Виховна робота

27 січня вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – однієї з найжахливіших трагедій в українській історії. 

Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з  війни.

Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов одірвавшись, падає зоря і згорає блискавично, не встигнувши долетіти до землі. Люди вважають, що падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка Вячеслава Гречаного спалахнула на небосхилі, яскраво горіла  його добрими вчинками, веселою вдачою, гідними подвигами та й погасла. У важливий переломний момент історії рідної держави він не залишився осторонь. До останнього залишався вірний військовій присязі та у бою за рідну Україну, виявивши стійкість і мужність, загинув вночі з 15 на 16 вересня 2022 року при виконанні бойового завдання на Донеччині поблизу села Мар'їнка.

Вячеслав Леонідович був хорошим сином, гарним батьком для своїх донечок та турботливим чоловіком для своєї дружини. Мав спокійний виважений характер, був надійним другом і побратимом, став професійним військовим, чесно та справедливо стояв на захисті Батьківщини.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, старшого сержанта Гречаного Вячеслава Леонідовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Захід присвячений пам'яті Вячеслава Гречаного https://youtu.be/bzb7z-zGROw


День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

16 лютого в українських містах і селищах піднімають державний прапор, виконують гімн і хвилиною мовчання вшановують тих, хто загинув в боротьбі за цілісність нашої країни. Приєднатися до святкування можна, одягнувши вишиванку або прикріпивши синьо-жовту стрічку.

В Україні 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Цей день покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Челендж "Мова єднає всіх"