday #читаємовголос #дітизамир #"


Вітаємо учителя української мови й літератури Волкову Н.І. 

та переможців обласного етапу Міжнародних конкурсів

Вітаємо вчителя української мови й літератури  Волкову Наталю Іванівну та її вихованців - учнів 11 класу - переможницю обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Залевську Дарію (нагороджена дипломом ІІІ ступеня Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації) та Доброштана Івана - переможця обласного етапу XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  (нагороджений дипломом І ступеня Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації).

Зичимо Наталі Іванівні подальших успіхів. Нехай завжди робота приносить насолоду,  життя дарує щастя й радість. А нашим випускникам бажаємо мирного неба, наполегливості, здійснення заповітних мрій та бажань, успішно скласти НМТ, вступити до омріяного вищого навчального закладу.

З 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні проводився  ІІ етап щорічного національного Тижня безпеки дорожнього руху  під девізом «Безпека на дорозі в умовах воєнного стану». Здобувачі освіти  Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів брали активну участь у ньому.

У рамках тижня учні 1-4-х класів зустрілися з представницею патрульної поліції Гордієнко Ю.А. Для вихованців 1-2 класу організували  квест «Стежка безпеки». У цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху. На  інтерактивному занятті з інформатики «Дорога до школи»   створювали  плакати  «Безпека на дорозі».

А учні 5-А та 5-Б класів разом із класними керівниками завітали на бібліотечну хвилинку "Правила дорожнього руху знай - життя і здоров'я зберігай".

Ми впевнені, що школярі усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

#Тиждень_безпеки_дорожнього_руху.

Толерантність - одна з тих загальнолюдських цінностей, які ми повинні практикувати в нашому повсякденному житті. Вона є запорукою людяності та поваги. Дуже хочеться, щоб  діти вчилися бути чесними, добрими, людяними, поважали думки інших, були справжніми українцями, справжніми патріотами.

З 14  по 18 листопада в Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  проходив  Тиждень   толерантності  під девізом "Від маленького Я - до Великої України".

Для учнів початкової ланки були проведені тематичні уроки  та години спілкування: " Ми вміємо бути толерантними"(1-2 кл.), "Що означає бути толерантними", " Усе починається з добрих справ, добрих слів»(3-4 кл).

  У 5-тих класах психологом Нічик А.А. проведено відкритий   психологічний тренінг

" Усе починається з мене". 

Завершився Тиждень приємною справою: подорожжю, яку здійснив 6-Б клас у країну Добрих справ та теплих слів.

    Усі учасники були активні, веселі, творчі, а головне - Толерантні!

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемности та мови. Попри те, що нині ми  навчаємося дистанційно, учні та вчителі нашої школи сьогодні писали Радіодиктант національної єдности, брали участь у шкільному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, тематичних заходах.

 Здобувачі освіти 9-Б та 11 класу (класні керівники - Опенько Л.І., Волкова Н.І.) та педагог-організатор Новик І.С. привітали усіх українців зі святом відеороликами.

З метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків з  17 по 21 жовтня 2022 року в Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень знань пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка».

Відповідно до тематики Тижня відбулися різноманітні заходи: конкурси малюнків, віршів та казок; квест для учнів 1-4 класів «Юні вогнеборці»; вікторина «Будь обережним з вогнем»; тематичні години спілкування.

Усіх активних та креативних  учасників нагороджено подяками директора школи Н.П.Силенко.

Цього року День захисників і захисниць України — що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва)- найголовніше свято для кожного українця.

Учні та вчителі нашої школи провели акцію «Дякую захисникам», під час якої зібрали 5631 грн. Написали листівки з привітаннями,створили аплікації та малюнки, закупили смаколики й  необхідні речі для комфортнішого  перебування  у польових умовах.  Від імені нашого дружного шкільного колективу посилку передали до  собору Різдва Богородиці у м.Прилуках -   і далі  вона попрямує до наших Героїв.

А вороги  хай і  не чекють, що заплачемо, запанікуємо і здамося. Ми - сила! Молимося, віримо, тримаємося і ще більше дякуємо ЗСУ!

Учні Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із заступницею директора з виховної роботи В.М.Силко та педагогом-організатором І.С.Новик  відвідали стаціонарне відділення Центру надання соціальних послуг Линовицької селищної ради. Завітали вони не з порожніми руками, а із заздалегідь підготовленими подаруночками-солодощами і так привітали із  Міжнародним  днем  людей похилого віку,  який відзначали 1 жовтня. 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Цього дня наймолодші школярі -першокласники нашої школи- завітали до Линовицької селищної  та Линовицької шкільної бібліотек, привітали чарівних берегинь книги із їхнім професійним  святом та долучилися до  акції "Подаруй книгу бібліотеці". Знайомство із  Країною Книг пройшло весело та цікаво. Нехай же інтерес до пізнання нового ніколи не зникає у цих маленьких Чомучків! 

День учителя - одне із найяскравіших осінніх свят!  На жаль, нині  наші реалії зовсім не святкові. Та, попри всі негаразди, учням удалося зробити несподівані приємні  сюрпризи. Ще зранку подвір’я школи заяскравіло різноманітними барвами. У  коридорах лунали щирі привітання. А фінальним акордом став святковий концерт від учнів 11 класу, на який зібрався увесь колектив  працівників Линовицької  ЗОШ. На свято завітала начальниця  відділу  освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Линовицької громади  Л. В. Фалевич, привітала присутніх із Днем працівників освіти та вручила заслужені нагороди.

Колектив учителів  Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює щиру подяку батьківському комітету, учням за приємні миті сьогоднішнього свята.  Кожен із нас розуміє, що  навчатися, працювати у відносно спокійних умовах ми можемо лише завдяки нашим  Героям -  воїнам ЗСУ!  Доземний уклін їм, що боронять нашу Батьківщину й наближають Перемогу!

Колектив учнів і вчителів Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює слова вдячності Прилуцькій міськрайонній організації Червоного Хреста України за надану матеріальну допомогу та цікаві й необхідні тренінги. Нехай повернеться Ваше добро здоров'ям, благополуччям. Разом до омріяної ПЕРЕМОГИ! 

Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також  і  для  випускників,  адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть.  А для випускників це останній першовересень… Сьогодні  з нагоди 1 вересня відбулася святкова лінійка для учнів 1 та 11 класів. Вітаємо  шановних освітян, батьків, дітей з Днем Знань! Мужності нам, бадьорості духу та терпіння! 

У Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 22.08.2022 року були проведені загальношкільні та класні батьківські збори, проведено навчання  з евакуації в протирадіаційному укритті.  На зібранні вирішувалися питання про змішану або дистанційну форми навчання.

 На зборах були присутні 195 батьків, опитано – 272.

Вирішили: дистанційно – 117, за змішану форму – 143, очно – 12.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

ЛИНОВИЦЬКОЇ  ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

Шановні батьки майбутніх першокласників

Линовицької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

 

      З 11.04.2022 заклад освіти розпочинає прийом заяв до 1 класу 2022-2023 навчального  року.

Заяву про зарахування дитини до 1 класу можно подати особисто.

    Звертаємо увагу, що  зарахування дітей до закладу буде здійснюватися  на підставі оригіналів документів, поданих особисто:

– заява встановленого зразка одного з батьків, подана особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;

– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал);

– оригінал медичної довідки 086-1/о встановленої форми.


УВАГА!

Увага! Канікули продовжено на тиждень (з 14.03 – 18.03.2022)


ТАРАС ШЕВЧЕНКО - ГЕНІЙ І ПРОРОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Дорогі учні! До вашої уваги сайт Тарас Шевченко 

"Тарас Шевченко, безперечно, це одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномену особистості Шевченка досі нерозгадано! Запрошуємо вас вивчати його разом на сторінках цього сайту.

Мета створення цього проекту — зібрати до купи як можна більше корисної інформації про нього та його творчість на сторінках одного сайту. Тут ви знайдете вірші та прозу, переглянете картини, ознайомитесь з біографією та творчим шляхом. Прочитаєте статті про поета, дізнаєтесь про цікаві і маловідомі факти з його життя, побачите рідкісні фото та зображення великого Кобзаря. Унікальний свого роду в інтернеті розділ сайту – музика та пісні на вірші Шевченка. Також є можливість переглянути художні та документальні фільми на тему Тараса Григоровича.

Сподіваємось, що цей інтернет-ресурс стане вам корисним і цікавим.

З повагою, адміністрація сайту"



ЗВІЛЬНЕНО ВІД ДПА УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ТА БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

"Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я  та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану", – зазначив Сергій Шкарлет.


ЯК БАТЬКАМ ГОВОРИТИ ПРО ЗАГРОЗИ З НАЙМЕНШИМИ ЧЛЕНАМИ РОДИНИ?

Міністерство освіти і науки України оприлюднило посібник «Супергерої безпеки», створений дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз – за посиланням.



ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ: ЩО РОБИТИ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблена Міністерством культури та інформаційної політики – доступна за посиланням.



ЗМІНЕНО ТЕРМІНИ ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, у зв’язку з введенням з 24 лютого 2022 року воєнного стану на території України рішенням педагогічної ради внесені зміни до структури 2021 – 2022 навчального року:

 терміни весняних канікул  - з  28 лютого 2022 р. по 11 березня 2022 р.


20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

У Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід, приурочений цій події.   Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, а пам’ять про їх  подвиг навіки залишиться у наших серцях.

      З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього кругозору, пробудження в учнів інтересу до інформатики та відповідно до наказу по школі про предметні тижні з 14 по 18 лютого 2022 року пройшов тиждень інформатики на тему «Новітні технології та безпечний Інтернет» (учитель Валентина Комар). 

Конкурс малюнків «Безпечний Інтернет очима дітей» 

«Турнір знавців інформатики» між учнями 11 та 10 класів 

«Подорож до комп’ютерленду» (2 клас), 

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» 

У Линовицькій ЗОШ І - ІІІ ступенів навчання  з 31 січня по 11 лютого 2022 року відбувається диистанційно

9.01 в м. Прилуки відбувся Новорічний турнір з мініфутболу. Наші спортсмени брали участь у ньому й посіли почесне ІІ місце . А Шарамка Максима було визнано кращим воротарем! Тож початок року для юних футболістів виявився вдалим! 

Канікули - довгоочікувана та безтурботна пора кожної дитини. А  для заряду бадьорості  потрібен активний відпочинок. Тож учні  5-7  класів разом із учителем фізичної культури Волковим В.М. відвідали аквапарк у м.Бровари. Екскурсія залишила море позитивних  емоцій. 

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко.

Щороку на допомогу зимуючим птахам у Линовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проводимо акцію «Годівничка». З настанням зимових холодів учні  школи розмістили годівнички і  щодня підсипають туди  крихти білого хліба, зерно пшениці, пшоно, насіння соняшника.


14 грудня – дата, коли наша держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

Учні  та вчителі Линовицької ЗОШ I-III ступенів  долучилися до доброчинної акції  "Посилка воїнам Збройних сил  України в зону проведення ООС" (до Дня Святого Миколая). 

Подяка учням за олімпіади.docx

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учнівське самоврядування та учні 4 –А класу  провели інформаційні хвилинки. 

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати й пам’ятати про них.

Сьогодні для учнів 9 класу Линовицької ЗОШ І- ІІІ ступенів класним керівником Комар В.А. та шкільним бібліотекарем Вірченко Н.В. було проведено виховний захід  «Моторошні дні в історії українського народу».

Щорічно  в Україні з 25 листопада  по 10 грудня  проводиться Всеукраїнська  акція  «16 днів проти насильства».  7 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

   Учні  Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  узяли участь у флешмобі «Світ проти насильства»  та переглянули презентацію на тему : «Бережіть жінок».

Увага!

         Шановні друзі! З 25 листопада 2021 року розпочинається навчання в приміщенні школи 

для учнів 1 - 11 класів.

                                                                                                                           Адміністрація школи

Увага!

         Шановні друзі! З 15 листопада 2021 року розпочинається навчання в приміщенні школи для учнів 1 - 4 класів, учні 5 - 11 класів продовжують працювати дистанційно.

                                                                                                               Адміністрація школи

Увага!

         Шановні друзі! З 8 листопада 2021 року навчання для учнів 1 - 11 класів проводиться дистанційно.

                                                                                                           Адміністроція школи

У рамках відзначення 16 листопада Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських  моральних цінностей в Линовицькій ЗОШ для учнів 1 класу була проведена година спілкування "Квітка толерантності" з цікавими іграми,оригінальними витворами. (Психолог Нічик А. А.)

    На засіданні педагогічної ради розглядалося питання «Використання інноваційних технологій у початкових класах як засіб розвитку інтересу в учнів до вивчення навчальних дисциплін». Засідання у вигляді тренінгу провела заступник директора з НВР Ворожбит С.О. 

   Під час осінніх канікул педагоги Линовицької школи відвідали Березоворудський народний історико - краєзнавчий музей. Також  Палацово - парковий ансамбль садиби графів Закревських (Полтавська обл.).                                

 Подорожуймо й надалі видатними місцями нашої країни, вшановуючи пам‘ять минувшини.

Уроки української мови і літератури для Волкової Наталі Іванівни та Підлісної Юлії Віталіївни не тільки професійна робота, але і педагогічна творчість, а для їх учнів – щоденна цікава мандрівка до нових мовних та літературних вершин. Тому ці уроки учні люблять, чекають із нетерпінням, залюбки виконують завдання поставлені вчителями. У кожній дитині вони бачить особистість, діти відчувають це і шанують та поважають своїх наставників. Педагоги постійно йдуть в ногу з часом,  активно впроваджують у практику роботи сучасні технології навчання, дієві форми подачі навчального матеріалу, на належному рівні формують мовленнєву компетентність учнів, розвивають їх літературні смаки, прищеплюють любов до рідної мови. А ще їм гарно вдається помітити перші паростки обдарованості своїх вихованців, вмотивувати дітей на їх розвиток, допомогти щоб ця обдарованість розквітла яскравим талантом. Так учень 10 класу Доброштан Іван (керівник Волкова Н.І.) та учениця 11 класу Свириденко Анна (керівник Підлісна Ю.В.) вибороли 22 та 19 місце відповідно у 4 етапі XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Хочеться побажати педагогам та учням подальших успіхів у всьому, подякувати за гарну роботу, нехай завжди робота приносить насолоду, а життя дарує щастя й радість!!!