Koolitus meeskondadele

Telli koolitaja enda juurde

Pakume esimese ja teise taseme ühendatud koolitust gruppidele, mis on moodustatud ühest organisatsioonist või omavalitususest õpetajatele.

Koolitus kestab 4 tundi (sisaldab pause) ja grupi suurus 10 - 12 inimest. Iga osaleja saab peale koolitust isikliku klotsikomplekti ja materjalid.

Huvi korral palun kirjuta kovatujaana@gmail.com

Jaana Kõvatu

Koolituse korraldusest

Esimese taseme koolitus kestab kaks tundi. Koolitusel osalenu saab kaasa kohapel läbi mängitud mängude tegevuskaardid ning komplekti klotse.

Teise taseme koolitus kestab 2,5 tundi, mille sisse jääb ka pisike paus. Koolitusel osalenu saab kaasa läbi mängitud mängude tegevuskaardid, matid ja mattide tegevuskaardid.

Esimese ja teise taseme koolitused toimuvad eelkõige Võru linnas, MTÜ Nuti-Võluri nutiklassis.

Võimalus osaleda ka veebipõhistel koolitustel nii iseseisva materjali läbimisega Moodle kursuse raames kui ka veebikontaktkoolitusena Zoom keskkonnas. Anna oma koolitussoovist teada e-kirja teel kovatujaana@gmail.com

Esimese taseme koolitus

2 tundi Eelnevat kogemust ei ole vajaKaasa saab: tegevuskaardid ja komplekti klotse.Tõendi läbimise kohta.

Teise taseme koolitus


2,5 tundi koos pausigaVajalik esimese taseme koolituse läbimineKaasa saab: tegevuskaardid, matid ja tegevuskaardid mattidele.Tõendi läbimise kohta.

Kolmanda taseme koolitus - veel ei ole avatud!

Kogupäeva koolitusVajalik esimese ja teise taseme koolituse läbimineSeostamine õppekavaga, täiendatud tegevused.Kaasa saab: kuue klotsi mäenguminutite mängudega raamatu, mängujuhendid, matid. Tõend läbimise kohta.

Vorm õpetajatele, kes metoodikat katsetavad.

Nelja nädala jooksul iga päev vähemalt üks tegevus.

Perioodi lõppedes intervjuu.