ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!!!

НОВИНИ, ОБГОВОРЕННЯ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

06.02.2024

!!! ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ

Написання блогів, створення уроків чи тестів, розробка вебквестів — все це на Всеосвіті додається через єдиний вбудований редактор. У нашому матеріалі ми детально розповімо про всі можливості нашого унікального помічника. Ми розробляли його спеціально для освітян продумавши все необхідне

29.08.2023

!!! ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА    /    ІСТОРІЯ УКРАЇНИ    /    ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ /
ПРАВОЗНАВСТВО  /  ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА (ІНТЕГРОВАНИЙ КУРС)  / ГЕОГРАФІЯ   /   ЗАХИСТ УКРАЇНИ   /   ФІНАНСОВА ГРАМОТНСТЬ /

25.08.2023

!!! ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ

Деякі рекомендації щодо застосування ДСТУ 8302:2015.

Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання

(Сніжана Гузенко, Бібліотека університету імені Бориса Грінченка, 2017)

dstu_8302.pdf

Для того, аби нестандартно мислити, не потрібно робити щось нестандартне. Потрібно лишень навчитися дивитися на проблеми і завдання під іншим кутом, відмовитися від стереотипів і упереджень та читати книжки, які допоможуть перепрограмувати мозок. 

Видавництво Vivat зібрало для вас п’ять книжок (читайте: чарівних паличок) для швидких, відчутних та позитивних змін в особистому і професійному житті.  

👩‍💻В Україні запускається освітній хаб
Google Знання 

Завдяки сервісу українські користувачі зможуть легко знаходити ресурси, які має Google, отримувати нові навички, розвивати кар'єру, а Україні та рухатися до цифровізації навчання.

Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, чи це знання для школи, роботи чи життя.

Освітній хаб містить 3 розділи:

✅ Знання для школи – включає ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн.

✅ Знання для роботи допоможуть отримати практичні навички, знайти роботу та розвинути власний бізнес. 

✅ Знання для життя – створені щоб відкривати світ, розвиватися та заохочувати допитливість.

Переходьте за посиланням Google Знання і покажіть, який освітній потенціал має наша країна
👉 https://learning.google/intl/uk_ua/

Інформаційними партнерами хабу є Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта, які допомагають популяризувати освітні ресурси для кожного в Україні.

16.08.2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року затверджено і надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» оновленим навчальним програмам для 10 – 11  класів.

15.08.2022

Для ефективної підтримки наукової діяльності вчених в умовах війни фахівці Elsevier створили електронний ресурсний центр, за допомогою якого українські дослідники мають змогу зареєструватися та отримати доступ до важливих дослідницьких інструментів компанії – реферативної, бібліографічної бази даних «Scopus», повнотекстової бази «ScienceDirect», модуля пошуку дослідників для налагодження контактів та співпраці «Researcher Discovery», навчальної платформи «Researcher Academy» та програмного забезпечення для керування бібліографічною інформацією «Mendeley». 

25.07.2022

Google запрошує освітян на безплатне навчання протягом 2022/2023 навчального року.

Старт програми – 25 липня.

В Україні за підтримки Міносвіти “Освіторія” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили платформу для навчання під час війни – Osvitanow.org.

Про це повідомляє пресцентр Міністерства освіти ти науки України.

“Ресурс, створений “Освіторія” та ЮНІСЕФ, стане корисним для дітей і вчителів, які вимушено перемістилися в Україні та за її межі. На платформі, окрім освітнього компонента, вчителі зможуть знайти перелік професійних можливостей і вакансії, а також поставити запитання юристу”, – зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Платформа є безкоштовною і регулярно оновлюється, на ній можна знайти наступну інформацію:

09.05.2022

4 травня 2022 року, Міністерством юстиції України зареєстровано Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році. 

22.01.2022

ДО УВАГИ викладачів

Наведені нижче посилання на педагогічні програмні засоби (ППЗ)  опубліковані на сторінці Циклової комісії інфокомунікаційних систем та захисту інформації
до уваги викладачів та студентів

Методичні розробки, додаткові матеріали,  тестові завдання, відео-контент до підручників 10-11 класів закладів загальної середньої освіти

08.09.2021

ПОПОВНЕННЯ ФОНДУ ЕЛЕКТРОННИХ ВИДАНЬ


Виховна_робота_карантин_2021_compressed[1].pdf

17/02/2021

ОНОВЛЕННЯ ФОНДУ електронних підручників


(підручники для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 2018-2019 р. в.)

відкритий доступ

Відтепер через Open Ukrainian Citation Index можна отримати доступ до понад 25,5 млн відкритих легальних безкоштовних наукових публікацій

Дані Open Ukrainian Citation Index (OUCI), його пошукова система і база даних наукових цитувань інтегровані з вмістом відкритої бази даних Unpaywall. 

Тепер користувачі OUCI можуть швидко знайти відкриті наукові публікації просто скориставшись пошуковим фільтром «Відкритий доступ».

Така інтеграція дозволить тисячам дослідників з усього світу витрачати менше часу та зусиль на пошук повних текстів наукових робіт. Водночас для інституційних репозитаріїв – це додатковий ресурс, де представлений їхній контент.  

База Unpaywall отримує дані безпосередньо від понад 50 тис. відкритих журналів та репозитаріїв з усього світу, а також використовує відкриті дані від PubMed Central, DOAJ, Crossref та DataCite.